Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk

Goto down 
+13
tauria
Faith
lenkka
Weronička
12NicolAlysska
Anwiel
Zizi
dion-fortune
Ettie
lentilka
wiktoriano
SkreechTina
cleo
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorSpráva
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk   The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty05.01.09 14:09

tak tá Deanova prednáška bola super The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 len nechápem načo volali hasičov to by skor mali záchranku The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 999804 no ale z hasičmi bola aspon väčšia sranda The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745
a ty si tam tú Durianovú naozaj dala a ešte aj Honzíka The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 to sa mi staršne páčilo The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745
úžasné pokračko ako vždy The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 104346
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk   The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty05.01.09 16:01

cleo super ďurianová kobyla nám ešte aj zaspievala The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 a tí hasiči a nafukujúci sa Dean The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 a tá Anna to je vážny krava The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 chudáci majú tam ale chaosu a Pišta sa už vážne nasral The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 skvelé The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 949816 teším sa na ďalšie aj keď dúfam že ešte nie posledné pokračovanie The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 104346 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 949816
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk   The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty05.01.09 19:47

Ettie napísal:
a kedy stíhaš žiť a spať
Neboj žiť stíham a spím keď potrebujem The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 284389
a Sam v panike sa pomýlil a zavolal hasičov....som rada že sa páčilo nejak mi to nešlo... The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 934194 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 891817
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk   The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty09.01.09 2:02

teda toto bolo niečo The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 doslova ot zahniezdilo veeeľmi "obľúbenými" celebritami The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 ako ja nevládzem sa nadýchnuť The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 319161 a predposledná časť? To sa blížime k úžasnému finále The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 868694 Tak to som zvedavá, ako to všetko dopadne The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 96421 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 96421
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk   The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty02.02.09 20:30

Sorry za dlhú prestávku. Takže som to dokončila. Snaď sa Vám to bude páčiť. Je tam pár nadávok snaď to prežijete a pár nových postáv z iného seriálu. The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 934194




Pišta zmizol ostalo po ňom iba trochu silného parfému vo vzduchu. „Sam, kam zmizol Pišta?“ vykríkol Jeff.
„Čo ja viem? Asi si išiel pre Viagru. S Lucíkom sa dlho nevideli, asi si to budú chcieť rozdať“ pokrčí Sam nevinne plecami. Dean na neho pozrie zboku ako rozzúrený slon. „Hááá, teraz robíš vtípky? Fakt si si nemohol nájsť lepšiu dobu na zdokonaľovanie svojho vtipného ja, Sam“
„Háááá, Dean prestanú niekedy tie tvoje prednášky?“ vráti mu to Sam a vyplazí mu jazyk. Jeff sa na nich znechutené otočí a dá obidvom riadny preplesk. „Spamätajte sa vy dvaja idioti.“
Dean a Sam si šúchajú červené lička a tvaria sa urazene. „Fajn, čo teraz? Sam, vieš kde chce Pišta vyvolať Lucíka?“ opýta sa ho Eric.
Zdutý Sam sa na neho otrávene pozrie a pokrčí plecami.
„PUK“ vráti sa zrazu Pišta do miestnosti a vrecom cez plece.
„Dobré decka ide sa na vec“ usmeje sa Pišta. „Ale najprv si musím zmeniť telo“ zahundre si.
Začne sa hrabať vo vreci a vytiahne odtiaľ nejaké dvdčko. Vloží ho do kamery a spustí. Vytiahne pipíka a začne na kameru močiť. V miestnosti sa objaví žltý vír.
„Fúúúj to vždy robí takto ten vír?“ opýta sa Sarinka znechutene.
Zo žltého víru vypadne mladý blonďák so štetcom v ruke.
„Fuck, kde to som?“ pýta sa nechápavo a obzerá sa dookola.
„Justin“ vykríkneme s dion a Sarinkou. Zrazu Wentworth zakloní hlavu a z huby mu začne vyletovať ružový dym. Keď je celý vonku vletí do huby Justinovi. Wentworth sa zvalí na zem a začne vystrašene jačať. Jeff mu hneď z otočky jednu struhne. Dnes ma nejakú bojovú náladu. „Nevrieskaj jak baba“ zreve na Wentwortha ktorý sa stiahne do klbka. Zrazu sa zableskne a zjaví sa John s Urielom! Uriel ma na sebe biele rúcho ktoré viac odhaľuje ako skrýva, sandále, v ruke drží harfu a nad plešatou hlavou mu svieti svätožiara. Všetci vyprsknú do smiechu. Aj Pišta. Po dvoch minutách sa situácia ukľudní..
„Kriste on žije?“ ozve sa wiktoriano. Uriel na ňu hodí nenávistný pohľad. „Debilné opice“ začne si brblať. „Och, už zas je aký príjemný“ ozve sa ironicky Jared. „Hej, hej chvíľu potrvá kým sa mu to v hlave prepne, práve sme mu vrátili jeho grace“ usmeje sa John. „Uriel bol mŕtvy a tak vstúpil na iný level anjela. Preto vyzerá ako anjelský tranvestita“ zachichoce sa John nenápadne. Dean pozrie na Castiela a dôjde mu, že aj bol mŕtvy a musel mať na sebe to rúcho. Začne si ho predstavovať a chytí záchvat smiechu.
„Och, Sopel drž hubu“ zahundre Uriel.
„Sopel?“ opýta sa Dean pobavene. John očervenie.
„To je moje anjelské meno. Všetky dobre už sú rozchytané, že Monokel?“ pozrie škodoradostne na Erica. Sarinka vybuchne.
„Halóóó, neruším?“ opýta sa Pišta. Nikto si ho nevšíma. „Hm, tak nič“ pokrčí Pišta plecami a začnesa hrabať vo vreci. Vytiahne Študentskú pečať a položí ju na zem.
„Hudry, Hudry, Hudry vylez z pekla môj pekný,
abraka, dabra tvoja láska ťa volá,
čáry, máry, fuk nekukaj na mňa ako puk,
ťuťuli, muťuli plesknem ťa po prdeli“


V tom momente ako Pišta prestal odriekať zaklínadlo všetko stíchlo. Zem na mieste kde ležala Študentská pečať začala praskať. Všetci sme odskočili čo najďalej. Po chvíľke bola na zemi poriadna diera s ktorej fúkal prijemný teplý vánok. Pišta natešene poskakoval okolo diery. O chvíľu sa objavili ruky a potom celé telo. Lucifer pomaly vyliezol z diery. Okolo Pištu preleteli tri gule a vrhli sa na Lucifera. Pišta/Justin prestal poskakovať a stál so sánkou spustenou až po zem. „Briaaaaaaaaaaaan“ revala som spolu s dion a Sarinkou válajúc sa po Luciferovi. Pišta nás odtrhol od Lucifera a postavil ho na nohy. „Máš štastie, že máš toto telo miláčik“ povie Lucifer Pištovi a pritiahne si ho k sebe. Vášnivo sa pobozkajú. „Fuuuuj“ povie Uriel. „Zavri zobák“ poviem naraz s dion a Sarinkou. Uriel sa nasere a rozbehne sa smerom k Pištovi/Justinovi a Luciferovi/Brianovi. Dean mu pristúpi rúchoa kúsok sa utrhne. Uriel pri behu hodí do Deana svätožiaru. Ten sa naštastie uhne, ale svätožiara trafí Castiela. Ten zaškúli a padne na zem. Uriel dobehne pred Pištu a Lucifera a strhne si rúcho. „Aaaaaaaaa“ začneme všetci zborovo jačať. Pišta a Lucifer si zakryjú oči. Majú najlepší výhľad na „vypracovaný“ Urielov predok. Uriel začne hrať na harfe. „Kurva, čo sme v muzikáli?“ zavrčí Lucifer a odokryje si oči. Zatvári sa zhnusene, ale odvážne vykročí dopredu a jednu Urielovi natiahne. Ten odletí na dopadne na omráčeného Castiela. Dean dostane ďalší záchvat smiechu a ďalšiu facku od Jeffa. Sam schytá tiež jednu. „Prečo?“ opýta sa Sam nechápavo so slzičkou v očkách. „Pre istotu“ odpovie mu Jeff.
Lucifer sa poobzerá okolo seba a nadvihne jedno obočie. Sam prestane fňukať a postaví sa pred Lucifera. Natiahne paprčku a začne Lucifera vymetať. Ten zakašle a z úst mu vyletí jedná jediná kvetinka. Potom sa hysterický zasmeje. „Robíš si srandu?“
Sam sa usmeje. „Vlastne hej“
„Myslel som si“
Začne sa prechádzať po miestnosti.
„Áááách, toľko času som strávil v zatratení. Teraz som konečne späť na zemi a ......“
Uriel sa začne preberať a vyskočí na nohy.
„Fúúúúúúúúúúj“ ozve sa zborovo.
Uriel si stiahne sandálu a začne Lucifera mlátiť. Ten mu znovu jednu natiahne a schmatne Uriela pod krk. Uriel sa bráni, kope, mláti Lucifera sandálou po hlave, ale ten je silnejší a hádže Uriela do pekelnej diery. Uriel sa drží kraja zubami-nechtami, ale Lucifer mu skáče po prstoch. Zrazu sa Urielovi nad hlavou objaví žiarovka. Chvíľu slabo bliká, ale po chvíli sa rozsvieti. Zrazu sa objavia krídla a Uriel vzlietne. Castiel sa pomaly preberá a sadne si. Otvoria sa dvere a Uriel odlieta. „Uriel“ zreve Castiel. „Na nič si nezabudol?“ Urielova hlava sa objaví v dverách. „Pardón“ povie a zatvorí za sebou dvere.

„Takže, pán Lucifer ako plánujete zničiť svet?“ opýta sa Dean ironicky.
„Drbe ti?“ vyvalí na neho Lucifer oči.
„Nechcem zničiť svet. Len chcem žiť tu s mojím miláčikom“ pritiahne si Pištu k sebe.
„Prečo ťa potom zamkli, keď si nechcel zničiť svet?“ opýta sa Eric.
„Čo ja už viem, to bolo dávno“ mávne rukou Lucifer.
„Prečo si potom chcel zmeniť Sama na zlého a tiež tie dievčatá?“ opýta sa Jeff Pištu.
Lucifer nadvihne obočie. „Pištík? Čo to ma znamenať?“
„Kriste, som démon čo som mal vyšívať?“ Dean sa pri poznámke o vyšívaní strasie.
„Takže, všetko sme si vyjasnili, všetko je ok a ja a Pišta by sme sa vzdialili“ povie Lucifer.
„Ehm, mám jednu otázku“ povie Dion Luciferovi.
„Áno?“
„Prečo máš telo Briana?“ Lucifer sa usmeje.
„Že, je sexi?“
„No to je, ale ako si mohol vedieť, že existuje?“
„Si myslíš, že v pekle nemáme telku? Kriste som teplý na koho iného by som sa radšej pozeral? A určite chápeš prečo má Pišta telo Justina?“
„Aha, jasné“
„Takže pááááčko, ja a Pišta ideme skrotiť pár démonov“ zasmeje sa Lucifer a spolu s Pištom zmiznú.
„To bolo všetko?“ opýta sa Dean nechápavo.
„Žiadna apocalypsa? Žiadný ružový chaos?“
„Dievčatá asi by ste sa mali vrátiť domov. Idem Vám rezervovať letenky.“ ozve sa Jeff.
Všetky na neho smutne pozrieme. Ale má pravdu.
„Tak počkať“ zreve zrazu Dean.
„Prečo ste ma vytiahol vlastne z pekla? Čo som mal vlastne urobiť? Aj tak to bolo všetko na Samovi!!“ vrieskal Dean na Castiela. Ten očervenel.
„Odpovedz. Prečo si ma vytiahol z pekla!?“ Deanove decibeli sa začali približovať k smrteľnej hranici.
„Pretože si sa mi páčil!“ zreve na neho Castiel.
Deanovi skoro vyleteli oči ako ich na Castiela vypleští. Ten sa pozerá do zeme ešte červenejší ako červená.
„Teplý Lucifer, teplý anjel“ začne Dean brblať. „Ja musím byť stále v pekle“
Castiel zvesí hlavu.
„Tak Dean, zbohom“ povie smutne.
„Aké zbohom?“
„No žiadna apocalypsa sa nekoná, tak už tu nemám čo robiť“
„Z neba ťa vykopli...“
„Och“
„Takže?“
„Heh, ale pokiaľ viem toto tiež nie je tvoj svet“
„Och“
Dean pozrie na Erica. „Čo teraz?“
„Čo ja s tým?“
„Mám nápad. Ostanete tu a budete nám pomáhať loviť. A samozrejme natáčať...“
Dean a Sam na seba pozrú.
„Ok“ pokrčí Dean plecami.
„Ok“ povie Sam.
Castiel pomaly odchádza..
„Kam ideš?“ opýta sa ho Dean.
„Pod most.....“
Dean prevráti oči a rozbehne sa za ním. Objíme ho zozadu.
„Nikam nejdeš“
Castiel sa prekvapene otočí a pozrie na Deana.
„Hudžu bu“ zamrmle Dean. Castiel na neho nechápavo pozerá, ale potom mu zapne.
„Aj ja teba“
„Kriste“ chytí sa Sam za hlavu.
„Skúsi mať ešte niekedy nejakú poznámku na Ruby“ pomyslí si.
„Tak za tri hodiny Vám letí lietadlo“ povie Jeff ktorý sa vrátil.
Anwiel a Tina na neho skočia a silno ho objímu.
„Nebojte“ uškrnie sa.
„Prídeme za Vami, musíme z Vás predsa vycvičiť lovkyne. Vaše čísla už máme....“ usmeje sa.
„Presne, musíme s Vami trénovať Vaše schopnosti, teda pokiaľ chcete“ povie Eric a objíme Sarinku.
„PUK“ ozve sa. Objaví sa zadychčaný Pišta v trenkách.
„Sorry zabudol som Vás vrátiť domov dievčatá“
Kým stihneme niečo povedať luskne prstom.
Zobudíme sa „U psej matere“ a nechápavo na seba pozeráme. Na stole sa váľa asi 5 fliaš Martini.
„Kua, to bol sen?“ opýta sa niekto zúfalo.
„Aký sen?“ ozve sa dion.
„Donesiem Vám ďalšiu fľašu dievčatá?“ došuchce sa divná ženská.
„Do riti, asi sme sa ožrali“ povie Sarinka.
„Zdalo sa mi, že sme boli v Kanade....“
„Tuším sme to s tým Martini riadne prehnali“
Ozve sa zvonenie telefónu. Všetky sa začneme hrabať vo vačkoch a hľadať telefón. Ja z vačku vytiahnem krvavú Castielovu kravatu a všetky na ňu šokovane pozeráme.
Sarinka vytiahne z vačku zvoniaci telefón.
„Prosím?“ ozve sa a hneď na to sa zatvári šokovane.
„Kto je to?“ opýta sa dion.
„Eric“

The End
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk   The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty02.02.09 20:49

The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 cleo to bolo dobré The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 tomu hovorím chaos The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 chudák Lucifer veď on dokopi nič nechcel len Pištu The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 ja si tu ležím na klávesnici a pomali sa dusím smiechom The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 602 ale je to dobrá smrť The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 202744 a john ten mal vážne nejakú divnú náladu schytali to všetci The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 A keď si spomeniem na uriela tak mi až v ušiach zvoní 602 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 ten jeho oblek The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 a J a B spolu super aj keď posadnutý ale The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 170639 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 170639 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 170639 ok končím už cez slzy nevidím The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 80513 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 to martiny no baby The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 707500 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 ááá ešte som zabudla super super super The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 104346
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk   The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty02.02.09 21:08

teda Cleo ja s toho nemôžem teraz si ma vážne dorazila The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 ako ich Jeff fackoval sa mi strašne páčilo aspon narobil poriadok The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745
no a vidím že si sa inširovala jedonou našou debatov. že Uriel v rúchu a z harfou to nemalo chybu. a ešte ako mu to rúcho spadlo The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745
a ešte Lucifer s Pištom a Castiel s Deanom to bolo zlaté The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 284389
skátka celá tato poviedka bola super dávno som sa tak nenasmiala The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 a tiež si to pekne zakončila The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 214863 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 214863 704 704
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk   The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty02.02.09 21:15

The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 806497 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 806497 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 806497 áááááááááááááááááá. brian The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 170639 justin The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 170639 ja som v 7 nebi The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 49896 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 49896 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 49896 toto bolo totálne super pokračko!!!! The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 104346 ja nemám slov. som unesená. tak som sa zase super nasmiala The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 tie tvoje vtipy nemali chybu, no a samozrejme ten koniec bol super 702 akože bravo. táto poviedka nemala chybu The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 103511 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 103511 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 103511
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk   The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty02.02.09 21:25

dion, lentilka Keby ste vedeli ako ma prsty svrbeli The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 284389 A ďakujem

wiktoriano Hej, hej presne tou debatou to bolo inšpirované... The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745

The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 891817 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 891817 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 891817

Ja som to len tak narýchlo zbúchala tak sa ospravedlňujem za chyby.....
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk   The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty02.02.09 21:31

cleo tak to ti verím Very Happy ale nevadí domyslela som si ako vždy The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 934194 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937

Edit teraz mi došlo aká debatu wiktoriano myslela The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 tak už viem aj akú pieseň hral The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937
a ešte podotýkam The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 104346 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 104346 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk   The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty02.02.09 21:34

To bolo to Highway to Hell nie? Shocked Laughing Laughing a The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 92299 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 92299 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 92299
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk   The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty05.02.09 1:09

Jejda, to je už koniec? Shocked Ale parádny koniec Wink The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 Tie ich doťahovačky a ako to bolo akčné s Urielom tam The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 319161 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745 Ja som z toho nemohla, po minúte som mala precvičenú sánku od miechu, do konca som sa nemohla zastaviť The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 316745

Cleo, bola to krásna a vtipná poviedka The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 258431 Tvoj humor som si hneď obľúbila od prvej part, bolo to skvelé čítanie, ktoré mi vždy dokázalo zdvihnúť náladu The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 319161 Ešte raz dik za toto tvoje dielko, teším sa na tvoju ďalšiu ff The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 284389
Návrat hore Goto down
Lucy86
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Lucy86


Počet príspevkov : 36
Age : 38
Bydlisko : Nitra
Nálada : jaaj už sa neviem dočkať=)
Registration date : 14.03.2009

The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk   The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty08.08.09 16:49

ty kokso, skoda ze som si toto neprecitala uz skor The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 ...normalne mam v tvari krc a nemozem sa prestat smiat lol! bolo to super The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 949816
Návrat hore Goto down
niki-morgan
Pocestný duch
Pocestný duch
niki-morgan


Počet príspevkov : 108
Age : 34
Bydlisko : Praha
Registration date : 05.06.2008

The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk   The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty18.11.09 23:08

wau cheers cheers cheers cheers cheers The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 tak toto nemalo chybu..ještě teď se směju a nejvíc mě teda dostalo to zaklínadlo který pišta říkal The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 891817
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk   The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty27.03.12 15:22

Tak takhle jsem se už dlouho nenasmála The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 Myslím, že jsi dost výstižně popsala ten úvod a jak se asi tak chová fanynka spn The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 99937 A pak celý ten nápad s tím, že ten seriál není postavený na fikci, ale na skutečných událostech The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 198137 To bylo taky super!!! A ani nemá cenu komentovat všechny ty jména postav a hlášky The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 49896 To by bylo opravdu na dlouho The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 49896 Takže díky moc!!!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk   The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk - Stránka 8 Empty

Návrat hore Goto down
 
The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk
Návrat hore 
Strana 8 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» The adventure of Supernatural.Cinemaview.sk II
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Cleo-
Prejdi na: