Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Zrodenie pána pekiel.

Goto down 
+10
janka410
Anwiel
shelby
Ellen
Ettie
wiktoriano
Soniq
dion-fortune
KB
str8tking
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty18.03.09 20:50

OMG!!!! Shocked WTF Shocked !!!!??TY KOKOS Shocked !!MOJE NERVY Shocked !!TOTO JE MOJ KONIEC Shocked !!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497
TOOOOOOOOO je taká pecka , že to tu ešte nebolo Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 tá bitka v nebi bola taká úžasná tak som si ju vychutnávala Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 104346 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 284389 ako Dean všetkých kiloval a tie jeho schopnosti ako opisuješ šak mna môže aj poraziť 602 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 733500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 325299 nooo a potom ako sa začal meniť a až potom sa fakt začal skutočný masaker som len kukala , že ČOOO!!?? Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 949816 704 A nakoniec Lilith prelomila pečate Shocked tuto už sa mi zastavoval mozog Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 11674 a všetko...a tá posledná veta Shocked 602 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 21835
citácia :
nebo pohltil oheň a pozerali sa ako upadá všetok nádej ľudstva do ničoty.
Čožeeeeeeeeeee??????? Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497 ,to akože vážne úplne vážne ty ma chceš už fakt zabiť Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 87642 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 87642 takže nebo už jednoducho neni už vôbec OMG Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 677692 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 677692 aaa teraz to znamená , že všetky pečate su prelomené ,ak som to správne postrehla a vážne sú všetky pečate prelomené taaaak ja odchádzam do hrobu Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 629176 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 677692 leboo ty vymyslíš aj nemožné proste tvoja fantázia nemá hraníc a to sa mi pekelne lúúúbi Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 707500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 284389 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 totálne , pretožee to je celé dokonalé Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 104346 a ešte ,aby som sa vyjadrila aj k minulým častiam takže Ruby je späť a tú knihu ,čo dal Bobby Samovi omg wooow Shocked to čo tam bolo napísané vyrazilo dych aj mne affraid ty to má všetko tak skvelo premyslené že som potom úplne paf z toho 602 a Sam bude mať schopnostii dance a naša blondína Ruby je späť hurááá Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 258431 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 258431 to je taká pecka , že to ani nenni normálne Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 949816 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 a nedá sa to tu slovmi opísať jednoducho som nedočkavá na ďalšiu časť Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 733500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 202744 rýýýchlo plllls Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 260605 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 260605
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty19.03.09 20:17

Soniq no toto!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497 ty sa stále vieš svojimi príspevkami odradiť na niekoľko hodín. Bol som na obláčiku a len teraz som spadol 702 702 702 603 603 603 Ale strašne thanx za comment nemám slov. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 177401 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 177401 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 177401
***********
Tak a na obláčiku som dopísal ďalšiu časť a nesie sa Vám práve teraz. Užite si ju. a sorry za samove správanie ale obláčik bol až príliž ružový Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 49896 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 49896 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 49896
***********


Chapter 12 – SAMOVE SCHOPNOSTI

„Lilith poď. Musíme ísť lebo nebo.....“
„lebo nebo za pár hodín zanikne a všetky duše, ktoré tam boli sa dostanú do pekla.“ Pozrela sa na deana.
„teraz sa premeň naspäť“ rozkázala mu Lilith a dean zavrel oči. Behom dvoch sekúnd mal tú istú podobu ako pred tým akoby sa premenil na zeleného démona. Lilith podišla k nemu a vášnivo ho pobozkala. Ten sa len prekvapil ale potom jej bozk opätoval. Takto prebehli nejaké sekundy a keď sa od seba oddelili tak sa chytili za ruky a zoskočili na zem. Ako sa blížili k zemi tak tým viacej sa zosilňoval vietor a cítili, že na zemi sa rozpútalo peklo. Nakoniec pristáli na zemi a obaja sa pozreli na nebo. Bolo vidieť sem tam také väčšie zablikane a vedeli, že sa nebo rozpadá.
„Tak teraz čo bude, Lucifer je už slobodný alebo ako to funguje?“ pozrel sa na sedem kľúčov, čo mala Lilith v ruke a tá sa len naňho zamračila.
„Ešte nie. Prelomenie pečate bude úplné len vtedy ak sa pri zaklínadle odistí zámok na dverách, ktoré držia Lucifera v zajatí.“ Vysvetľovala mu to a netrpezlivo sa začala prechádzať. Stáli pred predajňou elektroniky a začul správy.

„ Na celom svete ničí mestá strašná búrka. S Londýnom sme stratili všetky komunikačné prostriedky. Niektorí ľudia toto zvláštne počasie pripisujú globálnemu otepľovaniu a niektorí si zase myslia, že nastala apokalypsa, lebo sa na nás Boh hnevá. Sekta žijúca v severnej Amerike, ktorá sa nazvala diablova garda tvrdí, že nejaká vyššia sila sa učinila a, že Lucifer povstane. Polícia ich hľadá ale zatiaľ ich nenašli....

Dean sa len zasmial nad tým čo počul a mávnutím ruky vyhodil celú predajňu do vzduchu. Lilith na neho len šokovane zazerala.
„čo to robíš, chceš na nás upriamiť pozornosť? Ešte nie sme na konci našej cesty, tak sa láskavo drž na uzde“ karhala ho Lilith a Dean si unavene vzdychol.
„tak dobre ale sľúb mi, že keď bude Lucifer na žive tak si budem robiť čo chcem.“
„Zlatko keď lucifer ožije, tak to bude tvojou povinnosťou. Ty budeš jeho pravá ruka. Budeš viesť jeho vojská a tak zničíte celý svet.“ A hneď nato sa víťazoslávne uškrnula. Deanovi len padla sánka a nevedel čo nato má odpovedať.
„ďakujem.“ Zmohol sa len na toľko, lebo tá správa bola preňho viac menej výborná a už sa mu v hlave tkali plány na zničenie zeme.
Lilith zdvihla ruku a zjavili sa pred ním dvaja démoni. Jedna žena a jeden muž.
„tak, kde je kniha temnoty“ opýtala sa to milo ale démoni sa stiahli lebo vedeli, že keď je Lilith naštvaná tak používa nevinné hlasy. Démon vytiahol z vrecka jednu malú čiernu knižku a predal to Lilith. Keď si to prevzala tak im kývla nech odídu a v tom momente ani nebolo démonov.
„Čo je to,“
„Toto je kľúč ku kľúčom“ A zdvihla si nad hlavu knihu.
„Kľúč ku kľúčom“ opakoval si dean a zamyslel sa. „Presnejšie načo?“
Lilith sa naňho pozrela vážne a pustila sa do vysvetľovania.
„V tejto knihe sú všetky zaklínadlá na odomknutie luciferovho väzenia a Samozrejme aj rituál na povstanie.“ Dean len vyvaľoval oči lebo by si nemyslel, že na prelomenia pečatí je potreba toľko vecí.
„tak poďme. Máme toho veľa na práci“ Lilith zatvorila oči a objavil sa blízko nich portál do pekla. Spolu sa pobrali do temnoty a už mali svoj vytýčený cieľ na dosah ruky.
*****************
„Sam čo ti je?“ Sam sa práve pozbieral so zeme a chytal sa za hlavu.
„Mal som víziu“ skonštatoval Sam a stále si chytal hlavu, lebo mu išla prasknúť. „Videl som ako sa Dean aj s Lilith pokúšajú prelomiť pečate a nakoniec sa to skončilo s tým, že sa Dean premenil.“ Dokončil Sam a Bobby na rozdiel od Ruby len vyvaľoval oči nechcel veriť tomu čo počul. Pozrel sa na ňu a ona nahodila len zlovestnú grimasu. Sam si sadol a pomaly cítil, že bolesť ustupuje.
„tak aby ste vedeli Lilith sa darí alebo horšie sa už podarilo prelomiť nejakú pečať lebo búrka, ktorá tu teraz je tak súvisí s tým.“ Dodala a Sam s Bobbym sa na seba neveriacky pozreli.
„Tak to je kvôli tomu?“ povedal pobavene Bobby a vydal sa do kuchyne. „Idem niečo navariť, nedáte si niečo?“ usmial sa na nich a Sam ho prenasledoval so širokým úsmevom.
„ja by som si dal špagety“ dohodil mu a vybral sa smerom hore. Ruby len pozerala ako v kine a neverila vlastným očiam.
„To čo sa im stalo? Žeby boli všetky pečate prelomené a už sa objavujú prvé príznaky?“ povedala si pre seba a začala hľadať niečo vo svojej taške. Po asi minútovom hľadaní vytiahla z tašky jeden sáčok s bielim práškom. Podišla k Bobbymu a fúkla mu do tváre prášok. Ten si práve sekal cibuľu do omáčky a keď naňho Ruby fúkla prášok tak na minútu zmeravel a hneď nato potriasol hlavou. Videl, že má v ruke nôž a pomaly ho položil. Skúmavo pozrel na Ruby a zamyslel sa. Nakoniec sa mu podarilo sformulovať jednu vetu.
„To ako som sa sem dostal?“ spýtal sa jej
„Na čo sa pamätáš?“
„no len na to, že si rozprávala niečo o tom že Lilith prelomila pečate a už len na to že tu stojím a....“ obzrel sa „varím“
„Tak stalo sa to, že všetky pečate sú prelomené“ nechala prekvapeného Bobbyho v kuchyni a vybrala sa hore schodmi.
„Sam, Sam kde si?“ kričala po ňom a videla, že Sam stojí v ženských šatách a práve sa líčil. Mal na sebe čierne ženské večerné šaty a práve si chystal obuť lodičky.
Ruby sa začala smiať a chytila Sama za ruku a odviezla ho naspäť do izby. Cestou sa párkrát pozrela na Sama a ten pohľad stál za všetky prachy. Už chytala taký záchvat smiechu, že sa chytala za brucho. Sam sa na ňu pozrel keď videl ako sa smeje a len sa vyvrtol z Rubyinho stisku a išiel späť do kúpelne. Ruby sa smiala až jej tiekli slzy.
„Sam pôjdeš so mnou a prezlečieš sa“
„Ja nie som Sam ale Lucecita“ povedal urazene a pri tom pyšne. Ruby sa už váľala po zemi a utierala si slzy z očí.
„Tak.....počkaj...Lucecita ja si ťa odfotím“ vytiahla mobil a keď to sam uvidel tak sa ohol vpred, chytil sa za zadok a hodil vášnivý ženský pohľad do telefónu. Ruby si to odfotila a nechcene vytiahla sáčok s práškom a fúkla ho do tváre. Keď sa Sam spamätal a pozrel sa na seba, tak chytal všetky odtiene červenej farby a rýchlo sa vybral do izby aby sa prezliekol. Po asi dvadsiatich minútach sa otvorili dvere a vyšiel z nich Sam už v normálnom oblečení. Ruby ešte stále chytala záchvaty smiechu a aj keď sa snažila zakryť smiech tak jej to nejako nešlo. Sam len prešiel okolo nej a bez slova sa vybral dole schodmi. Ruby ju nasledovala a keď boli dole tak sa snažila tváriť vážne ale nešlo jej to. Bobby to videl ale keď sa pozrel na Sama ktorý mu kýval nech sa ani neozve tak radšej nič nepovedal.
„To čo bolo s nami Ruby?“ ruby sa už upokojila a pustila sa do vysvetľovania.
„tak vy ste ma presvedčili o tom, že pečate sú prelomené. Vaše osobnosti sa začali meniť ale našťastie sa premena v čase zastavila. V niektorých prípadoch je premena ehm“ pozrela sa na sama „búrlivejšia“
Bobby sa len čudne pozrel na Ruby a zamyslel sa. Búrka začala byť čoraz silnejšia a nebo začalo žiariť na oranžovo.
Všetci traja pribehli k oknu a videli, že nebo fosforeskuje a stále sa mení jej farba. Ruby sa pozrela na Sama a potom na oblohu.
„Zdá sa, že sa naše očakávania splnili. Ako vidíte tak nebo je v troskách a za pár hodín nastane apokalypsa. Lilith má už len posledný krok pred sebou. Sam musíme ju zaraziť.“ Sam len prikývol a Ruby hodila naňho ohnivú guľu.
„To si sa z čista zbláznila?“ zakričal na ňu Bobby a videl ako Sam zastaví ohnivú guľa a začne s ňou manipulovať vo vzduchu.
„Som vedel, že si nezabudol na svoje schopnosti a trénoval si“
„však vieš keď Dean nevidel tak som stále trénoval“ povedal pyšne a začal množiť guľu. Pomaly bola veľká ako okno a nakoniec ju poslal na strom, ktorý stál pred Bobbyho domom. Ten behom minuty zhorel a zostal z neho len popol.
„tak to by sme mali“ povedala nadšene Ruby a oboch chytila za pleca a po kúzle, ktoré vyslovila zmizli všetci traja do ničoty.


Pokračovanie nabudúce Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 198137
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty19.03.09 22:21

no dobre takže akože najprv sa musím upokojiť. nádych výdych nádych výdych.... si pripadám ako pri fotkách Laughing no, ale fakt tieto pokračká ma akože skolili. pekne poriadku:

takže najprv to ako boli v nebi, akože OMFG! affraid castiel forever 702 samozrejme len dovtedy kým nevydal príkaz zabiť deana Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 43228 no si akože čo predstavuje takto ho ohrozovať? ale inak ho milujem Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 316745 no a potom prišiel fight Twisted Evil a ja som bola Shocked som ani nestíhala sledovať, že čo sa deje. akože dean rocks!!!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 to ako ich tam mávnutím rúčky všetkých dával som nemohla. tie jeho schopnosti sú best Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 ale inak to čo s tým zeleným monštrom???? Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 555452 ako to, že môj milovaný dean teraz vyzerá ako nejaký mimozemšťan skrížený s ropuchou????? Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 555452 ako no toto nie, toto si takto ja deana teda nepredstavujem Evil or Very Mad a potom ako tam zničil tých anjelov a to, čo povedal casovi 602 akože chudák castiel. no a potom to s tým nebom Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 629176 srsly, toto je moc na mňa.... ja som len pozerala, že ty kokso.

no a dnešná časť. no oh my god Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 677692 ako to sa nebo úplne seriózne rozpadá? akože žiadne nebo viac nie je a všetky duše odtiaľ sú v pekle? no jesus christ Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 11674 to je teda niečo. ako ty vole. to som zvedavá teda na to, čo bude. ale som rada, že lucík ešte nie je voľný 603 som zvedavá či sa im podarí tie dvere otvoriť 601

no a sammy a jeho schopnosti jeeeeeeeeej 704 najrpv tá vízia a bolesť hlavy, yesss dance a potom na konci to s tou guľou Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 170639 už to vidím na pekný fight Twisted Evil

no a tie premeny akože nemali chybu Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 ja som nemohla z toho sama Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 však si videl aký záchvat som pri tom chytila Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 316745 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 316745 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 316745 akože celkovo tá časť bola dosť funny Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 316745 som sa dobre zabavila.

ale predsa len ti musím ešte niečo vytknúť. ako to, že bol len taký slabý torturing? Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 707500 deana tam mlátili anjeli a jeho to vôbec nebolelo Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 202744 a potom ešte sam a jeho bolesť hlavy, ktorá mu hneď začala ustupovať, no ramonko takto sme sa nedohodli No ja chcem riadny torturing! poriadne veľa bolesti a mučenia!

inak skladám poklonu Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 103511 cheers Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 704 je to super poviedka a strašne sa mi páči Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 469569 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 177401 máš to fakt dobre vymyslené, proste každé pokračovanie si užívam Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 49896 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 258431 len tak ďalej!
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty19.03.09 22:35

Tak dion ty ako vždy opisuješ hlboké myšlienky a cením si to. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 177401 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 177401 A nenechala si sa zahanbiť ani teraz. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 177401

Takže tebe sa nepáčil Castiel? tak to je zázrak. že sa nehanbí čo? Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 332617 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 332617 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 332617 .

Tak čo sa týka Deana tak sorry ale meniť ho nebudem ani za svet lebo v budúcnosti to budem potrebovať.
Tak ako vidím tak na zničenie neba nikto iný nepomyslel. Takže aspoň má moja poviedka svoju jedinečnosť. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 469569 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 469569
čo sa týka dnešného pokračka tak dnes mám taký ehm ako to mám povedať ružový deň. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 49896 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 49896 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 49896 Však sa to tam zišlo nie?
Sam a jeho schopnosti tak prezradiť Vám môžem, že toto je len začiatok lebo s Ruby bude mať ešte nejaké veci na doučenie. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 284389 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 284389 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 284389
Lilith prelomila pečate ale Lucifera ašte nechcem vzkriesiť lebo ešte nenašiel jeho čas.
tak neboj. torturing bude ešte na plné obrátky a užijete si ho nebojte sa.

Tak teraz tu je pre Vás spoiler na ďalšiu časť
Spoiler:

Tak myslím že toľko by malo stačiť a Dion ďakujem ešte raz sa krásny comment Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 92299 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 92299
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty19.03.09 22:40

no hej toto je asi po prvýkrát v histórií, čo sa mi castiel nepáčil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 ale neboj mňa to prejde Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937

a chudák dean, ten teda obišiel Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 199226 ale tak chápem, že to potrebuješ... len škoda jeho tela Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 71416

a hej vidím, že si nejaký ružový Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 49896 čím to asi bude Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 934194 no a ten spoiler Shocked wow. to som teda zvedavá ako to napíšeš. btw nemáš zač Wink tvoje poviedka je fakt super, takže si zaslúži len hlboké myšlienky 703
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty21.03.09 19:09

DION ešte raz ti strašne moc ďakujem. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 :hearts:Ehm a nemám ani tušáka, že z čoho som mal ružový obláčik. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 934194 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 934194 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 934194 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 316745 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 316745 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 316745
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty23.03.09 11:44

Tak nesiem Vám ďalšiu časť poviedky a trošku som zmenil scenár. A poviem Vám, že to bude husté. Písalo sa to skvelo a dúfam, že sa Vám to bude páčiť. Takže Enjoy Wink Wink

Chapter 13 – KRYPTA

Dean s Lilith stáli v trónej sály a práve sa chystali na vzkriesenie Lucifera.
„pekelná brána sa otvorila“ pobavene povedala Lilith a hrabala sa v jednej skrini.
„To je super len neviem, že prečo? Nie je ešte skoro nato?“ Lilith sa zarazene pozrela na Deana
„ja som nepovedala, že som dovolila aby opustili démoni peklo. Oni nám budú robiť sprievod keď ideme oživiť nášho pána“ dokončila a zase sa hrabala v skrinke.
„čo to hľadáš?“ Deana už rozčuľovalo, že Lilith sa už trepe v tej skrini asi hodinu.
„Hľadám amulety pre teba a pre seba“
„A načo nám budú amulety?“ nevedel si predstaviť, že načo im budú amulety
„nechaj sa prekvapiť“ odštekla mu a vykríkla
„Konečne“ vytiahla dve zaprášené amulety zo skrine a sfúkla z nich prach. Podala jednu Deanovi a druhé si dala do krku.
„nasaď si to“ prikázala mu Lilith a dean si len obzeral amulet. Bol celý čierny a v strede mal jeden biely kameň, ktorý mal ešte v sebe dve čierne krídla. Celkovo to vyzeralo dobre len si ešte stále nevedel predstaviť, že načo im budú. Dal si hod krku a keď sa amulet dotkol jeho tela tak cítil, že sa kameň v strede amuletu zavibroval. Bol to príjemný pocit a šteklilo ho to.
„môžeme ísť?“ spýtala sa ho Lilith a Dean sa pobavene pozrel na ňu.
„Ešte nie. Chcel by som vedieť, že ako si to celé predstavuješ?“ Lilith hodila rukou a išla ku dverám ale Dean ju chytil a hodil ju na svoj trón. Lilith nahodila naštvanú grimasu.
„Bože však sa to dozvieš“
„ale ja to chcem vedieť teraz“ Lilith odhodila deana telekinézou k dverám a ten skoro vyrazil dvere. Lilith podišla k nemu a pozrela sa mu do očí.
„kto je zvedavý skoro bude starí“ usmiala sa naňho a stlačila jeden červený gombík. Siréna sa niesla celou miestnosťou a celým peklom. Za minútu bolo hrmot a šuchot v celom pekle a zem sa normálne pod Deanom zatriasol. Lilith sa len uškerila a otvorila dvere. Dean sa pozbieral zo zeme a išiel za ňou. Čo videl bolo niečo úžasné. Tam kde pred tým mučili duše teraz nebol nikto. Útesy zmizli a nahradil ich rovný povrch z betónu. Všade okolo stály démoni a duše a keď zbadali Lilith tak sa všetci poklonili a tá si stúpila na svoje vyhradené miesto presne v strede oltáru čo bolo postavené na jej počesť. Bolo tam asi milión duší a Dean stál v nemom úžase. Také ešte v živote nevidel. Keď Lilith stúpila na svoj trón tak všetci utíchli a pozerali sa na ňu. Dean stál vedľa nej a čakal, že čo bude.
„Démoni, duše, ktoré patria medzi nás“ hovorila milým a nedočkavým hlasom „Podarilo sa mi prelomiť všetky pečate a teraz je rad na tom aby sme vzkriesili nášho spasiteľa a priniesli tým na svet skazu, biedu, smútok, utrpenie čiže apokalypsu.“ Pozrela sa na Deana a pokračovala.
„Zavolala som Vás sem preto aby ste boli svedkami jedinečnej udalosti, ktorá nastane len raz v histórií zeme. Nasledujte ma. Ideme do hrobky nášho pána“ Lilith dokončila a za ňou boli dvere, ktoré sa teraz otvorili a žiarili červenou farbou. Za dverami boli schody, ktoré viedli do hĺbky pekla. Na schodoch bol červený koberec a okolo svietili fakle. Celé to vyzeralo akoby v jaskyni. Prvá išla Lilith, za ňou Dean a nakoniec všetci démoni. Na stenách boli všelijaké nákresy o anjeloch a o Luciferovi.
Po asi dvojhodinovej ceste zastali pri jedných dverách.
„Dean môj poprosím ťa aby si otvoril tieto dvere“
„Ako si želáš“ Deanovi sa zafarbili oči na zeleno a svoju zelenú ruku položil na dvere. Oči sa mu rozžiarili a démoni okolo sa naňho pozerali ako na zjavenie.
„ustúpte“ prikázal im a všetci sa stiahli. Zatvoril oči a za chvíľu bolo počuť prasknutie a nakoniec obrovský výbuch a dvere boli zničené. Dean sa rýchlo premenil naspäť a vpustil Lilith do miestnosti.
„ďakujem“ odvrkla mu a išla do miestnosti. Bola to oválna miestnosť a bola taká veľká, že sa zmestili do nej všetci démoni.
Lilith lusknutím rozsvietila fakle a otočila sa k démonom.
„Konečne sme dorazili k hrobke nášho pána“ dokončila a démoni kričali od radosti. Lilith zdvihla a prst a boli ticho.
„teraz potrebudem šesťdesiat šesť dobrovoľníkov. Dean prosím ťa vyber mi ich.“ Dean pristúpil k démonom a na ktorého ukázal tak ten sa postavil vedľa Lilith. Keď boli všetci pri nej tak im po jednom predala jeden kľúč.
„teraz ma počúvajte“ začala výstražne „tieto kľúče patria každý jeden do svojej vlastného miesta. Opovážte nespraviť to čo poviem a to čo by ste dostali od Alastaira bude len štípanec na rozdiel od toho, že čo dostane odo mňa keď nebude všetko v poriadku.“ Démoni si stiahli krky a všetci prikývli k súhlasu. Lilith sa milo usmiala a prikývla Deanovi nech ide aj on. Teraz sa otočila k ostatným.
„vy čakajte tu. Do miestnosti môže stúpiť len daný počet démonov“ otočila sa k démonom „ideme“ prikázala a všetci sa vybrali do menšej miestnosti. Tam bola v stene jedna hrobka, ktorá bola zapečatená šesťdesiatimi šiestimi zámkami. Lilith nahodila vážny výraz tváre a začala.
„všetci teraz pristúpte k dverám a vložte podľa čísla na dverách do dierok kľúče a čakajte na rozkaz, že kedy máte otočiť kľúčmi. Podotýkam na pravú stranu a naraz“ dokončila svoj monológ a otočila sa k deanovi.
„keď otvoria dvere tak pôjdeš so mnou k Luciferovi.“ Dean prikývol a Lilith vytiahla z vrecka knihu zla. Vyhľadala kúzlo na otvorenie dverí držiacich diabla a pomaly a zreteľne začala hovoriť text po latinsky.
„ Fora consigno neve re-solno. Per mitto nostri posessor ne co domminor obscuritas epi perpettus terristas. Re- solno re-solno re-solno.“ Toto opakovala Lilith po tri krát a za každým dala príkaz démonom nech otočia kľúčmi a po tretí krát sa dvere otvorili. Vsiakla do seba všetkých démonov, ktorí tam stáli pred dverami a bolo počuť len kričanie a pukanie kostí. Deanovi začal Amulet svietiť a cítil, že ho niečo ťahá dovnútra ale amulet to nedovolí. Žiaril aj Lilithin amulet a prikývla Deanovi, že môžu ísť.
„ty si to vedela, že všetkých tých démonov vsiakne do seba táto krypta?“ pýtal sa jej po ceste Dean. Lilith otvorila knihu a začala čítať.
„K otvoreniu dverám je potrebné šesťdesiat šesť duší, ktorí otvoria prekliate dvere a padnú ako obete pre diabla“ dokončila a Dean len hľadel na ňu ako na zjavenie.
„Predsa by si nemyslel, že bez obete by sme ho mohli oživiť. Som si myslela, že si múdrejší.“ Dean sa začervenal a hneval sa na ňu lebo bolo až príliš namyslená.
„A po druhé. Keby som im to povedala tak by sa nehlásili nech ich vyberieme nie?“ hlasno sa zasmiala a vošla do dverí. Dean ju prenasledoval a keď vstúpil do krypty tak cítil tú vyžarujúcu moc, ktorá ho ťahala dnu. Obzrel sa okolo a videl, že tí démoni, ktorí pred chvíľou otvorili dvere na krypte sú teraz všetci do jedného priklincovaní na stenách a chýba im buď hlava alebo ruka alebo všetky končatiny.
„Musíš dať krv pre svojho pána“ z radosťou si obzerala dokaličené duše a pristúpila k rakve a otvorila ju. V nej bol samotný Lucifer prikovaný reťazami a vyzeral akoby spal. Lilith sa celá triasla, že ciel je už len na niekoľko centimetrov.
Lilith otvorila knihu temnoty a začala čítať kúzlo na prebudenie Lucifera. Už bola na konci keď sa z dverí ozval jeden hlas.
„opováž to dokončiť a zabijem ťa“ Lilith sa s Deanom naraz otočili a videli, že tam stojí Sam s Ruby a stáli tam obaja so zbraňami v rukách pripravení prekaziť vzkriesenie Lucifera.

Pokračovanie nabudúce Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 198137
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty23.03.09 16:29

Shocked rychlo rychlo pokracko!!!
predpokladam boj dean vs sam... Twisted Evil a zastavenie lucifera Rolling Eyes Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 104346
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty25.03.09 12:08

OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 733500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 733500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 21835 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 87642 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 87642 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 677692 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 677692 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 104346 Toto nepredýcham Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 11674 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 677692 ...to snáď neni ani možné Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 87642 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 87642 602 602 ...ja ani neviem ako sa mám vyjadriť , pretože to bola taká pekelná časť , že som kolabovala každých 5 sekúnd čítania Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 949816 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 325299 ...To ako si to celé opísal bolo také namakané , že to sa ani nedalo ty to vieš tak úžasné písať , že si fakt myslím , že pozerám nejaký seriál proste wow Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 104346 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 469569 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 949816 fakt som v takom šoku , že neviem , čo poriadne napísať Laughing , ako sa im Lilith prihovárala , že prelomila všetky pečate no OMG!!!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 a potom 66 dobrovolníkov ako Dean vybral a nakoniec všetci zle skončili fúúúú Twisted Evil a keď prišli do hrobky samotného Lucifera prisahám , že to už mi srdce ani nebilo 602 602 to bola také napínavé Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 733500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 733500 ...ja už som myslela , že fakt povstane ,ale ty to musíš tak brutálne ukončiť kurňa Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 202744 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 202744 to mám zase čakať na ďalšiu časť Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 80513 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 80513 , že tam vtrhol Sam s Ruby jojojoj totototo bude silaa som zvedavá ako to dopadne ty kokos Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 733500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 733500 hlavne Sam a Dean ako to bude fúúúha Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 707500 Twisted Evil a či Lilith Lucifera prebudí Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 733500 joj bože, bože ja cem ďalšiu časť rýchloooooo plllls jojda to si naschvál tak ukončil , žeeeee Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 260605 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 260605 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 260605 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 202744 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 202744 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 80513 okamžite ďalšiu časť to ROZKAZ rozumieš inak si ťa nájdem predo mnou sa neskryješ Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 449740 dúfam , že už píšeš!!!! Exclamation Exclamation Exclamation Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 583517
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty25.03.09 12:31

Ettie nechaj sa prekvapiť Wink Wink

Soniq tak najprv strašne moc ďakujem za tento namakaný príspevok a vážim si ho.
A čo sa týka toho pokračka tak môžem sľúbiť, že zajtra by mal byť.

A pre každého je tu malí spoiler

Spoiler:

Dúfam, že teraz to aspoň dodržím. Smile Smile
A ešte raz ďakujem za nádherné kommenty Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty25.03.09 20:26

str8tking affraid affraid affraid chceš ma zabiť som vravela že to prečítam až keď to bude kompletné a takto to dopadlo Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 994403 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 994403 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 994403

takže po poriadku na začiatok je to super príbeh hrozne sa mi páči ten začiatok Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 waw a potom zhorela kniha dobra to čo hneď na začiatok takéto niečo Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566
ten tourturing čo tam máš na začiatku v tom dome na ja som ani nedýchal Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 a to bolo niečo Ruby tak jej treba škoda že to prežila Evil or Very Mad Evil or Very Mad ale aspoň pomohla samovi a deanovi ktorý to schystali a dean dostal guľku no skvelé Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 a ten opis pekla potom no to som len čumela affraid affraid affraid to bolo super a lilith na tróne no fakt best a ako toho démona dorovnala affraid to vyvolávanie anjelov a potom boj čo nasledoval skvelé ako sa stretli a všetko lietalo ale ten záver Dean je mŕtvi Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 568939 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 568939 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 43228 čoooooooooooooooooooo skoro som zoslabovala a umrela s ním Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 52351 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 52351 a to mučenie tam bože čo mi to robíš Twisted Evil
dean je v pekle a sam je zúfali to bolo fakt best ako sa ho snažil zachrániť a ako donútil casa aby mu pomohol skrátka skvelé Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ako ďaleko vedel zájsť aby ho dostal naspať 702 a nijaký démon s ním nechcel uzavrieť dohodu WTF a čo v tom pekle robila lilith s deanom Shocked Shocked mrcha jedna že zabije sama ak jej nepomôže chudáčik môj a dean čo ten vyvádzal s tými dušami Shocked Shocked to nie on to ten leixír no to stou ruby chápem nič iné si nezaslúžila a potom ten cintorín jeminenko som nedýchala on ho musel pochovať Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 71416 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 71416 ako tam išiel na Impale Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 71416 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 71416 no strašné Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 71416 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 71416 a keď ho zbadal na cintoríne som skoro umrela a potom dean ako chcel zabiť to nevinné dievča lilith a jej prsteň nech si ho strčí niekam hrozné ale sam jej pomohol a tie jeho deanove schopnosti a sam keď zistil že je to dean chudáčik Shocked Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 a potom tie proroctvá čo do pekla to malo byť Shocked dean má priniesť koniec sveta čooooooo Shocked:shock:on nieeeeeeeeeeeee ShockedShockedShocked no a to nebo to som bola už napoly mŕtva tá jeho premena keby si bol pri mne stál tak ta zakillujem fish fish fish čo si mu to urobil Ježiškove husličky deanko chudáčik je z neho zelený votrelec aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 555452 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 555452 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 555452 a ten boj tam cas dostal na bendžo Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 o jej dobré ale tie deanove schopnosti a do paroma to bola sila lilith prelomila všetky pečate a priniesla apokalypsu aaaaaaaaa affraid affraid affraid a sam priviedol spať ruby tá tam mohla vážne zhniť a on ju ešte zachráni Evil or Very Mad no z tej ich premeny som nemohla som sa pri tom skoro udusila smiechom Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 jeminenko Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 šaty a lodičky a šminky Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 ja som nemohla a potom tá premena pekla a ako všetci išli oslobodiť lucifera affraid affraid a lilith hádam trochu došlo že keby chcel tak ju dean dorovná ani nevie ako a super bolo to zabezpečenie lucifera som len zírala affraid affraid skvele to bolo vymyslené ako to tie duše vtiahlo affraid affraid no a záver affraid affraid oni nad truhlou a nabieha samo to som zvedavá čo si ďalej vymyslel 704 704

poviedka je vynikajúca hrozne sa mi páči Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 je to skvelé toľko tourtingu čo tam je fantstické Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 949816 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 949816 a hrozne sa mi aj ten dej páči vynikajúco vymyslené to nebo v plameňoch bolo skvelé a to že je vlastne dean zlí aj keď to vždy zvykne byť sam sa mi tiež hrozne páči Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 104346 skladám obrovskú poklonu
Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 104346 super
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty25.03.09 22:36

Lentilka tak ja tu teraz sedím a čumím Shocked Shocked Shocked na tento KRÁSNY komentár a neviem čo mám napísať.
Som v siedmom neby a to teraz nepreháňam. 702 702 702 Asi budem mať zase užové obláčiky Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937
Tak ty sií myslíš, že elixír robí Deana takého? tak ja ti poviem, že tam má svoju krv a je sám sebou. Jedno však môžem sľubovať. že bude evil a Lilith sa oproti nemu bude v mučení zahanbiť. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 934194 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 934194 OOOOOOOPS to je spoiler ale sorry.
čo sa týka sama a Ruby tak som ich musel dať dokopy lebo pre nich mám pripravené niečo chutné Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil A ešte jedno: torturing tam ešte bude na plné pecky.
A ešte raz ďakujem za tento NÁDHERNÝ koment. a čo sa týka Sama a jeho ehm šiat a šminku tak to sa vysvetlí o tri časti neskôr a bude to haluz. sa teším nato písanie. ĎAKUJEM ĎAKUJEM ĎAKUJEM. Bože to sa musí predýchať. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 891817 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 891817 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 891817 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 92299 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 92299 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 92299
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty27.03.09 13:28

Takže dnes ma kopla zase múza a ja som Vám napísal pokračovanie. Enjoy. Wink


Chapter 14 – TRÉNING
Sam sa spolu s Ruby a Bobbym objavili neďaleko Wiomongu blízko toho miesta, kde zničili žltookého démona. Ruby sa obzrela a videla, že tam majú všetko nato, aby mohol Sam bez problémov trénovať rozvíjanie svojich schopností.
„To ako myslíš vážne?“ spýtal sa jej Sam keď videl, že kde sa to vlastne dostali. Okolo bola ničota, len sem tam bol nejaký ten kameň alebo nejaký ten kaktus.
„Čo?“ Ruby sa obzrela a nechápala o čom to hovorí „Však tam máš zbrane, a terče a....“ a potom jej došlo, že nechala toto miesto pod ochranným kúzlom a mohla to len vidieť len ona a nik iný.
„Ou sorry ja som zabudla, že som dala toto miesto chrániť. Počkajte sekundičku a hneď to bude“ Ruby sa zafarbili oči na čierno a dala si ruky pred seba. Začala si niečo pre seba mrmlať po latinsky a v tom sa pred Samom a Bobbym objavilo všetko čo Ruby schovávala a obom im padli sánky. Pred sebou mali asi všetko pre bojové umenie. Meče, dýky, terče, zbrane. A zvlášť pre Sama tam bol jeden tréningový démon, ktorý slúžil nato aby svoje novonaučené schopnosti vedel praktizovať.
„Tak načo čakáte, poďte“ odvrkla im ruby keď sa zbadala, že neidú za nimi lebo ona sa už vybrala k mečom. Obaja len súhlasne prikývli a išli za ňou. Zastali pred jedným terčom a sam zbadal vedľa toho niekoľko tucet dýk. Sam zobral do rúk niekoľko dýk a vzdialil sa. Začal do nich hádzať a keď trafil stred tak sa tešil. Ruby sa len škaredo uškrnula. Vybrala niektoré dýky z terču a nechutne sa pozrela na Sama. Ten len nechápavo zazeral na ňu.
„Bola to sranda a všetko ale teraz sme tu preto aby si trénoval svoje schopnosti a nie nato aby sme sa zabávali na tom, že vieme hádzať do stredu terču“ dokončila a položila si na dlaň dýku.
„tak teraz sleduj“ po chvíli sa už dýka vznášala vo vzduchu a jedným pohybom ruky ju dostala takou silou do stredu terču, že to prerazilo celý terč. Sam aj s Bobbym sledovali, že čo sa stalo.
„TY chceš odo mňa aby som hádzal do stredu terča dýky silou mysle“
„Bože Sam, nebuď chrumkavý. Však keď vieš znásobiť ohnivú guľu tak toto by ti nemalo robiť žiadne ťažkosti.“ Zlostne dokončila Ruby a pozrela sa na Bobbyho.
„Bobby viem, že si mi veľa pomohol tak ťa žiadam aby si odišiel.“ Bobby len čudne na ňu hľadel.
„prečo by som mal odísť? Nato, že mám svoje roky tak ma ešte netreba odpisovať.“ Chytil dýku a hodil ju k smerom tej, ktorú Sam zahodil ako prvé. Bobbyho dýka to prerazila a rozpolila v pol. Ruby len pozerala ako v kine. Nemyslela si, že Bobby sa vie tak dobre ubrániť.
„Aha....Tak tu zostaň a môžeš ísť trénovať tam vedľa“ vycedila zo seba a išla k Samovi.
„Si pripravený,“ spýtala sa ho a keď prikývol tak pred neho priniesla košík plný dýk. Sam sa sústredil a po asi takej minúte sa mu podarilo zdvihnúť prvú dýku a poslal ju k terču. Ten sa však dostal do vedľajšieho stromu stojaciemu asi tak dvadsať metrov od terču. Ruby len zdvihla obočie a Sam sčervenel.
„Som nevedela, že hodenie dýky do stredu toho prekliateho terču bude ťažšie ako množiť ohnivé gule.“ Sam si nevedel rady. Ruby mala pravdu, na násobenie ohňa vedel, že čo má použiť, ale telekinéza mu ešte nešla.
„Tak ma to nauč“ Ruby si pripadala ako v škôlke. Otočila sa k Bobbymu a mihom ruky ho poslala preč.
„čo si s ním spravila,“ nahnevane kričal na ňu Sam.
„Ale no tak ukľudni sa. Som ho poslala domov, lebo by sa mu nepáčilo, že čo budeme robiť,“ Sam nevedel, že o čom rozpráva Ruby ale hneď to pochopil, keď ruby zdvihla prvú dýku.
„Tak ty chceš aby som ti to vysvetlila?“ škodoradostne sa usmiala a hodila na Sama dýku. Ten sa uhol.
„Sam povedala som ti, aby si to zastavil a nie aby si uhol.“ Hodila naňho ďalšiu dýku a Sam začal koncentrovať a konečne sa mu to podarilo zastaviť. Sa tešil, že to zastavil ale Ruby to nejako nehlo a hádzala po ňom ďalšie dýky.
„Hej.....to...ma...chceš...zabiť?“ už pomaly nestíhal lebo dýky sa naňho hrnuli takou rýchlosťou, že už nevládal.
„Jedine takto sa naučíš svoje schopnosti ovládať Sam“ neúprosne hádzala naňho dýky a sam už cítil, že nestíha.
„Dosť“ zakričal a všetky dýky sa zastavili vo vzduchu a Sam ich všetky namieril na terč a všetky naraz poslal a tie prerážali pekne po sebe stred terču.
„No konečne sa ti to podarilo“ vydýchla si a tešila sa, že sa Sam zlepšuje ale rozhodla sa to nedať najavo. Podišla k Samovi, ktorý vzdychal a lapal po dychu. „Už bolo na čase nemyslíš?“ Ruby prešla vedľa neho a lusknutím dala zmiznúť terč a teraz sa tam zjavili štyri meče a jeden zvonček, ktorý bol vysoko nad nimi. Sam nevedel, že čo nasleduje a tak Ruby začala vysvetľovať.
teraz nasleduje tréning rýchlosti. Sam sa zarazil.
„A čo to bolo pred týmto?“
„To bol tréning presnosti ale tebe sa nechcelo dariť tak som musela trošku pristúpiť k drastickejším veciam.“ Povedala akoby nič.
„Takže drastickejšie čo?“ sam sa sarkasticky usmial „Mohla si ma zabiť“
„len nepreháňaj. To by bolo ťažšie.“ Dokončila a začala sa vyzliekať.
„Čo to robíš?“ Sam nevedel, že kam sa Ruby vyzlieka a otočil sa.
„Bože nerob sa, že si ma ešte nevidel v spodnom prádle. A začni sa vyzliekať aj ty.“
„A načo to bude potrebné,“ žiadal o vysvetlenie.
„Nato aby ťa to viac bolelo, keď ta trafím a aby sa ti reflexi zrýchlili“ Sam len civel a začal sa vyzliekať.
„Asi máš pravdu“
„No jasne že mám. Čo myslíš, ako nás učia v pekle na súboje“ bola v spodnom prádle a vybrala dva meče. Sam si zvliekol oblečenie a mal na sebe len spodné prádlo. Ruby si ho prezrela a vydýchla si. Sam sa trošku začervenal a vybral dva meče.
„tak cieľom bude dosiahnuť ten zvonček“ ukázala ruby do takej výšky, že Sam ho ani nevidel.
„A ako sa tam máme dostať“ ruby sa uškrnula
„však letmo“ Sam sa zarazil a pomaly jej Ruby prišla, že je blázon.
„Ale ja neviem....“ začal ale Ruby sa naňho vrhla a oboma mečmi útočila a Samovi sa v poslednej chvíli podarilo útok zastaviť.
„Tak čo bude Sammy. Choď si pre zvonček.“
„Ale ako tam mám ísť“ po každom slove útočil na Ruby. Tá útoky vybránila a kopol Sama do hrude. Ten spadol a ruby ani na sekundu nelenila a oboma mečmi ho išla bodnúť. Sam zatvoril oči a ocitol sa niekde vo vzduchu. A videl ako má Ruby obe meče zapichnuté v zemi.
„Tak konečne sa ti podarilo dostať sa hore“ sam ani nestihol reagovať. Ruby bola vedľa neho a už útočila. Sama bodla do nohy a do ruky.
„tak čo je Sam. Vybráň moje útoky.“ Ten však nevedel, že ako a radšej išiel k zvončeku. Ruby ho však predbehla a koncom meča ho udrela do hlavy a Sam letel smerom k zemi. Ruby pokrútila hlavou a chcela ísť za ním a chytiť ho keď zrazu zmizol vo vzduchu a ona ho nikde nevidela. Obzerala sa a nevedela ho nájsť.
„Ahojky“ ozvalo sa jej za chrbtom. Otočila sa a ucítila tvrdý úder do hlavy. Letela k zemi v bezvedomí a sam sa len uškŕňal vo vzduchu. Schytil zvonček, ktorý asi o dvesto metrov nad ním a išiel naspäť k ruby. Tá sa práve pozbierala a Sam jej pred nosom začal cengať so zvončekom.
„Dobré“ úprimne precedila a meče aj zvonček zmizli v tej istej sekunde. „Si dobrý Sam. môžeš sa obliecť.“ Sam nahodil spokojní úškrn a obliekol sa. Po desiatich minútach už stáli obaja oblečený pred démonom.
„Tak na toto som zvedavý“ zvedavo si začal démona prezerať. „čo budeme robiť teraz“
Ruby sa pozrela na démona a aj ona sa uškrnula. Na démonovi bolo vidieť, že chce niečo povedať ale nemohol lebo bol onemený.
„tak tento démon nám bude slúžiť nato aby sme sa s ním trošku pohrali“ dokončila a vytiahla si z čižiem nožík a predala ho Samovi“ Ten si ho prevzal a uškrnul sa.
„A ako si ho dostala“
„Bol taký sprostý, že mi naletel na pascu jedno uspávacie zaklínadlo mi v tom pomohlo. Tak si ho trošku pomuč a potom ho zvliekni z kože“ Sam len prikývol a vbodol do démona nôž. Ten by kričal ale bol onemený tak Sam mu musel vrátiť hlas. Po tom to už bolo dobré. Démon kričal a sam sa v tom vyžíval. Potom mu začal pomaly zvliekať kožu a odrezávať prsty. Ruby sa uškierala lebo vedela, že sam sa vďake tejto radosti zosilňuje a pozrela sa na oblohu. Tá teraz nebola červená ako pred tým ale bola čierna.
„Sam musíme si pohnúť. Zabi ho a môžeme ísť za Lilith.“ Sam prikývol a vytasil pred seba svoju ruku. Démon začal blikať a po asi takej minúte bolo prilepené na strom len to úbohé tele, ktoré posadol. To už bolo mŕtve a ohnivou guľou ju spálil.
„sa citim silnejším ako kedykoľvek pred tým.“ A zafarbila sa mu oči na žlto. Ruby sa usmiala a chytila ho za ruku. Vyriekla kúzlo po latinsky a už sa niesli do pekla.
Zastavili pred Lilithiným trónom a videli, že peklo je prázdne.
„To kde sú všetci,“ spýtal sa jej Sam a Ruby sa pozrela na dvere.
„Tam budú dole. Poď“
„Choďme letmo a neviditeľne“ radil sam a Ruby prikývla vytasila ruku a mala v nej biely prášok. Posypala nim Sema a aj svoje vlastné telo.
„Sme neviditeľný?“ spýtal sa Sam lebo on ešte stále videl Ruby.
„Áno sme“ precedila a chytili sa za ruky. Leteli asi 10 minút. Chodba bola dlhá a siahala až do hĺbky pekla. Zastavili sa pred zničenými dverami a zbadali tam kopu démonov. Preleteli nad nimi a videli, že Lilith spolu s Deanom a sú na dosah svojho cieľu. Zatvorili za sebou dvere ale oni to nepočuli.
„Vyber meče a zruš neviditeľnosť“ povedal jej sam a ona j tak urobila. Lilith bola už pred koncom zaklínadla.
„Opováž sa to dokončiť a zabijem ťa“ Zakričal na ňu Sam a vytasil meče.

Pokračovanie nabudúce Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 198137
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty27.03.09 14:08

str8tking Shocked Shocked Shocked ten záver čo to on ho stiahol z kože samy čo to robíš affraid affraid affraid a ruby ako ho učila no waw čo všetko dokázal a to s tými nožmi a terčom to bolo super ako tie nože zastavil ala matrix Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 934194 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 a odpratala bobyho mršina jedna Evil or Very Mad no tá výučba sama bola super ten ich súboj ako ho tĺkla affraid affraid ale potom jej dobru dal tak jej treba Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 934194 Twisted Evil Twisted Evil skvelé pokračovanie Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 super to bolo Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 949816 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 949816 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 949816 bude bratský boj Shocked Shocked Question
Návrat hore Goto down
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty27.03.09 17:21

str8tking, dohnala som zameškané časti a to, čo robíš s Deanom... Shocked Shocked Shocked Musím povedať, že evil Dean sa mi neskutočne páči. 702 Ale dúfam, že ho z toho Sammy dostane, je to taký nezvyk, že si vymenili úlohy. dance Len tak ďalej, teším sa, ako to dopadne! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 104346
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty27.03.09 17:46

Lentilka ďakujem, že sa ti to páči. a sam neobjavil v sebe ešte všetko Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869

Shelby tak som rád, že sa ti to páči a dnes bude ďalšie trošku akčnejšie pokračko takže je sa na čo tešiť. asi za takú hodinu a pol by som to sem vedel aj hodiť. A strašne moc ti ďakujem za koment. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty27.03.09 18:16

TY KOKOS!!!! Shocked Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497 602 ty ma chceš fakt zabiť!!!!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 11674 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 629176 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 677692 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 677692 Sam je jaký hustý sakra Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497 ...úplne bombovo si vymyslel to s tými terčamy a zbraňmy a všetkooo kokos Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 104346 Ruby je namakaná učitelka 704 a to uhýbanie , keď naňho hádzala tie dýky to sa mi horzne lúbilo chudák Sammy ,ale nech sa učí chlapec Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 707500 a potom ako tam mali toho Démona a Sam ho začal zvliekať z kože a rezať mu prsty to som len kukala jak mucha puk Shocked Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 733500 Twisted Evil aaa Bobbyho poslala preč ,ale ani sa jej nečudujem tie praktiky čo tam predvádzali s tým mi Bobby fakt nesúhlasil Laughing aaaa ten konieeec prečo to musíš tak ukončovať Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 202744 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 202744 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 733500 prečooo aach bože zase čakať joj som akýsi nedočkavý človek ááááá Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 513847 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 202744 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 202744 ja sa tak tešííím to bude brutal toto Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 258431 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 258431 a Sam a Ruby su ako vidím riadne vyzbrojený + Samove schopnosti noo bude haluuz Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 284389 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 707500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 170639 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 325299 takže ty dávaš výstrahy mne tak teraz ja dávam výstahu teba 601 chlape ty píííš ok dúfam , že teraz tvoje prsty stláčajú klávesnicu alebo držia pero a píšeš o dušu takže pokráčko nech je rýchlo Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 449740 skvelá práca Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 104346 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 949816 704 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 469569
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty27.03.09 18:49

Soniq ďakujem za tento super úžasný koment. A ja si beriem výstrahu vážne a už som aj stihol dokončiť novú časť. Wink Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Tak tu ju máte.



Chapter 15 – LUCIFER

Lilith spolu s Deanom odkročili od Lucifera a postavili sa oproti Ruby a Samovi.
„Tak vy nám chcete zabrániť vo vzkriesení nášho pána?“ Lilith sa len usmiala a chcela hodiť ruby o stenu ale ona zostala na mieste a usmievala sa teraz ona.
„tak čo je ty suka? Nejako sa ti nedarí?“ poslala na Lilith ohnivú guľu ale pred cieľom sa rozplynula. Dean si práve položil ruku s ktorou pred chvíľou zastavil rubyin útok.
„Dean, prečo stojíš na jej strane?“ spýtal sa ho Sam ale Deana ani nehlo. Pozrel sa na Sama a len sa usmial.
„Ale, ale. Takže Sammy sa konečne ozval. Braček radšej ustúp v bok lebo ťa trafím“ poslal na ruby blesky ale Sam bol rýchlejší a rukou odvrátil smer blesku na Lilith a tú hodilo u stenu takou silou, že omdlela.
„neber ma na ľahkú váhu Dean. Nielen ty máš nové schopnosti“ Dean sa pozrel na Ruby a škaredo sa uškrnul.
„Nepovedal som ti aby si držal odstup od nej?“ pokrútil nad tým hlavou a išiel k Lilith.
„Ani sa ju neopováž prebrať“ kričala naňho Ruby
„No práve ty mi budeš hovoriť, že čo mám robiť“
„tak ti to hovorím ja. Ako tvoj brat ťa prosím aby si ju neprebudil“ Dean sa pozrel na Sama.
„tak teraz hovoríš o bratstve? Nemyslíš si, že si troška sebecký?“ Dean zúril a oči mu začali žiariť.
„Prečo to hovoríš, ja som ťa nikdy...“
„ale Sam nerob sa tu zase, že všetko urobíš pre svojho brata a rodinu“ Dean luskol prstami a okolo ruby sa objavili mreže, ktoré elektrizovali. Ruby popálil každý jej pokus chytiť mreže.
„ja som pre teba spravil všetko chápeš všetko a nemohol som ťa zachrániť.“ Samovi pomaly prechádzali oči do žlta.
„Ešte sa opováž povedať, že si všetko nespravil. Videl som na svoje oči, že ako ma spaľujete. A to je podľa teba všetko,“ dean sa začal meniť ale ešte sa držal na uzde.
„Ale ja som spravil všetko preto, aby si bol zase na žive. Dokonca som aj Castiela začaroval ale nepomohlo to“ Nato sa Dean začal sarkasticky smiať a v tom momente vytasil svoje reťaze a keď fúkol na ne tak sa rozpálili a začal nimi nad hlavou krúžiť. Ani Sam nelenil a vytasil meče pred seba. Ruby bola stále ešte v klietke a nevedela sa z nej dostať. Lilith bola v bezvedomí takže zostali tam len Sam proti Deanovi.
„ty sa fakt chceš byť?“ Samovi sa ťažko pozeralo na Deana. Ani v sne by si nepomyslel, že v pekle bude stáť pri Luciferovej hrobke a práve proti svojmu bratovi aby zabránil vzkrieseniu diabla.
„No jasné, že chcem. Teraz sa uvidí, či Azazelova alebo Lilithina krv z mojou a Luciferovou dokopy je silnejšia“
„ty máš v sebe Luciferovu krv“ Sam sa zarazil a neveriacky pozeral na deana.
„Je nejako veľa rečí nemyslíš,“ akonáhle Dean dokončil vetu, tak sa vrhol na Sama a s reťazami ho chcel chytiť za krk. Sam však bol rýchlejší. Vybránil útok a Deana kopol s celou silou do brucha. Ten sa zvalil na zem a hneď nato žiara jeho očí osvietila celú kryptu. Samovi to nerobilo dobre a musel si dať ruku pred oči. Dean to využil a vyrazil ho z nôh. Sam spadol a udrel si hlavu, ale necítil veľkú bolesť a Deanov ďalší útok zase vybránil svojim mečom a svoj strieborný meč mu vrazil do brucha. Dean len vyvalil oči a vzniesol sa k zemi. Chytil sa za brucho a cítil, že striebro má svoje účinky na neho a kým si to stihol zahojiť tak sam zatiaľ vyslobodil ruby z klietky a predtým ako by sa Dean postavil tak ho ruby tvrdo udrela do hlavy a on omdlel.
„Tak to by sme mali“
„Išlo to dosť ľahko. Nemyslím si, že by bolo po ňom“ skonštatoval si Sam
„Poďme zničiť knihu temnoty“ náhlila Ruby a Sam len podišiel k Luciferovi. Zadíval sa naňho a jeho krása ho očarila. Ležal vo svojej truhle a vôbec mu nepripadal ako diabol. Ruky mal na hrudi prekrížené a v každej držal jeden meč. Mal na sebe zlatý pancier a jeho krídla boli zo zlata. Jednoducho to bol pohľad na anjela a nie na diabla.
„Ruby povedz mi niečo. To je fakt Lucifer? Lebo vôbec nevyzerá ako stelesnené zlo“
„Prvý pohľad klame sam a ver mi, že keby povstal tak by nebol až taký úžasný. A teraz mi pomôž s touto knihou.“ Sam podišiel k ruby a nevedel, že ako ju má zničiť. Žiadne kúzlo nepôsobilo naň a nemohli to ani spáliť. Sam sa obzrel a nevidel Deana.
„kde je Dean?“ spýtal sa Ruby ale ani tá ho nevidela.
„Tu som“ ozvalo sa za Samovim chrbtom a Dean mu z lakťom jednu strelil a sam sa zniesol k zemi. Ruby chcela zaútočiť ale Dean ju chytil pod krk a odhodil na protiľahlú stenu.
„Ste si vážne mysleli, že by ste nad nami mohli zvíťaziť?“ Dean sa smial a keď sa Sam chcel postaviť tak mu stúpil na krk. Sam nedostal vzduch a videl, že Dean vytasil ruku smerom k nemu. Ani sa nenazdal a cez dlane mu prešli klince a Sam vykríkol od bolesti. Bol prišpendlený k stene a nemohol sa vyslobodiť lebo Dean tie klince preklial tak aby ich Sam nevedel démonicky odstrániť. Podišiel k Lilith a položil svoju ruku na jaj čelo. Tá sa prebrala a nevedela, že čo sa stalo. Dean jej pomohol vstať a keď uvidela, že Sam je na stene a ruby sa chytá zaútočiť tak predbehla Deana a prilepila ju na stenu.
„Tak ty si mi v poslednom čase spôsobila toľko škôd v mojom pláne, že podľa mňa je pre teba večné utrpenie v pekle málo“ lilith sa prechádzala po miestnosti a pritom sa uškŕňala.
„Vieš čo? Teba nechám ako hračku pre Lucifera. Ten si s tebou už bude vedieť poradiť“ nechala Ruby bokom a podišla k Samovi.
„takže náš Sammy Winchester sa nám tu hrá na hrdinu?“ usmiala sa na Deana a pobozkal sama „zišla sa nám tu celá rodina. Aké milé.“ Zdvihla knihu temnoty a uškrnula sa.
„A viete čo? Keďže ste už takto pokope tak Vás nechám nech sa navzájom zničíte.
Povolila Samove klince a ten ani na chvíľu nelenil a vrhol sa na Lilith. Tesne pred jej srdcom sa mu zastavil meč a Lilith len pozrela na Deana.
„Zlatko ďakujem za záchranu. Ty si fakt môj hrdina“ usmiala sa a pritiahla si ho k sebe. Náruživo ho pobozkala a keď sa ich pery oddelili tak sa otočila jeho hlavu a pošepkala mu do ucha nech ho zabije.
„Ako si praješ“ Deanovi začali žiariť oči ale Sam sa ho nezľakol. Odhodil meče a sústredil všetku svoju silu aby vedel odbiť Deanove útoky.
„tak čo je? Ja chcem vidieť boj“ povedala Lilith a Dean hneď po tom ako dokončila hodil na Sama ektoplazmatickú guľu. Sam to jednoducho zastavil a poslal mu ho naspäť. Dean to nečakal a musel sa uhnúť. Guľa prerazila stenu a začala z ej vytekať čierna tekutina. Sam vytasil ruku a jednoducho odhodil Deana k stene a privolal si svoj meč. Chcel mím zase bodnúť Deana ale tesne predtým ako by ho mohol bodnúť sa mu vytratil z očí a už len cítil silný kop do chrbta. Samovi to vyrazilo dych a Dean ho začal škrtiť. Ako ho držal za krk a sam pomaly omdlieval tak si pritiahol samove ucho k svojim ústam.
„Rob sa, že si mŕtvy a bude pokoj. Keď ti poviem tak spolu s Ruby zmiznite“ Sam neveril vlastným ušiam. Vedel, že Dean je sám sebou a, že nechce aby zomrel. Tak len prikývol a v tom omdlel. Dean ho položil na zem a otočil sa k Lilith.
„Je naozaj mŕtvy?“ spýtala sa ho Lilith
„Áno je, keď nie si presvedčená o tom tak sa choď pozrieť“
„Nie. Je aj iný spôsob ako sa o tom presvedčiť.“ Náhle sa jej zafarbili oči na bielo a vytasila tuku. Sam cítil ako mu celé telo horí a najradšej by sa postavil a poriadne to natrel lilith, len cítil, žeby nemal nato sily. Po chvíli Lilith prestala a usmiala sa na Deana.
„tak predsa si nesklamal“ Pohladkala ho a Dean sa na ňu usmial.
„Tak poďme dokončiť čo sme začali“ Otvorila knihu a začala čítať posledný odstavec. Akonáhle dokončila tak sa celé peklo otriaslo a sam s ruby boli náhle preč.
„kam zmizli?“ spýtal sa ju Dean
„To je jedno“ precedila a čakala, že čo sa stane. Luciferova truhla sa rozpadávala a dean videl ako pohol prstom. Hneď nato otvoril oči, ktoré boli celé bordové a hneď nato sa prefarbili na čierno a potom na červeno.
„Musíme asi trošku počkať“ povedala Lilith a netrpezlivo čakala. Luciferova farba očí sa ustálila a mal ich taktiež ako dean prenikavo zelené.
Postavil sa v truhly a Dean aj s Lilith sa mu poklonili. On tam len stál a svoje meče si dal do puzdier.
„Postavte sa“ povedal Lilith aj Deanovi a tí sa postavili.
„Môj pane. Podarilo sa mi zlomiť pečate a konečne ste živý a môžete priniesť na svet apokalypsu. Démoni budú vládnuť svetu a...“
„Ticho“ zakarhal na Lilith a ona sa stiahla do klbka a ani sa už neozvala.
„Ty“ ukázal na deana „povstaň“ dean aj tak urobil a pozrel sa mu do očí.
„Tak ty si sa stal mojím synom?“ Dean nechápal o čom Lucifer hovorí.
„prepáčte ale neviem, že o čom hovoríte“ Lucifer zvážnel a pozrel sa mu do očí. V tom sa obom rozsvietili oči a mali rovnakú prenikavo zelenú farbu.
„vidíš, si môj syn“ povedal mu keď im už nesvietili oči. „Bol si dvakrát v pekle a ty si prelomil prvú pečať. Lilith ťa dostala znova do pekla a dala ti moju krv aby si sa stal mojím synom“ dokončil a Dean pomaly vstrebával to čo práve Lucifer povedal.
„ty choď roznieť do pekla, že som zase medzi živými“ prikázal Lilith a tá bez slov odišla.
„poď synak. Ideme vzkriesiť môj klan“ Lucifer sa pozrel na jednu stenu a tá sa otvorila. Dean sa cítil zvláštne. Mal kontrolu nad svojím telom ale akonáhle Lucifer oživel tak jeho krv zosilnela a mal sto chutí rozdrtiť celý svet na malé kusy.
„Áno otec“ Usmial sa na Lucifera a obaja sa stratili v tme.


Pokračovanie nabudúce. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 198137
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty27.03.09 22:10

OOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMMGGGGGGGGGG!!! Shocked Shocked Shocked
OOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMMGGGGGGGGGG!!!!!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497
Tak toto je niečo Shocked ...ty kokos 602 602 ...predýchavanie Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 677692 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 677692 ...fúúúúú Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 87642 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 87642 ....áááááá Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 11674 ...ok Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 733500 ..
TO ČO BOLO TOTO!!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497 Ja sa asi vyhlásim za zombíka , pretože už toto je na mňa privela čo tu čítam Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 629176 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 11674 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 677692 tak toto je PECKA s veľkým P-E-C-K-A!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 949816 704 Totálne namakané proste to sa ani nedá už jaké to je úžasné Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 104346 ..Nom boj ten bol fenomenálny jednoducho pri tvojom opise si to vie človek dokonale predstaviť a všetko úžasné Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 325299 a , keď sa Samovi sfarbili oči na žlto a Deanovi na zeleno áá to bol raj 702 a tie ich rozhovory nemali chybu ten sarkazmus a všetko úžasnééééé!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 no a Lilith bola super inak musela byť na Ruby teda riadne vytočená Twisted Evil ..a strašne sa mi páčilo , keď Dean pošepkal Samovi , že nech sa robí že je mŕtvy a potom nech odtial zmiznú to bolo krásne 702 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 , že aj v takej situácii sa Dean prekonal a pomohol bratovi kráásne som sa len rozplývala Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 , no ale mne to nedá ja sa musím rýchlo prepracovať k tomu úplne famóznemu, úžasnému, perfektnému, brilantnému, dokonalému (ešte by som tu mohla dlho písať Laughing ) záveru Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 949816 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 104346 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 469569 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 103511 ...proste totálny šok Shocked Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497 zrazu som nedýchala nebilo mi srdce no a z toho usudzujem že som vdaka tebe už zombík Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 733500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 733500 Lucifer povstal HURÁÁÁ KOKOs Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 170639 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 258431 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 258431 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 707500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 284389 no pecka som len kukala na tie písmenká jak najväčší magor Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 583517
teda Lucifer sa mi velmi páči jak odfajčil Lilith to nemalo chybu Twisted Evil ,ale potom som zase kukala , že Čoooo Shocked 602 602 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 21835 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 87642 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 677692 !!!Dean je Luciferov syn vďaka tej krvy a tomu všetkému to ako vážne fúúúúha Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 968235 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 11674 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 629176 tak toto som hodnú chvíľu rozdýchavala a ešte stále rozdýchavam no páááni Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 87642 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 87642 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 188411 a keď sa obom sfarbili tie oči na zeleno kráása som si predstavovala tolko zelenej Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 702 jaj fakt jak v nebi som sa cítila pri čítaní 702 a Dean chudato síce mal kontrolu nad svojim telom ,no ked Luciik povstal začal mať chuť zničiť zem wowowowowow!!!omg!!skvelé Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 104346 radšej si ani nebudem domýšlať ,čo tá tvoja bombová fantázia vymyslí ďalej ako to dopadne kokos Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 107729 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 707500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 284389 no a so rada , že aj ty si si výstrahu vzal k srdcu a pokráčko bolo tak rýchlo inak neviem čo by som robila keby som musela čakať dlhšie bounce 602 ,ale zase ti prikazujem ,aby bolo pokráčko čo najrýchlejšie Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 449740 lebooo už zase to nezvládam a potrebujem ďalšiu časť Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 260605 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 260605 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 202744 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 21835
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty28.03.09 12:47

Soniq som rád, že sa ti poviedka ešte ďalej páči a pomaly neviem, že čo mám napísať na takéto krásne komentáre ktoré od teba dostávam. 702 702
A zase si berem k srdcu výstrahu a máte tu ďalšiu trošku kratšiu a oddychovú časť. Ale predsa si ju užite. Wink

Chapter 16 – PLÁNOVANIE

Sam sa prebral niekde na okraji cesty. Okolo neho bola kopa ľudí, ktorí naňho pozerali akoby práve spadol z neba. Sam lepšie otvoril oči a posadil sa. Videl, že vedľa leží Ruby a nehne sa. Doplazil sa k nej chytil ju za ruku.
„ruby preber sa. Počuješ ma preber sa“ Ruby pomaly otvorila oči a len zazerala na sama.
„čo sa stalo?“ spýtala sa ho a chytila sa za hlavu. Išla jej prasknúť tak si radšej ľahla naspäť.
„My sme Vás sem dostali“ prehovoril jeden z mužov a Sam videl, že to bol Castiel.
„Akoto, že ste na žive?“ Spýtala sa ho Ruby a horko ťažko sa postavila.
„Len o vlások sme unikli tomu aby nás pohltil oheň, ktorý zničil celé nebo“ Castiel sa pozrel na nebo. To bolo celé oranžové a ešte stále blikalo. Sadol si na kraj cesty a pozeral do ničoty. Sam sa chcel niečo spýtať ale Castiel prehovoril.
„Neuspeli sme. Nie sme hodný nato aby sme boli anjeli.“ Pozrel sa na ostatných a pokrútil hlavou.
„Nikdy sme nemali dopustiť aby Dean prelomil prvú pečať. Keby som preňho išiel skôr tak možno by som ho vedel ešte zachrániť“ sadol si vedľa neho druhý anjel.
„Castiel nemôžeš zato, že sa to stalo. Keby si dostal skorej rozkaz tak by si to určite stihol.“
„to sú len reči Flóra. Ty si anjel mieru a slobody. Tebe sa také reči ľahko hovoria.“ Castiel sa postavil a začal netrpezlivo chodil z jednej strany na druhú. Sam s Ruby sa na seba pozreli a castiel sa zastavil pred nimi. Pozreli sa naňho a postavili sa.
„vy ste boli pri tom keď Lilith oživovala Lucifera. Povedzte mi, že ako to presne robila“ Sam bol zaskočený a nevedel, že čo má povedať.
„No mi sme tam prišli vtedy, keď už dokončievala zaklínadlo. Nejaké z knihy temnoty ale neviem ktoré.“ Castiel len prikývol a pozrel sa na anjelov.
„Viete, že čo je Luciferov ciel. Chce oživiť svoj klan apokalypsy. A vtedy keď ich oživý tak je po nás“ Sam len počúval a padla mu sánka.
„To o čom teraz rozprávate? Lucifer má svoj klan apokalypsy?“ spýtal sa anjelov ale oni nechceli odpovedať. „Tak mi to už povedzte. Vaše tajnostkárstvo vám už nie jena nič. Keď chcete pomoc tak hovorte.“ Sam bol naštvaný a oči sa mu začali meniť ale držal sa.
„A odkiaľ vieš, že potrebujeme tvoju pomoc.“ Spýtal sa ho jeden vysoký štíhli anjel, ktorý mal povýšenecký výraz v tvári. Sam sa však len zaksichtil.
„Však vy ste nás sem dostali alebo sa mýlim?“ začal Sam a z rúk mu vychádzali iskri. Ruby prišla k nemu a dala mu nejaký elixír. Sam ho vypil a už mu bolo dobre.
„Ďakujem“ povedal jej a znova sa pozrel anjelovi do očí. ,
„Orifiel prestaň. Sam má pravdu. Už je nebo zničené a nevieme, že kde je náš pán. A môžu nám pomôcť.“ Otočil sa k Samovi.
„Pýtal si sa či má Lucifer svoj klan?“ Castiel si vzdychol a začal rozprávať.
„Odpoveď je Áno. Bohužiaľ má svojich bojovníkov, ktorý mu pomôžu priniesť apokalypsu na tento svet. Bolo to už veľmi dávno, keď sme ich zatvorili do najväčšej hĺbky pekla a jediný kto ich môže vyslobodiť je samotný Lucifer. Vtedy nám to prišlo smiešne lebo v tom čase boli pečate nedosiahnuteľné a nemali sme obavy o to, že niekto by sa pokúsil vzkriesiť Lucifera“ Castiel prestal a začal hovoriť iný anjel. Bola to jedna žena s kučeravými vlasmi.
„ale po čase sa pečate stratili a mi sme ich hľadali celé tisícročia. Ale bolo už neskoro. Lilith sa dozvedela, že sa nám stratili a ona po nich hneď začala pátrať a vedeli sme, že keď prelomí prvú pečať tak ostatné bude mať oveľa ľahšie prelomené. Pretože medzi pečaťami je magické puto a keď sa jeden otvorí tak ostatné strácajú celkovú ochranu.“ Dokončila a nato pokračoval tretí. Práve ten, ktorý sa hovoril Samovi, že ich pomoc nepotrebujú.
„A keď sme zistili, že Azazel si vyberá nejaké páry aby potom ich potomkom mohol zmeniť krv na démonickú tak sme si mysleli, že to má niečo spoločné s prelomením pečatí.“ Sam sa trošku zachvel, keď anjel spomínal Azazela.
„Ale nemalo to s tým nič spoločné. Ako sme zistili tak chcel vyslobodiť démonov a troška sa pohral s ľuďmi, ktorých opečatil. Potom ste zostali ty a Jake. A keď sme zistili, že si zomrel a Dean za teba dal dušu tak sme hneď vedeli, že za tým už bude Lilith. Pečate ešte neboli prelomené tak sme z toho veľkú vedu nerobili. Len vtedy sme si všimli, že čo vlastne má Lilith za lubom keď tvoj brat zomrel a dostal sa do pekla. A ako kniha proroctiev píše tak prvá pečať sa prelomí vtedy keď poctivý muž preleje v pekle krv.“ Hneď nato pokračoval Catiel.
„Prišiel som neskoro ale mali sme ešte jednu nádej a to, že ten kto prvú pečať zlomí vie zastaviť celú apokalypsu. No a vtedy sa dean dostal druhý krát do pekla a už si nemyslím, že by bol taký ochotný a zastavil by Lucifera.“ Castiel dokončil a Sam najprv musem vstrebať informácie a až potom sa vedel ozvať.
„Tak vy mi tvrdíte, že Dean vie zastaviť apokalypsu?“
„Vedel by len by ho musel niekto presvedčiť. Teraz má v sebe Luciferovu krv a tá čoraz viac silní, takže pomaly ho celého pohltí a bude už neskoro“ náhle sa nato ozvala Ruby
„ tak povedzte konečne, že čo sú to démoni zač. Myslím tí, ktorý majú prinieť na zem apokalypsu.“
„Áno nato som aj ja zvedavý“ castiel si vzdychol a dokončil čo začal.
„Takže päť démonov apokalypsy sú vlastne bohovia temnoty. Všetci sú na iných miestach zavretí aby sa nemohli navzájom vyslobodiť lebo niektorí sú medzi sebou prepojený.“
„takže ich je päť. A sú všetci bohovia“ skonštatoval Sam.
„A keď ich Lucifer preberie zo spánku tak je po svete“ Castiel sa prechádzal po ceste a rozmýšľal. Nakoniec sa zastavil.
„Prvá bude Hecate. Orifiel vedeli by sme nejako zabrániť tomu aby ju oživila?“ spýtal sa ho castiel a on len pokrútil hlavou.
„A kto je Hecate,“ spýtal sa ich Sam.
„Hecate je kráľovná bosoriek a bola ako prvá nasledovníčka Lucifera. Vtedy keď bola naposledy na zemi tak mala za cieľ zničiť všetku dobrú mágiu a keď ju nedostaneme tak by sme tu ani mi neboli“ Sam si len preglgol a pozrel sa na nebo.
„Takže nebo je zničené. A Lucifer sa nedá zastaviť a Dean je jediný kto by ho mohol zastaviť.“ Sam rozmýšľal chvíľu a prišiel na niečo.
„čo keby som išiel za Deanom a presvedčil ho o tom, nech zabije Lucifera.“ Pozrel sa na Castiela a ten len mykol plecom.
„Keď sa ti to podarí tak ti držím palce ale Luciferova krv v ňom čoraz viac silnie a nemáš nato veľa času a predovšetkým potrebnú silu.“ Sam sa len zamračil a potom sa pozrel na ruby.
„Viem, že ako byť mocnejší. Nájdem spôsob“ Náhle videl poslednú nádej niekde v budúcnosti.
„Mám jednu otázku. V pekle ide inak čas ako tu nie?“
„Áno tam ide rýchlejšie, ale to sem teraz ako zapadá“ Castiel nevedel, že Sam načo myslí ale ten sa len uškeril.
„To je jedno, len som chcel vedieť, že koľko mám času.“
„No prebranie Hecate a ostatných bude ťažké aj pre lucifera takže máš asi týždeň tu na zemi aby si sa poriadne pripravil.“
„Dobre, tak ideme“ pozrel sa na Ruby a tá sa len zarazila.
„A kde by si chcel ísť?“ spýtala sa ho urazene.
„No najprv pre Bobbyho a potom späť do Wiomingu. Zdokonalým svoje sily a nenechám aby Dean spolu s Luciferom zničili zem. Ou ešte jedna vec?“ otočil sa na castiela. „Vedeli by ste nás poslať Bobbymu?“ castiel sa len usmial.
„Áno vedel by som. Chyťte sa za ruky a zatvorte oči“ Sam sa s ruby chytili a Castiel povedal zaklínadlo a poslal ich k Bobbymu.

Pokračovanie nabudúce Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 198137
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty28.03.09 16:36

str8tking Shocked Shocked :shock:takže bratský boj affraid affraid affraid no to bolo super ako si to rozdali a ten meč v deanovom bruchu Shocked Shocked no a ten záver Dean sa tváril že ho zabil ale neurobil to skvelé Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 a Lucifer o ten jeho výzor to som nečakala super si to opísal Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 a tá jeho partička čo sa chystá oživiť no Shocked Shocked Shocked a dean by ho mohol zastaviť ale neviem či ho sam bude vedieť presvedčiť tým že bude silnejší ako on Shocked Shocked Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 934194 chudák dean tá jeho luciferova krv ho má pohltiť a to jeho ,,áno otče,, Shocked Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 71416 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 71416 to snáď nie dúfam že sa tomu bude vedieť postaviť affraid affraid boli to dve skvelé pokračovania Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 skladám poklonu super poviedka Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 104346
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty28.03.09 17:37

Lentilka ďakujem strašne moc za komment 702 702 som v siedmom neby.
A dlžím Vám ešte obrázok Lucifera. Takže tu ho máte Wink

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 7dscharlucifer11.th
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty28.03.09 17:49

Shocked Shocked Shocked to takto vyzerá Luciref no asi idem na návštevu do pekla Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty29.03.09 19:19

No kokos to bola časť fúúha Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497 Shocked a že oddychovka no jasnéé jako strašne oddychové 602 602 toľko informácii si vybalil , že konec fakt Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 677692 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 677692 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 87642 joooj to bolo úžasné tak som sa do toho vžila , keď to tam Castiel vysvetloval Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 104346 a páčilo sa mi ako sa Samovi začali meniť oči a ako sa chvel pri Azazelovom mene haa parádnee Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 úplne namakano si to vymyslel všetko , že 5 bohov kokos to je hustééé Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 949816 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 a keď rozprával o tích pečiatiach to nemalo chybu úplne krásne to do seba všetko zapadalo Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 733500 je vidieť , že to máš v výborne premyslené Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 949816 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 325299 ...a páči sa mi ako opisuješ tú oblohu , že oranžová a bliká ja milujem , keď sa obloha takto sfarbuje je to také temné prostee haluz Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 170639 to som zvedavá ako Sam pôjde prehovárať Deana ,aby zastavil apokalypsu , keď má v sebe krv Lucifera Shocked a spoločne sa vybrali len ty vieš kam heh Laughing prostee to bude sila nebudem si to ani predstavovať inak niekto zase bude museť volať záchranku 602 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 11674 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 629176 aaaa fuuuuu asi budem z teba na práškoch , keď píšeš takú úplne BOMBOVÚ poviedočku Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 104346 , ktorú nadovšetko zbožňujeeeem Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 177401 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 469569 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 170639 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 325299 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 aj na hostí som sa kvôli nej vykašlala Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 99937 a pakuj písať ďalšiu časť Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 449740 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 812801
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty29.03.09 19:27

Soniq tak kvôli mne si odhnala návštevu? 602 602 602 huha. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 430869 strašne moc ti ďakujem a snažím sa aby ďalšia časť bola čo nevidieť. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 177401 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 177401
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Zrodenie pána pekiel.
Návrat hore 
Strana 5 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: