Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Zrodenie pána pekiel.

Goto down 
+10
janka410
Anwiel
shelby
Ellen
Ettie
wiktoriano
Soniq
dion-fortune
KB
str8tking
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty21.02.09 12:43

Shocked ááááááááááááááááááááááá Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 21835 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 202744 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 80513 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 80513 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 568939 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 568939 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 71416 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 87642 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 87642 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 677692 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 677692 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 11674 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 512176 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 44266 ááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááá
ááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
NIEEEEEEEEEEENIEEEEEEEENIEEEEEEEEENIEEEEEEEEEEEEE
NIEEEEEEEEEEEENIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENIEEEEEEEEEE Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 80513
PREČO?!!!!!?!!!!!!PREČO??????!!!!!!!!!!!!!!!PREČOOOOOOOO???????!!!!!!!!!! No Evil or Very Mad
DEAN JE MŔTVY a ešte k tomu ho SPÁLILI ČOOOOOOOOOO?!!!!!!!!!!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 806497 TOTO NIEEEE oni spálili jeho nádherné telo aj všetko aa aaa aaaa....ja som čakala , že sa nejako oživý alebo teda bude v pekle ,ale jeho telo nechajú tak a budú vymýšlať nejaký plán ,aby ho z pekla znova dostali ,ale tottottototoototototottototo to ČO MÁ BYŤ!!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 733500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 80513 !ježiš kriste áá som mimo z toho.....tá sviňaaaaa LILITH Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 555452 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 555452 ech fúúj teraz si ma zabil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 629176 bože toto ,ale nie proste to sa iba niekomu snívalo alebo mal Sam vidinu to nemôže byť realita nemôžeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad 602
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty21.02.09 12:50

No tak Soniq ty vždý vieš dať taký koment že až. A teda realita to je. a tvrdá.

Spoiler k nasledujúcej časti.

Spoiler:

No Soniq thanx za komment. lol!
To si viem predstaviť, keď si to prečíta aj dion. Tak je pomne. 706
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty21.02.09 15:34

Myslim, že bydlet někde poblíž tebe, tak bys to asi nepřežil.... Ale tak uvidim, jak se to bude vyvíjet dál, kdyžtak si pro tebe dojedu a víš co bude následovat!!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 43228
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty21.02.09 15:35

Super. takže prečítané čo. Však čoskoro pokračovanie. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 284389
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty21.02.09 15:38

Twisted Evil Twisted Evil Když sem řekla, že si to přečtu, tak sem si to taky přečetla!!! Ale spálit Dena!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ale dam ti ještě šanci...
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty21.02.09 15:41

Spoiler prezretý? Bo tam to je čo bude. Twisted Evil Twisted Evil Wink
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty21.02.09 15:45

He, já spoilery nikdy nečtu!!! Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty21.02.09 18:15

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 806497 to co si spravil?!?!? Suspect preco si ZABIL HO?!?!?!?!?!?! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 199226 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 487389 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 676501 to musel byt len blby sen abo daco! on nemoze byt mrtvy..on neeeeeeeeeeeeee) Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 332617
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty21.02.09 18:22

Anwiel však ja viem len som sa pítal, keby niečo.

Ettie aby sa vedel posunúť dej tak som to musel urobiť. No . No viem škoda ale čouž. Cool
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty21.02.09 18:59

602 602 602 ako si mohol? Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 199226 smrk Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 199226 smrk Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 199226 toto ti vážne nikdy v živote neodpustím Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 71416 spálil si jeho nádherné, úplne dokonalé telo Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 568939 tie krásne zelené oči... a tie brušné svaly.... a ramená... a úsmev... a pehy... a všetko... to všetko je preč Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 568939 jeho sarkazmus a starostlivosť o brata a všetko, čo ho robilo deanom Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 568939 ako si ho mohol zabiť???? Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 80513 môjho milovaného zbožňovaného deana Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 80513 a ani castiel mu nevedel pomôcť Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 579569 toto je hrozné... niečo strašné... úplná katastrofa! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 629176 a ako sa Sam trápil a plakal a snažil sa ho zachrániť Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 199226 chudáčik... takto ho trápiť Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 199226 akoby nestačilo, že o neho už raz prišiel Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 199226

tá čubka lilith si to posrala teraz Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 487389 ako sa opovažuje uvaliť na neho zaklínadlo, aby ho nikto nemohol dostať z pekla Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 812801 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 812801 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 812801 toto jej nedarujem. vlastne to nedarujem tebe, lebo ty si za všetko zodpovedný! to si ako toto predstavuješ? Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 873139 okamžite požadujem návrat deana späť a hotovo Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 449740 je mi jedno ako to spravíš, ale ja ho proste chcem späť a to hneď!!!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 873139 inak Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 132752 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 132752 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 132752

no ale poviedka je dobrá Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 312566 celkom ti to ide Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 103511 samozrejme až na isté veci, s ktorými absolútne vôbec nie som spokojná Evil or Very Mad dúfam, že ti je jasné, čo mám teraz mysli
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty21.02.09 19:04

žeby to, že som zabil Vášho Dena? confused confused . Dúfam že to nie niečo iné?.

Dík za pochvalu. Som vedel, že sa rozpíšeš. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 103511 .
Btw: prečítaj si spoileer a budeš vedieť, že čo bude ďalej. Inač Deana som ani náhodou nevypísal. To o čom sa rozpráva. Suspect Suspect Suspect . Však sa ešte vráti a ako. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty21.02.09 19:10

ja som spoiler čítala a viem, že ho donesieš späť, ale už to nebude TEN DEAN Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 71416 chápeš, nie? toto ma zabíííííííííííííííííííja Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 629176 proste ja chcem jeho KRÁSNE ZELENÉ OČI Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 430869

no a ja a rozpísať? kdeže Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 934194 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 99937
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty21.02.09 19:50

Nevadí mi to vôbedz. že sa rozpisuješ. A neboj dean bude mať svoje právé oči.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty21.02.09 20:29

hmm no len aby Laughing ale tak pls nejako radikálne ho nemeň, lebo ma trafí...ak sa z neho napr stane nejaký násilník alebo tak....

no a to vieš, ja stručne neviem 603

inak som zvedavá prečo lilith chce deana Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 999804 bože, ak ho zmení na démona, tak ma trafí...
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty21.02.09 20:42

Ale notak. To prezradím že s ním má plány a ešte aké. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 284389 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 284389 . A to nemôžem garantovť že nebude démonom, ale bude mať svoje zelené oči (AJ). Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 284389
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty21.02.09 20:48

ja som to vedela Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 202744 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 202744 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 202744 bože prečooooooooooooooo? Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 71416
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty21.02.09 23:44

Keby som ti to teraz prezradil tak kde bude pointa povedz mi? Wink Nechaj sa prekvapiť. dena si užiješ ešte až až. Wink
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty23.02.09 18:37

Tak aby ste nemuseli čakať veľa, tak Vám sem nesiem ďalšiu časť poviedky. Wink Enjoy Wink


Chapter 8 – DOHODA

V Podsvetí
Lilith práva vstúpila do miestnosti kde mala svoj trón. Usadila sa a nahodila spokojný výraz tváre. Bolo na nej vidieť, ako teší že dostala do pekla tú čubku Ruby a ešte aj k tomu Deana.
Náhle sa postavila a chcela odísť keď sa otvorili dvere a vstúp do miestnosti démon a v zajatí držal Ruby. Lilith sa len usmiala a podstúpila k nej.
„Tak a teraz už nenarobíš zbytočné škody v mojom pláne“ poriadne si ju prezrela. Bola celá od krvi chýbali jej zuby.
„Zaveste ju na najvyšší vrchol a povedzte Alastairovi nech si ju podá a nech ho ani náhodou nenapadne púšťať ju z reťazí lebo si ho vlastnoručne podám.“ Lilith dokončila svoj monológ a démon sa z radosťou vybral aj s Ruby na najvyšší vrch pekla aby si tam odpykala svoj posmrtný trest. Akonáhle sa za nimi zatvorili dvere tak sa Lilith vybrala k jednej skrinke a vytiahla pozlatenú dýku a nejaký elixír. Vložila si ich do kapsy čo mala na svojom tričku a vybrala sa von z trónej sále.
Po dlhej ceste k cieľu Lilith prešla mnohými útesmi kde viseli pozostatky duší a do každej sa pozrela či tam nieje ten koho hľadá. Nakoniec sa zastavila pri jednej z najväčších a najhlbších útesov a našla čo hľadala. Na reťaziach pri prikovaný Dean Winchester a keď ho zbadala tak sa len usmiala. Zoskočila do útesu a pomalým letom sa vybrala k Deanovi. Keď bola pri ňom tak sa zastavila a sadla si na jednu skalu.
Deanove telo bolo celé od krvi. Nemal niekoľko prstov a ani oči. Lilith si vybrala z vrecka nejaký prášok a posypala ním tie časti Deanovho tela, kde mu chýbali končatiny alebo orgány. Ten len kričal od bolesti ale keď sa dotkol prášok jeho pozostatkov tak náhle pocítil príjemné chladno a keď otvoril oči tak videl. Pozrel sa na Lilith a odpľul si.
„Čo odo mňa chceš? Nestačí, že si ma sem dostala a ani ma nenecháš napokoji“
„Len sa ukľudni môj milí“ Lilith nahodila menší úškrn a Deanovi z toho bolo akurát na vracanie. Aj keď ho Lilith ako tak vyliečila aj napriek tomu cítil že železné reťaze zaryté v jeho tele ho z vnútra požierajú.
„Aby si vedel, tak som ťa sem musela dostať naspäť, lebo si mi tak chýbal.“
„Len sa tu nehraj na malú a povedz že prečo si ma sem stiahla naspäť?“ Na Lilihinej tvári už nebol úsmev ale grimasa.
„Preto aby si mi pomohol“ znela krátka odpoveď. Dean sa len zatváril unudeným výrazom a čakal čo povie ešte. Keď nič tak sa ozval.
„takže taký mocný démon ako ty chce žiadať o pomoc jednoduchého človeka ako som ja?“
„No tak Dean nepodceňuj sa, v tebe je oveľa viac moci ako si myslíš ty sám o sebe“ Lilith prestala a čakala že čo nato Dean odpovie. Ten sa len usmieval
„Však asi v tom niečo bude“ povedal ironicky „keď pre anjelov toľko znamenám, že ma odtiaľto zobrali preč tak v tom niečo bude“ Lilith sa len uškierala.
„Tak ti teraz niečo poviem alebo radšej spýtam. Keď by na tebe anjelom tak záležalo tak by ťa už dávno dostali zase z pekla von nemyslíš?“ výťazoslávne sa zatvárila a pokračovala
„teraz keď už o teba anjeli nemajú žiadnu záujem, tak by si mohol pomôcť mne“
„tak to ani náhodou. Radšej tu budem visieť stáročia než aby som ti pomohol. A mimochodom Sam určite vymyslí niečo aby ma z toho dostal von. A neverím že anjeli my už nechcú“ povedal takým tónom že Lilith zvonilo v ušiach. Priblížila sa k nemu a niečo mu pošepkala do ucha. Deanovi sa nechcelo veriť že čo počul.
„Klameš, toto nemôže byť pravda.“
„tak ti to ukážem“ luskla prstami a v tom sa začalo premietať to že sa Sam ako snaží uzavrieť dohodu ale nepodarí sa mu to, obraz preč a bol zase ďalší. Tam Castiel stojí nad Deanom a má položenú ruku na jeho čele a nakoniec vidí že ako Castiel zaželá Samovi úprimnú sústrasť a vyparí sa preč. A keď dean videl, že ako mu horí telo tak stratil všetku svoju nádej v záchrany. Na konci Lilith zase luskla a obraz zmizol.
„A podotýkam že som dala príkaz démonom ktorí uzatvárajú dohody, že nech sa ani neopovážia uzavrieť dohodu s nikým kto by chcel teba vyslobodiť z pekla“ uškerila sa a pokračovala „A teraz si celý môj. Na veky“ Dean nevedel vlastným ušiam. Po spracovaní toho čo počul stratil aj svoju poslednú nádej.
„Tak teraz môžeš pochváliť samú seba že si aká šikovná“ povedal s takou iróniou na akú sa len zmohol v tomto stave.
„Ou netreba mi lichotiť“ sa len usmiala a vybrala si z kapse fľašku s elixírom. Dean len čumel keď vytiahla aj nôž.
„Čo s tým chceš urobiť. Chceš ma ty sama rozsekať na kusy?“ ale Lilit sa zasmiala
„Ale ja si nebudem špiniť ruky tu v pekle. To ma už nebaví, keď by som niekoho chcela týrať tak si nájdem niekoho na zemi.“ Deanovi sa uľavilo lebo nechcel zase prežiť utrpenie aj keď vedel že ho to neminie.
„tak načo ti je tá vec a tá dýka?“
„dýka je nato aby som ťa vyslobodila“ Dean si myslel že zle počuje.
„a elixír je nato aby ti dal démonickú silu, keď mi pomôžeš zlomiť zostávajúce pečate“ čakala na odpoveď ale nedočkala sa jej.
„tak čo. Pomôžeš mi?“ spýtala sa v nádeji že Dean odpovie áno. Ten sa však smial.
„Prečo si myslíš, že ti práve ja pomôžem zlomiť posledné pečate? To ani za svet“
„Ale no tak. Nebuď taký zlý na mňa. Nechcem od teba nič len to aby si mi pomohol.“
„Keby som ti pomohol tak by som bol proti Samovi a Bobbymu a ostatným lovcov. Moja odpoveď je NIE“ rázne vykríkol posledné slovo. Lilith sa len rozčuľovala lebo elixír nefunguje len vtedy ak to chce sám. Nakoniec nahodila vážny výraz čo bolo Deanovi prekvapivé.
„tak rozmýšľaj trochu ti nemehlo. Radšej by si chcel zhorieť dennodenne v pekle? Keď mi pomôžeš tak ti sľubujem že sa ti nič nestane.“ Deanovi to neznelo zle lebo nechcel zase prežiť to čo predtým.
„Nato zabudni“ povedal po dlhšom premýšľaní lebo keď sa spojí s Lilith tak zradí svojho brata. „Nebudem tvoj sluha a to je moje posledné slovo“ myslel na Sama a nechcel ho ani za svet zradiť.
„Keď to nejde po dobrom tak to pôjde po zlom. Vážne som nechcela pristúpiť na tento krok ale inú možnosť mi nedávaš“ Dean sa len pozrel a vedel že čo povie.
„Tak ma budeš mučiť kým nepoviem áno?“ nahnevane sa spýtal.
„Možno ale tak by mi to trvalo, lebo máš výdrž“ skonštatovala a pokračovala
„Keď mi nepomôžeš tak zabijem tvojho brata“ znela jednoduchá odpoveď. Dean vedel že ho teraz dostal ale pokúsil sa nedať najavo svoje pocity
„To by si nespravila?“
„Tak ma poznáš, že by som ho nezabila“ pomaly jej dochádzala trpezlivosť.
„Vieš čo, keďže mám teraz dobrú náladu tak aby si nepovedal že som až taká bezcitná aj keď som“ sa pousmiala a Deanovi prišlo z toho zle „tak nechám tvojho brata na pokoji počas vojny a nariadim všetkým démonom aby sa ho ani neopovážili dotknúť. Ale to len vtedy keď mi pomôžeš“ Dean vedel že ho už aj tak nevedia oslobodiť a to že Sam bude v bezpečí keď nedajbože Lilith prelomí pečate mu prišla za fér podmienku od nej
„A sľubuješ že sa mu nič nestane?“
„áno sľubujem“ Lilith si dala pravú ruku na srdce.
„Tak ma pobozkaj“ Lilith zaskočilo čo od nej Dean chcel.
„A to už načo“
„Aby dohoda bola právoplatná“ Lilith sa len uškerila a pobozkala ho. Deanovi sa to hnuselo ale pre Sama vydrží všetko.
„tak a teraz to vypi“ Ponúkla mu Lilith fľašku s elixírom. Bola to čierna tekutina. Dean to checel vypiť ale Lilith mu chytila ruku.
„Počkaj na niečo som zabudla“ Zobrala si naspäť fľašu a pichla Deanovi do prstu. Ten sa len zazeral že čo to má byť.
„to si ma teraz načo pichla?“
„Potrebujem k tomu tvoju krv“ priložila fľašu k Deanovej ruke a nechala tam nakvapkať pár kvapiek jeho krvi“ Elixír sa začal víriť a keď ustála tak mala zelenú farbu.
„Tak teraz to bude dobré“ podala mu fľašu a on to vypil. Cítil ako sa mu žeravá tekutina dostáva do všetkých žíl.
„tak a teraz čo?“ a začali sa mu triasť ruky. Lilith chytila nôž a ráznym úderom na železné reťaze sa Dean oslobodil.
„Poď“ chytila ho za ruku v vzniesli sa hore.
„Choď tam k tej duši a zvleč ho z kože tak že sa jej ani nedotkneš“ prikázala mu Lilith
„A to ako mám spraviť“ nechápavo sa spýtal
„Keby si zabudol tak vypitím toho séra si dostal démonické sily. No tak choď“ Dean podišiel k tej duši, ktorá sa práve teraz obnovila po mučení. Nevedel že ako to má urobiť a ozrel sa naspäť k Lilith ktorá nedočkavo čakala že čo bude. Dean si nevedel rady tak sa zatvoril oči. Akonáhle ich zase otvoril tak mali prenikavú zelenú farbu, ktorá ožiarila celé okolie. Pozrel na dušu a behom 2 sekúnd ju stiahol z kože. Lilith nahodila spokojný úsmev a Dean neveril vlastným očiam. Zatvoril znova oči a keď ich otvoril mali tú istú farbu ako predtým.


Pokračovanie nabudúce Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 198137
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty24.02.09 11:14

Str8king tak teraz si ma naozaj na*ral Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 332617 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 332617 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 332617
namiesto toho aby si mi pripomínal aby som si tvoju poviedku prečítala si ma mal radšej upozroniť nech to nečítam Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 332617 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 332617
ako sa opovažuješ zabiť Deana spáliť jeho úžasne telo poslať ho do pekla ešte z neho spraviť aj nejakého démona alebo čo. však ked ta dostanem do rúk Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 43228 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 43228
Ja chcem Deana živého a dobrého.
a pohni si s pokračkom lebo som zvedavá čo bude dalej Wink
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty24.02.09 11:22

Hahaha. Som to naschvál nenapísal, bo som vedel že to nem prečítaš. 603 . Inač thanx za zaujímavý koment. lol!
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty24.02.09 11:31

zaujímavý? však počkaj ak budeš takto pokračovať tak sa ešte veľa takýchto zaujímavých komentov dočkáš a určite nie len odomna
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty24.02.09 11:35

Však ešte bude mnoho častí takže sa dočkám ešte aj takých aj onakých komentárov. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 284389 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 284389 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 284389
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty25.02.09 18:25

aaaaaaaaaa to čo? evil dean? Shocked yesssssss Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 170639 a zelené očička mu ostali Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 170639 a má všetky končatiny aj vnútornosti už Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 258431 a bol torturing Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 258431 a bude torturing Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 49896 lalalala dionka je happy Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 49896

dean je späť a má demonické schopnosti! to je super! a sammy mu asi predsa len bude stáť v ceste, čo? to som zvedavá ako to vyriešiš. brala by som nejaký fight medzi bratmi Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 284389 a hlavne psychické mučeníčko Twisted Evil

no, ale tá farba jeho očí ma dorazila... že intenzívne zelená. akoby ešte mohla byť intenzívnejšia ako už je Laughing no ale keď si to predstavím 702 božinku 702 on ma proste tak krásne tie oči....

ešte by ma zaujímalo či toto bude jeho jediná schopnosť alebo ich bude mať viac Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 999804 a ty kokso. ak by aj sam začal rozvíjať jeho démonské schopnosti Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 87642 teraz je fakt veľa možností na to, čo sa môže stať.

oooo a anjeli! to som zvedavá, čo spravia tí, keď sa dozvedia o deanovi! júúúúúj ja sa teším na pokračovanie Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 325299

och a skoro som zabudla Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 103511 cheers 704 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 214863 super pokračko Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 430869
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty25.02.09 22:03

Dion strašne moc ti ďakujem za tento super koment. Tak a konečne si sa dočkala Deana a jeho Zelených očí. Takže páčia? cheers Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 170639 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 170639 . Inač čo sa týka Deana a aj Sama tak ti môžem sľúbiť jedno:
Spoiler:
Tak som rád že si Happy. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 170639 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 170639
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty26.02.09 10:06

ja som sa bála, že z neho spravíš nejakého všivavého démona s čiernymi očami, ale takto sa mi to páči Twisted Evil očička, schopnosti a spravil to pre brata 702 proste paráda. cheers

aaaa prečítala som si spoiler a Shocked yesssssssssss dance dance dance pls rýchlo rýchlo pokračko. na toto sa teším Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 325299 akože ja som fakt zvrátená, ale tá predstava tých dvoch ako sa mlátia a ešte s použitím schopností je strašne lákavá Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 430869
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Zrodenie pána pekiel.
Návrat hore 
Strana 3 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: