Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Zrodenie pána pekiel.

Goto down 
+10
janka410
Anwiel
shelby
Ellen
Ettie
wiktoriano
Soniq
dion-fortune
KB
str8tking
14 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty02.02.09 18:29

takže tu mám pre vás moju prvú poviedku. Dúfam že sa zapáči. Enjoy.

Chapter1 – LES

Lima, Nebrasca.

Bolo krásne slnečné ráno. Vtáci si spievali, jeden malí potok pomaly stekal po boku malého vŕšku. Slnko svietilo na oblohe ako veľká ohnivá guľa. Všade bol pokoj a mier, len na jednom mieste vládlo hotové peklo. Bolo to neďaleko lesa v jednej malej chatrči. Krik, ktorý z chatrče vychádzal sa dal počuť aj na druhej strane lesa. Po bolestnom výkriku bolo počuť strašný posmech, smiech, ktorý by aj mŕtveho dokázal zabiť. Zrazu sa z chatrče niečo alebo niekto ozval
„Ale nebuď taký posero, myslela som si že z tvrdšieho dreva“ . Vo vnútri chatrče stálo malé dievča v ruke s ostrým nožíkom a pomaly ním prechádzala na svojom jazyku, aby cítila čerstvú teplú krv. „ Dávno som nemala takého chutného lovca“ – pomyslela si. Na stene visel človek, ktorý nemal jednu ruka a z obidvoch nôh mu chýbala koža. Visel vo vzduchu a vznášal sa ako nejaké čudné teleso na nebi. Dievčatko pristúpilo bližšie a spýtala sa ho „tak mi konečne povieš, že kde je kniha zla, alebo sa mám ešte s tebou trošku pohrať.“ Muž už nevedel poriadne ale pokúsil sa aspoň o zľutovanie. „prosím ťa“ nariekal, necítil si končatiny a pomaly strácal vedomie. „neboj sa nenechám ťa zomrieť skôr kým mi nepovieš, že čo od teba chcem“ Lovec sa z posledných síl snažil niečo povedať „Ja ani neviem že kto si“ Lilith nahodila taký úškrn s ktorým by sa dalo zabíjať. „Tak ty nevieš, že kto som?“ Opýtala sa ho sladkým nevinným hláskom. „Tak ti to asi musím pripomenú ť“ Chytila si nožík a pomaly sa približovala k jeho oku a nakoniec ho vyrvala z mužovej hlavy. Muž začal kričať ale Lilith ho malým pohnutím ruky onemila lovca. On len kričal ale nemohol ho nikto počuť. „Opýtam sa ťa ešte raz ale opováž sa kričať lebo sa potom môžeš rozlúčiť so svojím druhým okom. „Kde je kniha zla?“ Muž sa rozplakal a nevedel že vôbesz čo má odpovedať. „ predtým ako ma zabijete tak mi povedzte že kto ste“ Lilith sa zamračila. „spomínaš si na minulý týždeň, keď si spolu s tvojimi kamošmi zabili najlepších démonov a skoro ste zabili aj mňa?“ Muža zatriaslo. Preglgol a zrazu mu to došlo. „To nieje možné. Ako si sa dostala z toho vezenia?“ Lovec pomaly bledol lebo došiel nato že s kým má tu česť. „Lilith?“
„Bingo, No konečne si došiel nato. Nejako ti to trvalo počúvaj. Takže teraz keďže sme sa zoznámili a si myslím že máme dosť blízky vzťah, tak že konečne my môžeš povedať, že kde si dal tú prekliatu knihu?“ Lovec sa len uškrnul aj keď ho to bolelo ale ani tak sa nenechal. „Ty suka. Nepoviem ti to ani vtedy ak my všetky časti tela odrežeš, Tá kniha ti nepatrý, nepatrila ani nebude patriť“ Lilith sa zamračila. „Ako chceš. Už ma to prestáva baviť. Vieš, zatiaľ som bola milá ale teraz ma už unavuješ.“ Lovec sa začal triasť, ale Lilith sa len uškrnula. Odhodila nôž a náhle sa jej oči zafarbilo na bielo. Lilith sa pomaly začala približovať k lovcovi a čím bola bližšie, tak tým sa lovcovi začala odpaľovať koža z tváre. Vrieskal až by niekoho striaslo. Po piatich minútach sa Lilith zafarbili oči namodro a uškrnula sa. Lovcove telo sa celé spálilo. Zostalo po ňom len prach. Lilith doň vstúpila a mňaukajúcim hlasom povedala „ďakujem“ a Odišla.
Zastavila u dverí a mihla palcom. V tom momente sa pred ňou objavila jedna mladá žena okolo 25 rokov a muž okolo tridsiatky. Obaja sa poklonili. „vstaňte“ Povedala Lilith „Kniha je na ceste do Európy“ Prineste my ju. Obaja sa poklonili a odišli. „Tu som skončila“ Lilith luskla prstami a v tom momente zostalo z lesa len popol a prach.

Pokračovanie nabudúce


Naposledy upravil str8tking dňa 02.02.09 20:58, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
KB
Nevinná obeť
Nevinná obeť
KB


Počet príspevkov : 5
Age : 29
Bydlisko : Dunajska Streda/Den Haag
Nálada : Happy
Registration date : 20.01.2009

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty02.02.09 19:16

Wow, poriadne sa mi nechce uverit ze to si ty napisal.. no .. len pozeram z otvorenymi ustami, ale teraz vazne ..

Nevedela som ze mas talent na pisanie takychto pribehou.. mmm nechces napisat niaku knihu???
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty02.02.09 19:21

ježiši tak toto je husté Shocked presne také mám rada 603 myslím, že začiatok je to veľmi dobrý. bolo to napínavé aj zaujímavé. jedine, čo by som ti vytkla je asi časté používanie tých istých slov krátko po sebe, ale na to, že je to tvoja prvá poviedka, je to fakt super Zrodenie pána pekiel. 312566 good job! Zrodenie pána pekiel. 214863 704 teším sa na pokračovanie.
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty02.02.09 19:24

Strašne moc díky dion. ja som nato potom došiel len so z toho mal už potom mišung. Zrodenie pána pekiel. 170639 Zrodenie pána pekiel. 170639 Zrodenie pána pekiel. 170639 . Som úplne happy.
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty02.02.09 19:33

Ty kokos toto je totálne namakakné Shocked jaký brutal strašne sa mi to lúbilo Twisted Evil úžasne píšeš Zrodenie pána pekiel. 104346 fuuj chudák ten lovec Zrodenie pána pekiel. 677692 Zrodenie pána pekiel. 677692 Lilith je ,ale riadna drsňáčka Zrodenie pána pekiel. 900747 úplne bombové , že prvá poviedka Zrodenie pána pekiel. 806497 mne sa zdá ,akoby si ich už napísal kopec Zrodenie pána pekiel. 214863 Zrodenie pána pekiel. 214863 som rada , že si začal písať Zrodenie pána pekiel. 258431 neskutočne sa teším na novú časť Zrodenie pána pekiel. 170639 Zrodenie pána pekiel. 325299 ááá úžasné Zrodenie pána pekiel. 312566 Zrodenie pána pekiel. 949816 Zrodenie pána pekiel. 214863 Zrodenie pána pekiel. 430869 704 Zrodenie pána pekiel. 103511
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty02.02.09 19:34

no tak toto bolo poriadne brutálne Shocked ale inak si to napísal super 704 704 som rada že si sa konečne aj ty rozhodol napísať poviedku aspoň ma už nebudeš tak buzerovať aby som písala čo najskor a čo najdlhšie časti lebo pochopíš aké to je Zrodenie pána pekiel. 316745
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty02.02.09 19:37

Wiktoriano, ja som to vedel, že ty to napíšeš. .

ďakujem vám strašne pekne a je to strašne dobrý pocit čítať takéto komentáre. Zrodenie pána pekiel. 170639 Zrodenie pána pekiel. 170639 Zrodenie pána pekiel. 891817 Zrodenie pána pekiel. 891817 Zrodenie pána pekiel. 891817
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty02.02.09 20:07

spravila som osudovu chybu, že som to začala čítať...vďaka tebe je teraz môj žalúok otočený o viac stupňov ako bol predtým Very Happy
ale teším sa na ďalšie pokračko! pretože začal si poriadne! 704 tesim tesim na dalsi masaker! Smile a drzim palceky v pisaniiiii Smile
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty02.02.09 20:15

Ettie Strašne moc ti ďakujem. Už sa pomaly rysuje aj druhá časť. Pomaly rozmýšľam nad tým že to spravím ako dion, že tam dám spoiler, nech sa až tak veľmi neprekvapíte. Wink . Anač to plánujem na dosť dlho lebo, kým si všetko dám z hlavy nba papier tak sa z toho picnem, ale neva, dúfam, že sa vám to zapáči. Zrodenie pána pekiel. 103511 Zrodenie pána pekiel. 103511 Zrodenie pána pekiel. 103511 Zrodenie pána pekiel. 891817 Zrodenie pána pekiel. 891817 Zrodenie pána pekiel. 891817

KB Sorry. Zabudol som že si písala ako prvá. Strašne moc ti ďakujem. Zrodenie pána pekiel. 328356
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty03.02.09 2:08

No, pekne drsný začiatok... Zrodenie pána pekiel. 733500

Že kniha zla? Nie zlý nápad. Wink

D/fam, že sa v príbehu objavia aj naši Zrodenie pána pekiel. 335560
Návrat hore Goto down
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty03.02.09 14:06

Skvelý začiatok, str8tking, vážne! affraid Aj keď na mňa tak trocha drsný, ale inak pekne opísané. Zrodenie pána pekiel. 312566 Zrodenie pána pekiel. 312566 Len tak ďalej, už sa teším, ako to bude pokračovať a čo nám zamýšľaš urobiť s Knihou zla. Wink Zrodenie pána pekiel. 934194
Ale musím sa pridať k wiktoriano, s tými krátkymi časťami teraz budeme napomínať aj my teba. Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. 934194 Wink 603 Ale nie, vážne, bolo to super! Zrodenie pána pekiel. 103511 Zrodenie pána pekiel. 103511
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty03.02.09 16:39

Shelby, Ellen Strašne moc vás ďakujem.

Mám tu pre vás pokračovanie. Dúfam, že vás to neodradí od čítania. Dnes som sa zmohol len na toľko Wink .


Chapter 2 KNIHA

Južná Dakota – Bobbyho dom
Dean so Samom sa približovali k Bobbymu domov. Sam mal nepríjemný pocit. Dean si to všimol.
„Čo ti je?“ opýtal sa ho, lebo nevedel, že čo trápi jeho brata. Sam sa len pozrel na Deana ale nechcel mu odpovedať. Deana to už pomaly vytočilo.
„Povedz mi už konečne, že čo ti je. Prosím“ Dean sa snažil zakryť v hlase sarkazmus, ale nejako sa mu to nedarilo. Sam len pokrútil hlavou, a potom začal.
„TY nedáš, človeku pokoj ani na päť minút. Dean sa urazene pozrel na Sama.
„Nie je my nič, chápeš, len som sa zamyslel nad tým, že čo Bobby povedal. Jednoducho neviem pochopiť, že ako sa to stalo. Sam pokrútil neveriacky hlavou a Dean sa modlil, nech to nie je to načo myslí. Rozhodol sa že Samovi nepovie radšej nič. Vzdychol si.
„Ani ja neviem Sammy“ .
Impala zaparkovala pred Bobbyho domom. Bratia vystúpili z auta a pobrali sa k dverám. Dean zaklopal na dvere a po chvíli sa otvorili dvere. Neotvoril ich Bobby ale jedna žena.
„Rýchlo poďte lebo nvás možno sledujú“ náhlila žena. Sam s Deanom nevedeli že čo si majú myslieť. Išli dnu a tam hneď narazila na ďalšieho človeka. Ten stál pred nimi ruky v bok a zrazu na nich vylial asi liter svätenej vody. Obaja si utreli oči a mali nahnevaný výraz. Chlap sa uškeril a ospravedlnil. Dean Mal na jazyku štipľavú odpoveď ale keď uvidel Bobbyho tak si to radšej nechal pre seba.
„Bobby, čo sa tu do pekla deje?“ Spítal sa ho Sam.
„Prepáčte chalani, ale nastala taká doba, že už nikomu nemôžeš veriť. A teraz poďte“ A potom sa pobral do obývačky. Obaja ho nasledovali a pri pohľade na strop sa im zastavil zrak. Bola v ňom veľká diera.
„Preboha, čo s tu stalo“ Spýtal sa Dean.
„To vám poviem inokedy chlapci, teraz si sadnite“ Poslúchli a sadli si na dopredu pripravené stoličky. Bobby vyzeral, že mu preskočilo. Behal sem tam do kuchyne a späť a napokon sa zastavil a pri sebe mal jednu starodávnu knihu. Opatrne ju položil na stôl a začal.
„Ako viete, tak Lilith sa snaží prelomiť 66 pečatí, a ako to vieme, tak sa jej to aj bohužiaľ darí“ Bobby si vydýchol a pokračoval. „ nejako ju musíme zastaviť a myslím si že táto kniha je našou poslednou šancou.“
„A čo je to za knihu?“ opýtal sa ho Sam. Dean len prekvapene otvoril oči.
„To je kniha dobra!“ Sam sa na Deana pozrel a nevedel že čo si má myslieť, že Dean odkiaľ vie že čo je tá kniha alebo že odkiaľ o nej vôbedz vie. Bobby len prikývol a otvoril knihu. Kniha mala zlaté strany a strieborné písmo. Tá žiara bola taká intenzívna, že sa Samovi rozbolela hlava.
„Dean má pravdu, je to kniha dobra“ žena len gúľala očami a muž tam stál ako prikovaný. Sam si to všimol, že tej žene sa niečo nezdá.
„Čo ti je také hnusné povedz“ otočil sa na Deana „a ty si to odkiaľ vedel, že čo je to za knihu“ Žena nahodila urazený výraz a otočila sa chrbtom. Pozrel sa na Deana.
„Čo je, zdá sa že konečne viem o niečom o čom ty nie“ Dean sa zatváral nevinne a pokračoval, Sama to len rozčuľovalo, že si z neho brat robí prdel. Dean otvoril ústa lae Bobby ho predbehol. „To je jedno že odkiaľ vie o knihe, Teraz je dôležitejšie to, že sa Lilith konečne dostala k cieli“ V izbe nastalo hrobové ticho. „Už sa jej podarilo zlomiť 59 pečatí a my prehráme túto vojnu keď sa nezobudíme.“
„Všetky naše snahy boli márne, je to jedno, že ako sme sa pokúšali tú suku zastaviť, mi nato nie sme dosť silný“ Povedal ten muž čo stál vedľa Deana.
„Takže vy ste sa snažili čo“ Začala žena nazúrene. „Vás tam pred rokom bola skoro armáda, ale démoni len po jednom triedili všetkých lovcov aj ich rodiny“ a zrazu jej sčiernili oči. Dean sa Samom vstali takým tempom, že im spadli stoličky na ktorých sedeli a mierili na ženu, ale tá sa len smiala.
„Čo sa vám dopekla stalo. Však viete že kto som.“ Pomyslela si že obaja zblbli ale spomenula si že ju nemôžu v tomto tele spoznať. Začala sa ospravedlňovať „ Sorry že som vám nepovedala, že mám nové telo.“ Bobby sa len uškŕňal. „Chlapci to je Ruby.“ Sam odložil colt ale Deana to nejako nepresvedčilo. „Odkiaľ by som mal vedieť, že si to naozaj ty?“
„ počuj zlatko, nepamätáš sa nato, že ako som vás zmlátila vtedy keď som sa ťa snažila zachrániť, ale ty si bol taký idiot, že si ma zavrel, do diablovej pasce a potom vás naša malá Lilith skoro poslala do pekla. Pardon, teba tam poslala.“ A sadla si. Dean odložil zbraň „len sa nevychvaľuj ty suka“ a sadol si. Ruby sa urazene sadla. Bobby to už nevydržal.
„Počúvajte, nezavolal, som vás sem nato aby ste sa pohádali ale nato aby sme si navzájom pomohli, tak už konečne môžem pokračovať.“ Každý stíchol a Bobby začal. „ tak ako vieme má už len sedem pečatí a začne sa peklo na zemi a preto si myslím že by nám kniha dobra pomohla, lebo v nej je všetko dobro napísané, ktoré na tomto svete bolo vykonané “ Bobby dokončil a usmial sa. “teraz už môžete hovoriť“ Sam to nechápal.
„a ako nám tá kniha pomôže?“ Neveriacky sa pozrel na knihu, ktorá ešte stále žiarila. Bobby si vydýchol. „táto kniha nám pomôže v tom aby sme zabili Lilith a to tak, že toto kúzlo čo je napísané na obale knihy zničí všetko zlé a démonické na celom svete.
„ Chápem, a kde to chceme urobiť“ Sa náhle spýtal Dean. Nevedel si nič lepšie predstaviť ako Ruby aj s Lilith pošle späť do pekla.
„ To bude ťažší oriešok, musí to byť v kostole o polnoci a musí to kúzlo vysloviť, taký človek, ktorý sa zasvätil tomu, že bude konať, dobro. Dean sa zamyslel.
„Nevyzerá to ťažko.“ Bobby prikývol. „ Aj ja som si to myslel ale nenájdeš nikoho takého Dean,“ Dean sa zarazil, „ Ako to že nikoho? Však je na svete plno dobra“
„áno bolo, len Lilith prelomila toľko pečatí, že to vymazalo všetko dobro na zemi“ Sam zdvihol obočie.
„ a to sa jej ako podarilo?“. Bobby pohotovo odpovedal "Posledná pečať, bola tá, ktorá to spôsobila – vyhnanie dobra z povrchu zemského, ale je aj iná možnosť. Len je to trošku drastickejšie. Musí ten človek povedať nápis v pekle.“
Dean sa chystal na odpoveď ale vtom sa vyrazili dvere a vstúpilo dnu 6 démonov. Dean sa chcel vystreliť z coltu ale kým by to stihol, tak bol už prilepený na stene. Pomaly sa spamätal, a potom videl, že všetci po jednom sú na tom tak isto. Jeden uvidel knihu a pokúsil sa ho dotknúť, ale kniha ho popálila.
„Chystali ste sa nás zabiť,“ uškŕňal sa démon „ to si nemyslím“ vtom hodil na knihu ohnivú guľu a tá začala horieť až nakoniec, zhorela.
Tak a teraz čo bude s vami?????

Pokračovanie nabudúce Zrodenie pána pekiel. 198137
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty03.02.09 18:33

hmmmmm...kniha dobra Very Happy a i tak pošla Very Happy
a chalani mali skoru velku noc Very Happy
pekne Very Happy a nefadi ze kratke pokračko! nahodou dzive:D hlavne ked to budes tale doplnat... Smile diky ze to pises...zase nieco nove Zrodenie pána pekiel. 733500
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty03.02.09 18:36

jééééééééééj. Dík strašne móóóóóć Ettie Však sa oto pokúsim. Budem sa to snažiť pravideľne dolplňať. Zrodenie pána pekiel. 92299 Zrodenie pána pekiel. 92299 Zrodenie pána pekiel. 92299
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty04.02.09 6:28

Str8king toto bolo super a že Dean poznal tú knihu dobra kto by to na neho povedal že pozná knihy Laughing no ale už 59 pečatá tak toto bude dramaticke už sa teším 704 704
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty04.02.09 14:22

Wiktoriano Díky moc. čo sa týka pokračka tak asi okolo siedmej večer by to tu malo byť. Čo myslíte bude torturing? Zrodenie pána pekiel. 284389 Zrodenie pána pekiel. 284389 Zrodenie pána pekiel. 284389 .
Návrat hore Goto down
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty04.02.09 14:25

Bude torturing? Bude, bude? bounce bounce Nemôžem sa dočkať! Zrodenie pána pekiel. 733500 Zrodenie pána pekiel. 707500
Teda, táto časť bola super, hlavne sa mi páčilo, že Dean tentoraz vedel o niečom, o čom Sam nie! lol! lol! Nedá mi to, za tým ešte niečo bude, že Dean tú knihu pozná, nebude? 703
Skvelá časť, som zvedavá na pokračko, ako to s Zrodenie pána pekiel. 335560 nakoniec dopadne.
Zrodenie pána pekiel. 104346
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty04.02.09 14:30

Shelby ja neviem. spítaj sa autora. Zrodenie pána pekiel. 99937 Zrodenie pána pekiel. 99937 Zrodenie pána pekiel. 99937 . Nechaj sa prekvapiť. Však si dnešnú časť užijú tí ktorí majú...... Zrodenie pána pekiel. 284389 Zrodenie pána pekiel. 284389 Zrodenie pána pekiel. 284389 . Však sa dočkáte. Dík za pekný komentár. A čo bude s Zrodenie pána pekiel. 335560 tak to ti ani za svet nepoviem. Koniec mám už v hlave. ale reakcia je len taká že Zrodenie pána pekiel. 707500 Zrodenie pána pekiel. 707500 Zrodenie pána pekiel. 707500 Zrodenie pána pekiel. 132491 Zrodenie pána pekiel. 132491 Zrodenie pána pekiel. 132491
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty04.02.09 18:38

Takže nesiem vám pokračovanie. Dúfam, že si užijete. Zrodenie pána pekiel. 284389 . Enjoy

Chapter 3 – BOLESŤ

Všetci boli pripútaný neviditeľnými lanami na rôznych miestach domu. Deana hneď ako démoni došli prišpendlila na západnú stenu domu, Sama poslali vedľa neho. Bobby bol na plafóne, muž na zemi. Jediná Ruby nebola chytená lebo na ňu nepôsobili démonické sily. Hneď ako spálili knihu sa vrhla na jedného z démonov. Začali sa biť na život a na smrť. Ruby chytil zozadu druhý démon a ruky jej vyvrátil za chrbát. Ruby kopla démona do brucha a ten sa váľal po zemi. Nohami ho chytila za krk a zlomila mu väzy. Démon dopadol na zem ako poleno a nepohol sa. Druhému stúpila opätkom na nohu a ten ju pustil. Ruby si z otočky vybrala nôž z džínsov a podrezala démonovi krk. Ten sa mŕtvy zrútil a pomaly vykrvácal. Po dome sa nieslo bolestivé chrčanie a napokon sa zložil a pod ním bola veľká mláka krvi.
Videla, že sa druhý démon prebúdza a rýchlo schmatla nôž a prepichla mu srdce. Démon vydal malinký bolestivý hlások a viac sa nenadýchol.
Pribehla k tretiemu ale ten bol pripravený. Kopol ju do brucha, ona si pri páde udrela hlavu a stratila vedomie. Schmatol ju za vlasy a vyniesol ju na schody, kde jej priklincoval ruky k stene. Začala kričať od bolesti, démon sa len usmial a omotal jej okolo krku lano, ktoré si vyčaroval len tak zo vzduchu.
„Tak, a teraz ťa mám ty démonická beštia“ Ruby nevedela, že ako je to možné aby nejaké klince na ňu účinkovali. Démonsa zatváril tak akoby to počul a hneď sa rozosmial.
„Sú to klince zo striebra, Páčia sa ti?“ Ruby mu napľula do tváre. Démon to opätoval poriadnym úderom do brucha. Ruby to bolelo ale ani necekla. Privolal si k sebe druhého démona a spolu začali mučiť Ruby.
Démon, ktorý spálil knihu dobra sa obzrel po izbe. Pozrel sa na Bobbyho a namieril naňho ruku. Bobby sa zniesol zo stropu a keď bol nohami na zemi, tak sa okolo neho zjavila ohnivá klietka.
„Na teba si posvietim až potom“ a otočil sa k Deanovi a pomaly mu prechádzal po tvári a pri dotyku sa Deanovi spálila koža na tvári. Začal kričať a démon sa v tom len vyžíval.
„Opováž sa ho dotknúť ty zkurvený démonický bastard a pošlem ťa tam odkiaľ si prišiel.“ Nadával mu Sam. Démon sa len otočil a stále sa nechutne uškŕňal.
„ Sam drž hubu“ strachoval sa o jeho brata Dean. Démon pomaly prišiel pred Sama.
„ Hovorí to ten ktorý sa nevie pohnúť.“ a na odplatu mu vrazil pod rebrá. Tvrdý úder Samovi vyrazil dych a len lapal po vzduchu. Dean sa ustarane pozrel na bratove utrpenie.
„Rob si so mnou čo chceš, ale Sama nechaj na pokoji“ prosil démona. Ten sa len čudne díval.
„Ale, ale Dean, nechce sa my veriť, že máš strach.
„Vieš v pekle som došiel nato, že bolesť, ktorú spôsobujete a akým spôsobom to robíte, že zničí všetko. Nechcem aby môj brat to ucítil na vlastnej koži“ Démon podišiel k nemu
„Dean Winchester, tak ty si myslíš, že počas tvojej návštevy tam dole, si prežil všetko možné. No určite, To nebolo nič oproti tomu čo dostaneš vtedy keď ťa tam zase pošlem“
„Nechaj nás na pokoji, Prečo ste vlastne prišli“ Opýtal sa ho muž ležiaci na zemi.
„ Kto to povedal?“ démon sa pozrel a zbadal tam posledného väzňa
„Ahá, ja som na teba zabudol.“ podišiel k mužovi. „Chceš vedieť, že prečo sme prišli“ Opýtal sa sarkasticky „Len preto aby sme vás zabili a zničili knihu dobra“ a hnusne sa pozrel na pozostatky knihy. Potom si vyčaroval nôž a bodol ho rovno do brucha ležiaceho muža. Ten sa nevedel hýbať a nemohol zabrániť tomu aby ho nevypitvali za živa. Len hlasno kričal a nariekal a prosil o odpustenie. Keď démon dokončil svoje dielo tak mu podrezal krk ale takou silou že mu odrezal hlavu. Dean ani Sam sa nato nechceli dívať ale tiež sa nemohli hýbať, tak si predstavenie užila z prvej rady. Démon zobral zo zeme Deanovu zbraň a strelil ho do stehna. Dean len hlasno kričal a nadával.
Z druhej izby sa ozývalo samé utrpenie. Ruby už nemala na jednej ruke kožu a mala odrezané ucho. Démon ktorý týral Deana sa otočil.
„ Darius poď sem a postaraj sa nám o mladšieho Winchestera, nech sa nenudí“ Démon sa zdvihol od Ruby, prešiel k Samovi a začal mu sťahovať z ruky kožu. Pomalým ťahom noža mu kus po kúsku odrezával kožu, spôsobiacu Samovi ukrutnú bolesť.
Bobby sa len nečinne prizeral na utrpenie ich priateľov a zúril z toho že im nevedel pomôcť. Pokúsil sa vyslobodiť z klietky ale vždy keď sa jej dotkol, tak ho to popálilo. Pokúsil sa nadávať, ale tým len dosiahol toho že mu démon zobral hlas.
Dean cítil, že ako sa mu do mäsa zarývajú démonove dlhé nechty. Sam už nemal na ruke kožu. Ruby bola na tom najhoršie. Na ľavej ruke už nemala kožu ani kosti. V duchu si mrmlala kúzlo, ktoré uspí toho démona. Za normálnych okolností by jej to problémy nerobilo, ale teraz pri týraní jej to značne prihoršovalo. Po piatich minútach opakovania sa jej pri strašných bolestiach podarilo uspať démona. Potrebovala všetku svoju silu aby si vedela dostať z klincov, ale podarilo sa jej to. Z krku si zmotala laná a so zdravou rukou démonovi vpichla nôž so hlavy.
„toto si zaslúžiš ty bastard“ Nenechala si odpustiť nadávku. Vytiahla nôž z démonovej hlavy a pomaly sa pri ťažkých bolestiach pokúsila dostať do kuchyne. Musela si zaťať zuby aby nevydala ani najmenší hlások. Našťastie si démoni nevšimli, že sa Ruby vyslobodila a ona sa mohla kľudne približovať zozadu. Položila nôž na stôl a telekinézou ju rovno poslala do démona ktorý mučil Deana.
Démon sa chytil za srdce a začal svietiť. Spadol na zem a vydýchol posledný krát. Démon mučiaci Sama to zbadal že ostal sám a vyparil sa. Okolo Bobbyho sa klietka rozpustila a nechala na zemi poriadnu jamu. Sam a Dean spadli so steny a obaja boli bledý ako stena. Bobby s Ruby posadili Sama na stoličku. Musel sa pridržať stola aby nespadol.
Ruby sa otočila a odišla preč, a Bobby zbehol pre lekárničku.
„Kat ideš?“ Spýtal sa ju Dean
„Idem vás zachrániť“ Týmito slovami sa otočila a odišla.
Bobby sa vrátil aj s lekárničkou a kľakol si vedľa Deana. Obzrel si jeho zranenie.
„Guľka zostala vo vnútri. Musím ti ju vybrať“
Podal mu kus dreva, nech nato zahryzne. Necítil si ani nohu ani ruku. Dal si do úst drevo a prikývol Bobbymu, že môže. Bobby chytil kliešte a začal sa čím hlbšie ponárať do diery spôsobenej zbraňou. Dean sa zachytil o nohu stola a držal ju takou silou, že ho skoro zlomil. Táto bolesť bola oveľa horšia ako keď ho ten démon mučil.
„Mám to“ Vykríkol Bobby a pozrel sa na Sama. Ten mu prikývol, že sa drží a pozrel sa na Deana. Ten si vzdychol a oči sa mu naplnili slzami, keď mu začal Bobby čistiť ranu ale ani necekol.
Po pätnástich minútach mu Bobby vyčistil ranu a mal ju zaviazanú, keď sa otvorili dvere a vošla jedna krásna brunetka. Všetci traja na ňu lep pozerali.
„čo chcete, snáď si nemyslíte, že si nechám to zničené telo“ Išla do kuchyne a priniesla v lavóry vodu a nakvapkala do nej nejakú čiernu kvapalinu.
„čo to je za humus“ Opýtal sa Dean. Ruby len mávla rukou aby bol ticho a začala niečo mrmlať po latinsky. Voda začala vrieť a zmenila farbu na zlatú. Ruby si vydýchla a otočila sa na Bobbyho.
„Namoč do tohto obväzy a daj im to na rany. Malo by to urýchliť hojenie rán.“ Bobby bez slov poslúchol, lebo vedel, že Ruby mu už veľa krát pomohla pri hojení rán. Namočil obväzy a dal to na samovu ruku. Sam cítil najprv, že je to horúce a zrazu ho to začalo chladiť.
Nadvihol si obväz a zbadal, že sa mu pomaly začala rásť koža.
„ďakujem“ Povedal s nadšením.
„Nemáte začo“ Prikývla. Bobby to spravil aj Deanovi a po hodine sa vedel postaviť na nohy.
„Dík za pomoc“ A uškrnul sa.
Nemáme veľa času. Musíme sa vypariť lebo sem ide Lilith.




Pokračovanie nabudúce Zrodenie pána pekiel. 198137


Naposledy upravil str8tking dňa 04.02.09 21:40, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty04.02.09 19:00

704 704 704 to bolo....uf...au Very Happy ešte ze Ruby to tak ľahko a šikovne zvladla...som zvedava co dalej bude...super auauau pokracko! Zrodenie pána pekiel. 312566
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty04.02.09 21:48

Ettie ďakujem pekne za koment. Zrodenie pána pekiel. 891817 Zrodenie pána pekiel. 891817 Zrodenie pána pekiel. 170639 Zrodenie pána pekiel. 170639 Zrodenie pána pekiel. 170639 . Celý Happy.
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty04.02.09 22:08

waw tak to mučenie bolo teda niečo Shocked ako nechcem kritizovať bolo to super a páči sa mi ked trpia Twisted Evil Twisted Evil ale tie spôsoby to je na mna trochu priveľa vieš ja som asi slabšia povaha až mi s toho prišlo zle.
ale inak super že si ich potrápil 704 704
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty04.02.09 22:11

No tak wiktoriano, by som ani nepovedal, že nie si až tak na drasťáky. Zrodenie pána pekiel. 316745 Zrodenie pána pekiel. 316745 . Inač teraz je v pláne trošku kľudu, takže to t vojej slabšej povahe bude vyhovovať. DÚFAM. Inač Zrodenie pána pekiel. 92299 Zrodenie pána pekiel. 92299 Zrodenie pána pekiel. 92299
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty04.02.09 22:14

no ja som na torturing to určite áno. ale zase netreba prehánať. Zrodenie pána pekiel. 934194
ale však pokojne ich pomuč. ja si zvyknem. ved tak pred rokom by som mala dosť už pri oveľa menej aspon vidíš ako na mna vplýva toto forum. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty05.02.09 19:11

Ehm...bolo to vážne, že Shocked Shocked ...WOW... Shocked Shocked stále rozdýchavam tie šoky z toho mučenia. Teda, čakala som, že to bude dobré, ale že až tak drsné... Zrodenie pána pekiel. 934194 Musím uznať, dostal si ma. Wink Toto keby sfilmovali, neviem, či by som mala odvahu sa pozerať! Rolling Eyes Laughing
Ale čítať ma to každopádne baví, tak len tak ďalej, už sa teším na pokračko!!! Zrodenie pána pekiel. 103511 Zrodenie pána pekiel. 103511 704 704
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zrodenie pána pekiel. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. Empty

Návrat hore Goto down
 
Zrodenie pána pekiel.
Návrat hore 
Strana 1 z 8Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: