Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Zrodenie pána pekiel.

Goto down 
+10
janka410
Anwiel
shelby
Ellen
Ettie
wiktoriano
Soniq
dion-fortune
KB
str8tking
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty05.02.09 19:40

takže ty si na riadny torturing. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 284389 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 284389 . To je dobré vedieť. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 284389 .

Shelby Strašne ma potešil tvoj komentár. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 999804 No keby to sfilmovali tak wooooow, nato by som išiel. Pokračovanie plánujem na nedeĺu lebo v sobotu musím ísť robiť. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 202744 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 202744 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 202744 . Však som ešte trápenie bratov neodložil, a ani sa to nehodlám odložiť. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 328356
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty08.02.09 20:23

tak prečítala som posledné dve pokračká a super 704 704 704 lepšíš sa! je to inak poriadne napínavé a o môj krásny milovaný torturing v plnom prúde 702 fakt super Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 312566
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty10.02.09 15:49

Dion strašne ti ďakujem. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 430869 .

Tak a je tu po dlhšej pauze ďalšie pokračko. Trošku kratšie ako minule ale teraz len toľko. ENJOY. Smile


Chapter 4 – LILITH

V podsvetí.
Lilith sa objavila na okraji jedného útesu, kde viseli pozostatky duší, ktoré podliehali nekonečnému utrpeniu v hĺbke pekla.
Zamyslene sa obzrela a dlhými krokmi sa vydala na cestu. Teraz nebola malým dievčatkom, ale bola krásna žena s prenikavými kryštálovo modrými očami. Všade kde prešla pustošila beznádej, krik a utrpenie. Celé to vyzeralo ako nejaká nekonečná cesta do zaniknutia a v útesoch bola láva, ktorej už horko spálilo niektorým kožu z tváre. V útesoch boli priklincované duše, ktorých mučili.
Lilith sa len bežky pozrela do útesu a odpľula si. Došla k jedným dverám a zastavila sa. Zaklopala na dvere a v tom momente sa jej aj otvorili. Lilith pomalým krokom vstúpila do miestnosti. Bola to okrúhla miestnosť, s ružovými zástenami a v strede bol postavený trón, kde si aj sadla. V miestnosti bolo do polkruhu postavených 7 stoličiek a pri tróne bol jeden zvon. Lilith ju stlačila a za niekoľko sekúnd do miestnosti vstúpilo 7 démonov, v čiernych talároch.
Lilith prikývla nech si sadnú. Démoni sa poklonili a sadli si.
„Zvolala som túto poradu kvôli tomu...“ začala s príhovorom, keď nezbadala žiadnu reakciu tak pokračovala.
„Takže kvôli tomu, že ako viete, tak nám zostalo len posledných sedem pečatí“ démoni začali hlasne tlieskať a hulákať.
„TICHO“ – oči sa jej zafarbili na bielo a jej hlas sa niesol po celej miestnosti s takou intenzitou, že stenám robilo problém zostať pokope. Démoni stíchli a zatiahli si krky. Lilith sa usmiala a pokračovala.
„Nemyslite si, že je pečate také ľahké prelomiť. Pri niektorých som skoro musela naložiť všetku moju silu“ To sa aj dalo vidieť, lebo vlasy mala strapaté a šaty potrhané.
„takže ako som hovorila, tak nám zostalo iba sedem pečatí, ale máme tu problém“ Zdvihla sa zo stoličky a lusknutím prsta mala zase normálne vlasy aj šaty.
„takto je to lepšie“ a sadla si. Démoni sa báli aj niečo prehovoriť.
„Ten problém je, že sa našla kniha dobra a tá my môže narobiť ešte veľa problémov ak ju nezničíme.“ Otočila sa k jednému démonovi a ten sa stiahol ešte viac.
„Choď zavolať tvoju skupinu“ vydala rozkaz a démon odišiel.
„pani“ jeden z démonov sa postavil ale v očiach mal strach
„čo chceš?“ sa spýtala.
„Ja, ja len som počul, že Ruby bola zase v podsvetí a vypytovala sa po knihe zla.“
„To je teda naivná suka. Si myslí, že by jej niekto aj uveril, že je na našej strane.“
„Viem len to, že keď odchádzala tak sa uškŕňala“
„Takže jej niekto niečo povedal“ Lilith chytila prvú vec čo sa jej dostala pod ruky a spopolnila to. Bol to jeden amulet, ktorý ležal na stole pri jej tróne.
„Kde môže byť ten...“ chcela nadávať, ale vtom sa otvorili dvere a vošiel démon, ktorého poslala preč s piatimi, ďalšími démonmi.
„Už bolo na čase“ démoni sa poklonili.
„Chcem aby ste zničili knihu dobra“
„A kde je?“ spýtal sa ho najvyšší z démonov.
„Je u Bobbyho Singera, v južnej Dakote. Keď mám správne informácie, tak sú tam aj Winchesterovci. Keď bude kniha zničená, tak ich zabite.“ Dokončila svoj príhovor k démonovi a tí sa bez slova vyparili.
„A teraz môžete ísť okrem teba Kaleb“ démoni odišli a Kaleb sa len pozeral na Lilith ako na nejaké zjavenie.
„Máš krásne telo“ začal lichotiť.
„Nato teraz nemáme čas“ usmiala sa naňho a hneď nato aj zvážnela.
„Musíš na mňa dať ochranné kúzlo, aby ma anjeli nemohli vidieť“ Kaleb sa len usmieval.
„A načo?“ spýtal sa podozrievavo.
„načo? Tak mysli ty kromaňonec. Nato aby ma anjeli nevedeli vystopovať, keď budem tam v nebi“
„Ty chceš ísť do neba?“
„jasné, že nechcem. Od toho miesta mám zimomriavky, ale keď chceme aby pečate boli zlomené tak tam musím ísť.
„To je teda plán. A čo je tam také zvláštne, že tam musíš ísť?“
„Si to ale nemehlo. Tam majú posledných sedem pečatí a keď ich zlomím tak konečne môj otec ožije a budeme vládnuť nebu, peklu aj zeme. Anjelov zabijeme a s bohom si nejako poradíme“
Otvorili sa dvere a vošiel tam jeden s tých démonov, ktorých poslala aby zničili knihu dobra.
„tak čo? Uspeli ste“
Démon vzdychal a trasúcim sa hlasom odpovedal.
„Knihu sa nám bez problémov podarilo zničiť, aj Ruby sme chytili“ Lilith sa rozosmiala
„Výborne“ Démon však pokračoval
„Nejako, sa ale vyslobodila a zabila každého, len mňa nechala na žive, lebo som utiekol“
Ako rýchlo sa na Lilithinej tvári objavil úsmev, tak aj zmizol a objavila sa na nej len škaredá grimasa.
„Tak ty si zdrhol, že“ behom sekundy mala biele oči a nebolo, nič počuť len vreskot démony, ktorý nesplnil o čo ho požiadala. Keď Lilith skončila tak zostalo z démona len kostra.
„Zbabelec. Tak teraz ma tá suka naštvala. Zabudni nato o čom sme rozprávali, najprv idem zničiť tú suku a Winchestrovcov a potom sa budem zaoberať s nebom.“ Nazúrená Lilith sa vybrala von z miestnosti a doslova sa vyparila.




Pokračovanie nabudúce Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 198137
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty10.02.09 19:07

mno eeeeeeeeeeeeeeejha Smile to bolo niečo daj sa rychlo na pokracko ak sa da Smile
Very Happy miestnost s ruzovymi stenami Very Happy och jaj Very Happy:D:D:D:D ale pekne pekne Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 733500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 312566
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty10.02.09 21:00

Ettie ďakujem. Si milá. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 430869 . Takže aspoň niekto to číta. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 170639 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 170639
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty12.02.09 7:53

Str8king toto bolo super Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 312566 vemi dobre si opísal to peklo no a Lilith by chcela ísť do neba, no tá má teda odvaahu Shocked
teším sa na pokračko 704 704
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty12.02.09 10:27

ten opis na začiatku ako lilith kráčala tým podsvetím bol super Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 103511 ten sa ti fakt vydaril. mi to prišlo akoby som čítala nejakého profesionálneho spisovateľa. skrátka super Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 214863

páči sa mi aj ako si vykreslili lilith. dobrá mrcha. taká sebavedomá a mocná. presne taký typ mám rada Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 949816 no a ten nápad s nebom Shocked wow. ozaj sa táto poviedka pekne vyvíja. myslím, že sa v písaní s každou novou časťou lepšíš a poviedka je neskutočne napínavá a zaujímavá. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 430869 len tak ďalej 704
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty12.02.09 17:53

Dion, Wiktoriano Shocked Ste ma strašne potešili. Ja to musím rozdýchať. Takéto komenty by som nečakal. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 103511 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 891817 . Ste zlaté. A tešim tešim. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 170639 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 170639
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty12.02.09 20:42

No ty kokos Shocked to čo toto sa tu kriste udialo od mojej neprítomnosti Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 806497 také namakané časti ma zavalili , že som si pri ich čítaní ani nedýchala fúúha affraid 602 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 677692 toto je taká pecka , že až úplne Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 104346 úžasná poviedka toto som vážne nečakala to asi nerozdýcham Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 87642 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 87642 teeeda tie opisy dokonca aj opisy pekla boli také fenomenálne , že úplne úžasnéééé Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 325299 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 949816 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 806497 taký adrenalín mám , že ááááááááá sa musím niekde vykričať ,alebo čo lebo konec Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 733500 fakt páni Torturing bol úžasný šak tak to má byť Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 707500 potom Ruby je bohovská tá tam všetkých kiluje jedna radosť Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 43228 a poriadne vytočila Lilith to bude zaujímavé Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 284389 , no a Lilith tá sa mi tiež lúbi proste práva Démonka jak sa patrí Twisted Evil píšeš úplne peckovo Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 325299 dej je fantastický Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 104346 aj všetko úplne Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 214863 , strašne dobré to je , teda čo dobré ved to je BOMBOVÉ Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 949816 fakt som nečakala , že to bude až tak úžasné si ma úplne prekvapil a dúfam , že sem bleskovou rýchlosťou nabehneš aj s novou časťou Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 170639 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 260605 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 260605
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty12.02.09 20:46

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 806497 . Tak Soniq, ty si ma teda prekvapila. Huh to je teda koment. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 891817 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 177401 . Si strašne zlatá.

BTW: Budúci týždeň bude veľa pokračovaní, lebo konečne budú prázdniny. Hurá. A čo sa týka Lilith tak s tou som ešte neskončil. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 284389 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 92299 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 92299 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 92299
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty16.02.09 19:09

Tak čitateľky moje máme tu pokračovanie. Enjoy. I love you Trochu kratšia ale bude aj dlhšia.


Chapter 5 – SNAHA

Doma u Bobbyho.

„Tak počkaj, odkiaľ vieš to, že sem ide Lilith?“ Spýtal sa jej Dean a Ruby sa len otočila na Sama.
„Sam vieš, že mám pravdu. Musíme odtiaľto odísť a čo najrýchlejším tempom“ Ruby začala vzdychať od nervov.
„ Hej, hej tak sa už konečne ukľudni“ začal Sam.
„Možno, že má pravdu“ zapojil sa aj Bobby „Ten démon určite povedal, že čo sa stalo.“
„No konečne jedna múdra veta. Áno bolo to tak, keď som bola v podsvetí, tak som práve počula Lilith, že ide sem a chce nás zabiť“ Dean len nechápavo pozeral na vysvetlenie.
„A povedala by si, že ako si stihla.....“
„Tak a dosť. Keď nechcete ísť tak si tu zostaňte.“
„Ideme, len si zoberiem pár vecí“ Bobby začal pakovať všetko čo mu prišlo pod ruky. Amulety, knihy o exorcizmu, strieborné dýky a tiež tak nabité zbrane.
„Tak a teraz môžeme ísť“ skonštatoval Bobby keď si všetko prezrel.
Všetci sa pobrali k vchodovým dverám a keď Dean otvoril dvere tak zbadal, že celá obloha je čierna a mraky to teda neboli. Blížila sa hromada démonov. Všetci vyšli von a pozerali sa, že čo sa pred nimi odohráva.
Čierny dym dopadol na zem a z neho vystúpilo niekoľko démonov. V popredí stála krásna brunetka z bielymi očami a na tvári mala škaredý úškrn.
„Rýchlo dovnútra“ Ruby schmatla všetkých troch a stiahla ich na zem, lebo pred chvíľou jeden z démonov vystrelil z ruky ohnivú guľu a keď nestiahne Deana tak by z neho zostal len prach.
„Ako sa z toho dostaneme?“ Spýtal sa Dean a vytiahol colt.
Ruby vytiahla z ruksaku ktorú vždy nosila pri sebe jednu malú fľaštičku. V nej bola zelená tekutina, ktorá pomaly vírila.
„Čo to je?“
„Niečo, čo ich na chvíľu zamestná“ Vyhodila von fľašu a keď sa rozbila, tak sa tekutina začala množiť a prilepovať na dom až kým celý nepohltila.
„Nieeeeeeee“ zakričala Lilith a poslala ohnivú guľu na vchodové dvere ale tá sa rozplynula desať centimetrov od cieľa.
„Útok“ zakričala a démoni začali útočiť.
„Toto je čo?“ neveriacky sa pozrel Dean na okno. Tak na tom boli aj Bobby so Samom. Ústa mali otvorené a dívali sa len na zelené akná.
„Toto je biela mágia. Trvalo my to dlho kým som to pripravila ale nakoniec to stálo zato, lebo ako vidíte tak nemôže dovnútra ani jeden démon.“
„A teraz čo budeme robiť?“ sa jej spýtal Sam.
Ruby sa pozrela na Bobbyho a ten len prikývol a odišiel.
„Poslúchajte nemáme veľa času.“
„A asi koľko toho máme?“
„okolo hodiny alebo ešte menej. To závisí od toho, že ako rýchlo útočia“ Vysvetľovala a vtom sa objavil aj Bobby. Mal v ruke sviečky, knihu, zápalky a kriedu.
„Nakresli symbol zo strany 175 na dlážku“ podal knihu Samovi a ten bez váhania si nalistoval stranu a začal kresliť.
„Dean ty choď pre lampy“
„Pre lampy. A načo nám budú?“
„Len choď“ Mrmlajúci si popod nos odišiel.
Z vonka sa ozývali zvuky od márnych pokusov démonov o snahu dostať sa do vnútra domu.
„Inač aký je to rituál“ sa spýtal od ruby sem a kreslil nejaké trojuholníky na zem.
Ruby sa chystala na odpoveď ale Bobby ju predbehol.
„Ideme vyvolať anjelov“ Skonštatoval a čakal na reakcie.
Sam len zdvihol hlavu a nevedel čo povedať a Dean si len sadol na sedačku.
„To myslíte vážne?“ Dean neveriacky hľadel na Bobbyho
„A koho to bol plán?“
„Jej“ otočil sa k Ruby a všetci naňu pozerali.
„Čo je?. To sme sa spolu dohodli na tom, že keď sa nevieme dostať z kaše von tak zavoláme niektorých z anjelov“
„A teraz sa nám to aj zíde“ na Rubyino prekvapenie to práve počula od Deana.
„Takže po prvý krát súhlasíš so mnou?“
„Však lepší nápad by ani mňa nenapadol“
Sam dokončil symbol, položil na všetky cípy hviezdy jednu so sviečok.
„A teraz čo ďalej?“
„Všetci sa postavíte okolo hviezdy a hlasno budete opakovať čo prečítam“ schmatla knihu od Sama a postavila sa mimo nich. Všetci traja sa postavili tak aby vznikol pomyslený kruh a chytili sa za ruky.
Ruby začala čítať a všetci po nej opakovali. Keď došli na koniec vyvolávania tak zapálila prášok, ktorý mala pripravená v zlatom pohári a počkala, kým zhorí.
„A teraz treba počkať“
V tom sa rozbili dvere a vstúpila do domu Lilith, ktorá mala taký výraz tváre, žeby sa s ním dalo zabíjať.

Pokračovanie nabudúce.
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty16.02.09 19:19

704 704 704 ete ete eteeeeeeeeeeee Smile to sa mi lubi Very Happy:D:D:D ha liilth v dome Smile 703 rychlo pokracko!ked sa bude dat Smile lol! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 312566
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty16.02.09 19:21

Shocked Shocked Ettie ty si teda rýchla. Pokračovanie zajtra. Inač thanx. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty17.02.09 15:18

Strt8king toto bolo super 704 704 ako ich tí démoni obkľúčili a ešte aj Lilith Shocked Shocked
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty17.02.09 21:34

No, tak aby si věděl, tak já svoje slovo plnim....!!!!
Zatim jsem stihla jenom 2 části, ale pokud se to povede, tak zítra si přečtu ty další a moc se na to těšim, protože ta povídka vypadá opravdu moc dobře!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 312566
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty17.02.09 21:37

To akože fakt? Jééj si ma prekvapila Anwiel. Shocked Shocked . Som strašne rád. Sa tesim. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 170639 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 170639 .
Tak zajtra. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 284389 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 284389

Wiktoriano Viele danke. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 258431
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty18.02.09 19:56

Shocked huh. tak nakoniec som sa k pokračku dostala až dnes, ale affraid OMG! akože toto ma dáva. fakt super Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 103511 ruby jede Laughing a lilith na konci Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 87642 prosím prosím nech príde castiel Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 260605 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty18.02.09 20:03

Tak sa nechaj prekvapiť. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 284389 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 284389 .

Thanx za comment. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 258431 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty18.02.09 20:10

ja nemám rada prekvapenia Laughing krásne tam chcem castiela v jeho baloňáku 702 a nejaký riadny fight, kde to natrie lilith Very Happy

no a nz Wink
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty19.02.09 12:21

Konečne som sa dostal k tomu aby som sem hodil pokračovanie. všetkým vám ďakujem za komentáre.

Takže užite si pokračko. Enjoy. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil .

Chapter 6 – BOJ

Ako Lilith stúpila do domu tak všetci cítili, že sa nemôžu pohnúť. Jej sily boli teraz na takej úrovne, že si s nimi ani Ruby nevedela poradiť.
Ako démoni vkráčali do domu bolo cítiť, že sa koniec blíži. Lilith sa obzrela a lusknutím boli hneď všetci štyria pripevnený na stenách. Dean cíti, že ani jazykom nevie pohnúť.
Lilith sa pomalými krokmi vybrala k Ruby a uškŕňala sa.
„Tak a teraz ťa mám, ty najväčšia kurva podsvetia.“ Žmurkla a v tej chvíli začali Ruby horieť vlasy. Ona však nevedela kričať, lebo bola onemená. Cítila, že sa jej z hlavy začína oddelovať koža. Lilith prikývla ostatným démonom, nech sa trošku pohrajú so zostávajúcimi lovcami.
„Tak a teraz ucítiš všetok môj hnev , ktorý sa vo mne nahromadil len kvôli tomu, že koľko nežiadaných problémov si mi narobila“ Ruby prestali horieť vlasy a hneď po chvíli je začali odpadávať nechty z rúk. Sam si zatvoril oči, lebo sa nato nevedel prizerať.
Medzitým sa démoni približovali k Deanovi, Samovi a k Bobbymu.
„Pani, nemohla by ste im vrátiť hlas. Chceli by sme sa v tom troška vyžívať“ démon sa šibalsky začal ksichtiť a Lilith len prikývla. V tom momente sa celý dom ozýval Rubyiným kričaním.
„Hej Hector, ty sa mi tu postaraj o tú štetku a ja si podám Sammyho“ démon sa zjavil pred Ruby a pokračoval v týraní.
„Ahoj Sammy som ťa tak dávno nevidela“ Chytila ho za bradu a pobozkala ho.
„Bože deti, prečo to nerobíte niekde inde?“ Ozval sa Dean s poza rohu a tým aj docielil to o čo sa snažil. Lilith prestala s bozkávaním a otočila sa na Deana.
„Tak ty si myslíš o sebe, že si vtipný?“
„No pravdu povediac hej“ Dean sa len uškrnul ale hneď nato mal v očiach strach. Bolo to tým že Lilith luskla prstami a objavili sa tam pekelný psy.
„No čo je Dean. Teraz vtipkuj keď máš nato“ Lilith sa začala smiať a dala príkaz aby zaútočili na Bobbyho.
Bobby nestihol reagovať a cítil len to, že sa zuby pekelného psa ponárajú hlbšie a hlbšie do jeho mäsa.
Dean aj Sam kričali nech prestane ale Lilith sa robila, že nepočuje a podišla zase k Samovi.
„tak a teraz mi povedz, že čo ste tu robili.“ Pozrela sa na zem a videla tam rozostavané sviečky.
„Chceli ste si niekoho privolať na pomoc? Aké zlaté, ale nemyslite si že sa mne niekto len tak vyrovná“
„Ja viem že hocikto nie ale aj tak sa nám to nepodarilo“ skonštatoval Sam a nevedel, že sa ako dostanú z toho von, keďže anjeli sa ešte stále neozvali.
Z druhej izby bolo počuť, že Ruby vrieska od bolesti a napokon jej telo nevydržalo nátlak a zomrela. Z úst jej vyšiel čierny dym a chcela odísť lenže Lilith bola rýchlejšia. Schmatla dym a začala latinsky zaklínadlo. Po asi takej minúte bolo počuť ako sa otvorí zem pod nohami Lilith a tá hodila Ruby do pekla.
„Cíť sa tam dobre ty mrcha“
„Ruby!“ začal Sam ale jeden z démonov ho kopol do brucha.
„Keďže tu už nieje naša milovaná Ruby“ posledné slovo pritlačila „tak si myslím, že máte prehraté“ Zavolala naspäť pekelného psa.
„Choďte naspäť do pekla a poinformujte sa či nie je niečo nové ohľadom tej knihy.“
„Ale pani, nemal, by tu s vami niekto ostať, pre prípad...“
„povedala som, že choďte, Ja sa s nimi ešte trošku pohrám a pôjdem za vami“ démoni sa poklonili a vyparili sa.
Lilith mávla rukami a všetci traja boli hneď vedľa seba a vznášali sa vo vzduchu ako nejaké bábky.
„Teraz, keď Vás idem zabiť si myslím, že máte právo vedieť môj majstrovský plán“
„Tak teda hovor ty démonská šľapka“
Lilith sa otočila a zbadala , že vo dverách stojí osem anjelov.
„Už bolo na čase“ karhavým hlasom im tam nahodil Dean.
„Len sa teš, že sme prišli“ Povedal Uriel.
Lilith nahodila ochranný manéver a vytvorila si okolo seba jeden kruh, ktorý nevpúšťal útoky anjelov dovnútra.
„Si myslíš, že si múdra čo. Si len prekliata démonka ktorá sa snaží ale,,,“ nevedel dokončiť vetu lebo z plafónu začala padať omietka a trafila ho do hlavy.
Zrazu vstúpilo do domu šesť démonov a keď zbadali anjelov tak vytasili ruky a zo všetkých strán leteli ohnivé gule. Anjeli sa vyhýbali útokom a na odplatu im posielali blesky. Jedného z démonov sa im podarilo trafiť a ten hneď v tú chvíľu padol na zem a bol mŕtvy.
Urielovi sa podarilo prelomiť Lilithinú obranu a začali sa biť.
Uriel vrazil Lilith medzi rebrá a ona sa len smiala.
„Keď....na....mňa.....chceš....skúsiť....niečo.....tak....sa...snaž....viacej“ Po každom jednom slove mu vrazila na nejaké miesto kde ho to bolelo. Nakoniec vytasila meč a odsekla mu krídlo. Uriel sa len bezmocne plazil po zemi a pokúšal sa odtiaľ dostať ale Lilith hu surovo bodla do srdca.
„Uriel“ bolo počuť z každej strany kde boli anjeli.
„tak a dosť. Využijeme spoločnú silu“ Všetci anjeli sa postavili do kruhu a v tom momente sa okolo nich začala vytvárať biela žiara ktorá pohltila všetkých démonov. Lilith sa snažila utiecť ale tá sila dobra vyzerala byť silnejšia ako je ona.
Dean sam aj Bobby len nečinne civeli na ostatných. Bola pravda, že hneď ako anjeli dorazili sa Lilithine kúzlo pominulo ale od bolestí, ktoré im spôsobovala sa nevedeli hýbať. Dean na tom bol najlepšie z nich takže sa pokúsil pomôcť anjelom.
„nechoď sem“ povedal mu Castiel ale Dean bol blízko. Lilith ho chytila a anjeli prerušili kruh a bola na slobode.
Schmatla Deana za krk.
„ďakujem ti môj hrdina“ Usmiala sa, vykrútila mu krk a hneď nato zmizla.



Pokračovanie nabudúce. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 198137
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty19.02.09 15:20

affraid nieeeeeeeeeeeeeee Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 80513 to čo s tým vykrútením krku? akože toto mi nerob. torturing!deana hej Twisted Evil mŕtvy dean nie Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 873139 ale castiel Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 170639 a ruby si zabil Shocked akože niežeby mi to trhalo žily, ale nepovedala by som, že práve ty ju pošleš do pekla a ešte jej aj spravíš účes a manikúru predtým Laughing no a chudák bobby Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 71416 pekelné psíky schytal Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 71416 no a uriel Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 87642 WOW. lilith mu to dobre natrela Shocked dúfam, že to dean prežije, lebo inak Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 707500 takéto šoky mi spôsobovať Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 583517 ale dobré pokračovanie Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 214863
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty19.02.09 20:17

Dion takže ti nepoviem nič, bo by som veľa prezradil. Inač dík za komment.
Ja si myslím, že dám spoiler na ďalšiu časť.

Spoiler:

Ja si myslím, že toľko o tom stačí. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 284389 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 284389 . A poviem Vám ešte jedno. Dean nebol jediným, z hlavných postáv ktorí zomrú. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty19.02.09 20:35

affraid čože???????? toto si nemal napísať. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 583517 akože fakt. teraz si si to u mňa posral chlapče Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 707500 na deana mi nikto siahať nebude. do pekla si ho pošli, trochu ho potráp, ale potom sa MUSÍ vrátiť späť. skrátka musí. a že nebude jediný??? 602 602 602 no to snáď nie... ty si vážne o niečo koleduješ Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 107729
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty19.02.09 20:42

Dion tak sa nechaj prekvapiť. Bude to pohoda neboj. Wink Wink . Len nepoviem, že v akom slova zmysle.
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty20.02.09 11:22

Včera som sa nudil a napísal som pokračko. Dúfam že to po reakciách prežijem. Wink . Inač ENJOY.

Chapter 7 – BEZNÁDEJ

„Nieeeeeeeeee“ To bolo jediné čo sa v ten moment dalo počuť. Sam si zobral na pomoc všetky svoje sily a priplazil sa k Deanovmu telu. Castiel a anjeli len nečinne pozerali na celú udalosť.
„Dean, Dean preber sa počuješ chlape“ párkrát s ním zatriasol ale všetko bolo márne. „toto nemôže byť pravda“ zrútil sa vedľa neho a začal potichu plakať. Bobby na tom nebol tiež dobre ale chytil Sama za plece. Zrazu Sam zdvihol hlavu.
„Spravte niečo. Ste predsa anjeli viete ako ho oživiť“ so slzami v očiach prosil Castiela o pomoc ale ten sa naňho len smutno pozrel .
„Je mi ľúto Sam ale neviem ho oživiť“ zhodnotil po premýšľaní.
„Toto mi nerobte. Ja to nezvládnem po druhý krát. To nie. Vráťte mi ho naspäť“ nariekal
„Aj keby som chcel by som nemohol. Bez božieho prikázania nie.“
„tak prečo ste ho dostali po prvýkrát z pekla von?“ sa ho spýtal Bobby a mal zaliate oči v slzách.
„Aspoň sa o niečo pokúste“ Sam strácal nervy.
„Je mi ľúto Sam ale nie“
Castielove slová v Samovi zanechali prázdnotu a beznádej. Castiel chytil Uriela a so všetkými anjelmi odleteli.
Sam cítil že sa mu pomaly zrýchľuje dýchanie. Pozrel sa na Bobbyho a cez všetky svoje sily sa postavil.
„Sam kam ideš“ sa ho spýtal keď videl, že ako kráča k smerom k dverám.
„Hneď som späť“ povedal to hrubo a nahnevane.
Bobbymu sa to nezdalo. Chcel ísť za ním a zastaviť ho ale jeho zranenia mu nedovolili aby vstal. Tak len Samovi zakričal nech nerobí žiadne hlúposti a v sebe zaklial na svoj vek.
*******
Sam stál v ruke s krabičkou, kde mal všetko potrebné nato aby privolal démona križovatiek. Zahrabal krabičku a čakal, že kedy sa konečne objaví démon. Po chvíľke sa za jeho chrbtom začal niekto smiať.
„Koho tu nevidím. Ahoj Sam“ za nim stála žena okolo 25 v červených šatách a s nechutne dotieravým úsmevom. Pomaly si prezrela Sama od hlavy až k päte.
„Nehovorím, pekný kus chlapa“ skonštatovala a dodala
„Nieže by som nevedela, ale čo by si rád odo mňa chcel“ a blbo sa naňho pozrela.
„neprišiel som sa s tebou hrať alebo zabávať sa. Chcem naspäť Deana a to hneď“
„takže ty by si ho chcel naspäť čo?“ Podišla k nemu a keď bola už blízko tak sa mu priklonila k uchu.
„Neprosil si pekne“ odtiahla sa Sam ju schmatol.
„Ešte raz ti hovorím pusti môjho brata z pekla“ démonka sa chcela dostať von zo zovretia ale Sam ju pevne držal.
„Nie“ dodala keď s pomocou démonických síl vedela napokon odstrčiť so seba Sama.
Sam sa zdvihol zo zeme a vytasil svoju ruku na démonku. Tá sa začala dusiť a pomaly z tela odchádzal škaredý čierny dym. Nakoniec keď všetok dym vypustilo telo Sam zovrel ruku v päsť a démonický dym sa pominul a po seba zanechalo aby ohnivú škvrnu.
Telo ktoré bolo posadnuté sa začalo hýbať.
„Kde to som a ako som sa sem dostala“
„Bola si posadnutá a teraz choď domov“ odpovedal surovo Sam a dievča sa hneď rozbehla domov.
*******
Hlavný vchod na Bobbyho dome sa otvoril a vstúpil do domu Sam a plakal.
„Chlapče dúfam, že si neurobil....“
„Podľa teba by som vyzeral takto keby sa mi to podarilo?“ zvýšil hlas.
„Dobre si spravil“
„Čo? Že som dobre spravil. Dean je v pekle a ja mu neviem pomôcť“ Sam sa zrútil na prvú stoličku a srdcervúco začal plakať. Bobby sa pozrel na Deana a jemu tiež začali slziť oči. Podišiel k Samovi a chytil ho za rameno.
„mali by Deana pochovať alebo spáliť nemyslíš“ Hovorilo sa mu to strašne ťažko, lebo Deana považoval už ako za svojho syna.
„Tak to teda nie“ Sam vztýčil hlavu a mal odhodlaný výraz tváre. „zavolám Castiela a poprosím, nie donútim ho nech oživí Deana“
Bobby len lapal po dychu. „Sam ani teraz sa ti to nepodarí. Keď povedal že nie tak nie“ a smutne pokrútil hlavou.
„No tak to ešte uvidíme“ Rýchlo zapálil sviečky a začal hovoriť zaklínadlo. Nie to ktoré hovorili spolu s Ruby ale iné. Párkrát sa v ňom objavilo aj Castielovo meno. Bobby len nešťastne pozeral a pritom si utieral slzy. Nechcel uveriť v to čo Sam robí, keď to už ajtak nevie zvrátiť.
Sam dokončil zaklínadlo a z Rubyinej tašky vybral jednu malú sklenenú nádobu a čakal.
„Čo to máš v ruke?“ Spýtal sa ho zdese Bobby.
„Niečo čo ho prinúti aby nám pomohol“ Zotrel si z tváre slzy a čakal. Po niekoľkých minútach sa na strede hviezdy ktorú nakreslil začala víryť nejaká tekutina. Sam vôbec nevedel, že odkiaľ sa tam dostala ale ani ho to netrápilo. Hlavné bolo aby sa tam objavil Catiel a vzkriesil Deana.
Po čase vírenie prestalo a vtedy zasvietilo celú miestnosť prenikavé biele svetlo. Sam aj Bobby si museli zakryť oči.
Keď svetlo začalo unikať tak v strede hviezdy stál sám Castiel.
„Už bolo na čase“ začal Sam a Castiel sa naňho len unudeným výrazom pozrel.
„Už som ti povedal, že neviem oživiť tvojho brata“ Pozrel sa na Deanove telo a sklonil hlavu.
„A bol taký nádejný“ Povedal to potichu ale Sam to počul.
„Čo si to povedal? Dean vám veľa pomohol nemyslíte si? Vtedy ako Vás zastavil v zničení mesta. Alebo keď Lilith vzkriesila mrtvých, tak sme sa kvôli nemu a bobbymu dostali von z kaše. Keď ste tam už vy anjeli neboli. Spravil všetku vašu robotu. A to bez toho aby zničil celé mesto“ Sam začal lapať po dychu lebo cítil, že sa mu zvýšil pulz.
„Ale nezabránil v tom aby pečať bola prelomená“ skonštatoval Castiel.
„Viem nedokázal ale predsa si zaslúži ešte jednu šancu nie?“ pri posledných slovách sa Samovi zlomil hlas. Bobby zatiaľ len nečinne prizeral ale teraz sa už aj on zapojil do debaty.
„Castiel, tak neviem prečo ste ho museli vytiahnuť z pekla aby tam zasa skončil? To je len zlé pre nás dvoch nemyslíš“ Castiel mykol plecom a chcel odísť ale Sam vytasil vpred krabičku.
„keď to nešlo po dobrom, tak to pôjde po zlom“ Castiel sa pozrel na debničku a oči sa mu zastavili.
„To neurobíš“
„To sa vsaď, že urobím“ Sam otvoril debničku a Castielove oči sa v tom momente prefarbili na bielo a stál tam ako nejaká gumená bábka .
„Čo to je Sam“ spýtal sa Bobby Sama a pozeral na Castiela s otvorenými ústami.
„Toto je esencia temna“ keď si všimol nechápavý výraz Bobbyho tváre tak pokračoval.
„Slúži to na uväznenie anjelov a donúti ich spraviť to čo im prikážu“ Bobbymu len zostala neškodná grimasa.
„Kam si to až dospel Sam. Nechcem uveriť, že pre svojho brata manipuluješ aj s anjelmi“
„Bobby ja ho musím dostať napäť“ zo slzami sa naňho pozrel.
„Dobre. Ale sľúb mi, že akonáhle Dean ožije tak to zničíš“
„Sľubujem.“ Dodal a pozrel sa na stojaceho Castiela.
„A teraz čo bude?“
„teraz mu treba prikázať aby oživil Deana“ Sam si zatvoril oči a začal
„Castiel. Choď a preber Deana z večného spánku.“ Zadržajúc dych čakali obaje či Castiel čo zareaguje.
On sa Zobral pristúpil k Deanovi a položil mu na čelo svoju ruku. Bolo cítiť chladný vánok až nakoniec vietor. Po nejakej dobe začala Castielovi svietiť ruka a Deanova pokožka začala mať normálnu farbu. Sam aj s Bobbym sa potešili, že im to vyšlo ale tesne pred dokončením rituálu Castiela odhodila nejaká neviditeľná sila a skončil na druhej strane izby. Deanove oči sa otvorili a mali bielu farbu.
„Nedám Vám ho. Už je môj“ Tieto slová sa niesli po celom dome. Sam stál ako prikovaný na podlahe a Bobby pozeral Deanovo teraz už bezvládne telo.
„To nie je možné. Lilith ho tam drží. Ani anjeli ho nemôžu vyslobodiť“ Sam sa zrútil na zem a pustil krabičku. Bobby ju chytil a zatvoril. V tom sa Castielovi vrátili prenikavé modré oči a mal čudný výraz tváre.
„Čo sa stalo?“ pozrel sa na Bobbyho a zbadal mu v ruke krabičku a hneď nato mu stvrdli všetky svaly na tvári.
„Vy ste na mňa použili esenciu temna?“ Bobby sa ospravedlňujúco pozrel na Castiela a dal mu krabičku.
„Chceli ste nech ho oživím čo?“
„Áno chceli. Pochop že som stratil môjho brata, moju rodinu už po druhý krát“ Castiel sa naňho len smutne pozrel a zamyslel sa.
„A prečo sa to nepodarilo?“
„Odkiaľ to mám vedieť. Ma si ruku položenú na jeho čele a zrazu ťa odhodila nejaká sila. Potom sa začali hýbať Deanove pery a bola to Lilith.“ Samovi sa zlomil hlas a pokračoval Bobby.
„A povedala že už je jeho, že ho nepustí“ Castiel nevedel čo povedať a tak pristúpil k Deanovmu telu. Začal ho prehmatávať až kým nenašiel to čo hľadal. Rozopol mu košeľu a na hrudníku mal vypálenú nejakú jazvu. Sam aj Bobby sa len dívali a nechápali.
„Čo to je?“ Spýtali sa Castiela jedným hlasom.
„Ako vidím tak Lilith vedela, že čo robí.“
„A ako to myslíš že vedela“ Sam len pozeral na jazvu.
„tak že keď ho zabila mu spečatila jednu kliatbu, ktorú pravdepodobne ona sama uvalila naňho, že keď sa dostane späť do pekla tak aby ho nič nevedelo odtiaľ dostať.
Samovi sa zrútil pred očami celý svet. Stratil svojho jedného brata, ktorého nadovšetko miloval a pocit, že mu nemôže pomôcť všetkú tú bolesť len znásobovalo. Ani anjeli ani démoni mu nepomôžu. Castiel ho chytil za rameno poprial mu úprimnú sústrasť a spolu s krabičkou sa vyparil.
*******
Po niekoľkých hodinách sa pri Bobbyho dome vznášal hustý dym. Pred domom stála veľká hromada dreva postavená ako oltár a v srdci tohto oltára odpočívalo telo Deana Winchestera.
Plamene siahali do veľkých výšok a ako Deanovo telo horelo, tak aj Sam cítil že horí sním.
Nevedel si predstaviť, že teraz čo bude robiť. Stál vedľa Bobbyho, ktorý si utieral slzy a pritom sa modlil nech odpočíva v pokoji keď aj vedel, že na aké miesto sa dostal.
„Poď dovnútra Sam“ prosil ho Bobby keď videl, že už ledva stojí na nohách.
„Nie. Počkám kým úplne dohorí a potom vlastnoručne pozbieram jeho popol.
„Tak tu zostanem aj ja. Spolu to pôjde rýchlejšie“ Bobby prikývol na znak súhlasu že ostáva a spolu pozerali že Deanovo telo sa ako mení na popol a prach.


Pokračovanie nabudúce. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 198137
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Zrodenie pána pekiel.
Návrat hore 
Strana 2 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: