Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Zrodenie pána pekiel.

Goto down 
+10
janka410
Anwiel
shelby
Ellen
Ettie
wiktoriano
Soniq
dion-fortune
KB
str8tking
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty20.04.09 13:07

Len som si myslel, že vás to už nezaujíma.

Lentilka teda to je koment. 702 702 ďakujem strašne moc. A pokračko zajtra. Wink
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty03.05.09 22:11

Tak konečne som dopísal pokračko. Je trošku kratšie ale čo uč. ENJOY I love you


Chapter 22 – KALI
Sam sa zobudil asi desať minút po Deanovom odchode a chcel sa postaviť na nohy ale ako sa snažil svojou váhou sťažiť nohy tak sa mu podlomili a zniesol sa na zem.
„áááááááááá“ zakričal keď spadol na svoju ruku a cítil, že mu praskla. Nakoniec zostal v tej polohe ako dopadol a začal oslovovať Ruby. Tá sa ani nehla a Sam nevedel, že čo má robiť. Nakoniec zatvoril oči a svoj ukazovák zdvihol nad seba ale len na toľko ako mu jeho kosti dovolili. Sústredil sa nato aby Do Rubyinho tele preniesol časť svojej sily a na chvíľu bolo vidieť modré svetlo ktoré prechádza zo Sama do Ruby. Nakoniec Samovi padla ruka a nehýbal sa. Ruby sa asi po minúte nato hneď zobudila a podišla k samovi. Jej kosti už neboli polámané a nechápala, že čo sa stalo. Potom keď uvidela sama tak jej to začalo dochádzať.
„Nie, Sam nie.“ Triasli Samovým telom ale ten sa nepohol. Udierala ho do hrudníka, fackala ho ale nič mu nepomohlo. Ruby začali tiecť slzy.
„Sam prebuď sa Sam.“ Keď sa Sam ani na stí pokus neprebudil tak sa šupla vedľa neho a začala nariekať.
„Prečo som bol taká sprostá a nevarovala ho pred Luciferom“ obviňovala sa a nevedela, že čo má teraz robiť. Či ho má nechať tu alebo odviezť ho späť na zem. Postavila sa a cítila hnev. Chcela vyjsť von z dverí keď sa vedľa neho z ničoho nič objavil Castiel. Ruby naňho len civela.
„Musíme sa odtiaľto dostať čo najskôr! Prikázal Castiel a Ruby prikývla. Spolu chytili Sama pod pazuchami a hneď nato zmizli.
*******
Mictain, Lucifer a Dean išli späť tou prázdnotou ako pred tým sa Lucifer aj dean museli dostať a teraz stáli na začiatku tej chodby. Nakoniec ňou prešli všetci stáli pri sochách.
„Tam je vchod do mojej krypty a ešte jeden do predsiene. Tam nás počkaj.“ Povedal Lucifer a Mictain sa bez slov vybral smerom ktorý mu Lucifer ukázal. Dean si hlasno vzdychol.
„Čo je?“ spýtal sa ho Lucifer.“
„Á nič len ma unavuje, že je toľko roboty s tým, že musíme oslobodzovať tvojich kamošov“
„Tak vyjasnime si niečo. Títo démoni nie sú len obyčajnými démonmi. Majú spoločnú silu vyslobodiť z pekla mňa a ja potom prinesiem na zem apokalypsu. Chápeš, že o čom hovorím?“ karhal ho Lucifer.
„Chápem ale....“ chcel pokračovať ale Lucifer zdvihol prst a dean radšej už nehovoril nič.
„Poďme k poslednej soche“ odvetil Lucifer a Dean ho len bez slov prenasledoval. Po minúte bola socha živá. Tento raz to bola socha vysoká približne ako Dean, len mala v ruke meč a chlap nemal vlasy
„To je čo za stvorenie?“
„To je Kali démon ničenia“ Odvetil Lucifer. Socha vytasila svoju meč a po nejakých pre Deana neznámych slovách sa vytvoril jeden portál. Deanovi sa vôbec nechcelo tam ísť ale keď Lucifer s radosťou vstúpil do portálu tak ho radšej nasledoval. Pomyslel nato, že ho tam nechá ale potom by naňho kričal a nechcel by počúvať karhanie od otca. Keď vstúpil do portálu a horko ťažko sa dostal z neho von tak stál na slnkom ožiarenom mieste. Okolo neho boli pyramídy a Dean si pripadal ako v Egypte ale nebolo to celkom ono lebo pod nohami nemali piesok ale uhlie.
„To čo je za vec?“ pýtal sa Dean len tak sám pre seba ale Lucifer to akoby počul mu odpovedal.
„To čo máš pod nohami sú rozdrvené kosti a spopolnené mäso“ povedal mu zábavne a išiel ďalej. Deanovi to miesto už nič nepripomínalo Egypt lebo po chvíle sa pyramídy premenili na koly a na nich boli prešpikovaní ľudia.
„Tak tomu sa hovorí peklo v pekle“ Povedal nahnevane dean lebo sa mu pomyslenie na Egypt páčil.
„Ale dávaj si pozor lebo tento svet vytvára ilúzie a halucinácie“ Povedal Lucifer a zrazu sa zastavil. Pred ním stál Uriel a mieril naňho mečom.
„Uriel? Čo tu ten robí?“ Deanovi padla sánka keď ho uvidel a teraz keď vytasil meč tak mu došlo, že je to len halucinácia.
„To je halucinácia však?“ pýtal sa Lucifera.
„Áno je to len úbohá predstava“ po dokončení svojich slov Lucifer krúživými pohybmi zápästia vyvolal vír a a z pozostatkov ľudí čo tvorilo akože zem pod ich nohami sa vytvoril jedno obrovské tornádo, ktoré pohltilo do seba Uriela a odnieslo ho to ďaleko preč.
„Tak to by sme mali“ povedal nadšene a išiel ďalej po ceste.
Ale Tornádo sa zastavilo a išiel späť ku nim.
„čo to do pekla je?“ kričal dean a len tak unikol tomu aby ho tornádo do seba vsiaklo jeho telo, že odletel odtiaľ. Lucifer nelenil a premenil tornádo na oheň a bolo počuť vrieskanie, ktoré sa nieslo z tornáda. Uriel z neho vyskočil a keď sa konečne pozbieral tak vyslal na nich meče, ktoré objavili len tak z ničoho nič. Dean videl ako na Lucifera letia meče zo všetkých strán a videl na ňom, že by nevedel uniknúť tak na Uriela poslal ohnivú smršť a keď ho zastihla a pohltila tak Uriel horel a pomaly sa menil na popol
„Áno“ povedal a išiel k Luciferovi.
„Ďakujem chlapče“ precedil.
„Nemáš začo“ precedil mu Dean a išli na miesto kde by mal mať Uriel svoje pozostatky ale nebolo nikde nič. Zrazu obaja cítili ako sa im niečo zarezáva do chrbtov. Obaja kričali od bolesti a zniesli sa na zem. Za nimi stál Uriel a pohol rukou. Dean cítil ako sa meč v jeho chrbte otáča a ide mu čím hlbšie do teľa. Bolestne zakričal a premenil sa na Zeleného démona. Uriel sa na tom len smial a vyčaroval si ešte meče aby sa mal s čím ubrániť. Meč, ktorý bol v Deanovi zmizol keď sa premenil na démona a teraz len syčal na Uriela. Vytasil svoje reťaze a švihol nimi smerom k Urielovi. Už boli blízko aby ho zviazali a asi centimeter pred jeho telom sa mu zastavili reťaze. Dean nevedel, že od čoho ale nevedel sa hýbať. Nakoniec zbadal to čo mu spôsobovalo ťažkosti. Uriel vytiahol z vrecka jednu malú fľaštičku s červenou tekutinou a začal mu ho ukazovať.
„Nieeeeee“ zakričal Lucifer a Dean sa na neho bezradne pozrel. Došiel nato, že hlavou môže pohybovať tak na Uriela poslal laser zo svojich očí a dosiahol ním len to, že sa laserove lúče otočili a zasiahli Dean do brucha. Zakričal od bolesti a keďže sa nevedel hýbať tak mu to bolo ešte horšie.
„dean neurob už nič proti nemu démonickou silou“ povedal mu Lucifer a Dean ešte stále kričal od bolesti a nevedel mu nato odpovedať.
„Tá vec čo má pri sebe. To je moja démonická krv. To Urielovi zabezpečuje maximálnu ochranu. Dean už len rýchlo vzdychal a ledva niečo precedil.
„Tak ho teda ako zastavíme“ pýtal sa bezradne.
„Len tak keď sa premením na Anjela a zabijem ho svojím mečom“ povedal potichu a začal sa meniť v Anjela. Dean zase cítil bolesť lebo Luciferova krv bola aj v ňom a cítil, že mu žilami prechádza oheň. Uriel na Luciferove slove skrivil svoju tvár a namieril naňho meče. Okolo Lucifera sa zjavila biela žiara a znova mal nad hlavou glóriu. Jeho biele krídla oslepovali Deana. Nakoniec otvoril oči a mal ich bledomodré a vyžarovali spokojnosť a bezpečie.
„Rýchlo lebo ma to bolí“ zakričal Dean a videl ako Lucifer kráča k Urielovi. Cestou zastavil Urielove meče a otočil ich proti nemu. Za nim sa objavila stene a meče stihli prišpendliť Uriela k nej a nevedel sa hýbať. Lucifer mu fľašku rozbil a Dean hneď padol na zem ako nejaké poleno. Lucifer dal ruku do výšky a objavila sa mu v nej pozlátená meč. Namieril na Urielove srdce a nemilostne mu ho vpichol do hrudníka. Ten zakričal a po minúte utrpenia sa rozplynul. Lucifer sa premenil späť a Dean cítil ako bolesť ustupuje. Postavil sa a vzdychal lebo ešte nejaké to bolestivé chvenie na bruchu cítil.
„Si v poriadku?“
„Som“ povedal naštvane. „Ako sa sem mohol dostať keď je už mŕtvy?“ spýtal sa. Luciferovi nato len sčerveneli oči.
„Ten hajzel mi odobral krv a zanechal tu časť svojej bytosti“ povedal naštvane a uvidel jedny dvere.
„Tam“ ukázal na dvere a spolu s Deanom sa vybrali za nimi. Keď k nim prišli tak Lucifer ich nemilostne rozbil a Uvidel vo vnútri jednu hrobku. Bez zaváhania podišiel k nej, otvoril hrobku a začal odriekavať prebúdzacie zaklínadlo. Kali otvoril oči a za chvíľku bol už aj z nej von.
„Vitaj späť medzi nami Kali“ vítal ho Lucifer a Kali sa mu poklonil.
„Ďakujem a dúfam, že už čoskoro môžem zničiť zem na prach“
„Len v kľude . Všetko po poriadku“ kázal mu Lucifer a spolu sa všetci traja vybrali do Luciferovej krypty.

Pokračovanie nabudúce. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 198137
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty10.05.09 18:19

No tak už som to všetko dohnala Very Happy Twisted Evil proste namakané, úžasné fenomenálne Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 104346 už neraz som spomínala , že milujem tú spoluprácu medzi Luciferom a Deanom Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 177401 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 284389 , no musím to spomenúť opäť , pretože je to úžasné ja ich fakt lúbim Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 891817 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 170639 chudáčik Sammy joj keď ho Lucik a Dean mučili aj s Ruby a potom som si myslela , že sú mŕtvy tak som začala kolabovať Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 21835 602 602 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 806497 , no ale potom sa Sam zobudil a zachránil Ruby to bolo krásne romantické 702 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 103511 , no a teraz je čo so Sammym chceš ,aby ma porazilo Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 806497 , keď preňho musel Cass prísť kks fúú Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 949816 ,no torturing Dean bolo opäť úžasné Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 430869 drool , keď tam bol ten Uriel to nemalo chybu kokos ako mu zabodával ten nôž a ako sa Dean nemohol pohnúť brilantné Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 104346 a potom som vyvalovala oči keď sa Lucifer na toho Anjela premenil wow Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 949816 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 430869 704 to bolo niečo úžasné Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 325299 a páči sa mi ako si to vymyslel s tou krvou čo mal Uriel tu Luciferovu , že keď ju mal v ruke nič sa mu nemohlo stať výborne vymyslené Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 319161 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 469569 proste máš moju velkú pochvalu Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 104346 milujem túto ff Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 214863 je tam všetko čo zbožňujem takže poviem len tolko , že sa teším na dalšiu 704 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 170639 časť takže máš čo robiť fofri Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 449740

ehm,ehm len tak mimochodom dufam , že myslíš na výstrahu Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 934194 Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 707500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 449740
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty11.05.09 20:28

Soniq ďakujem za krásny koment. Som taký happy. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 469569
A teraz aby som nesklamal tak Vám nesiem pokračko.
Varovanie. V pokračku sa môžu vyskytnúť nechutnosti. Kto je slabej povahy nech nečíta.

A teraz konečne sľúbené pokračko. Enjoy. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 107729


Chapter 23 – PENTAGRAM

Sam, Castiel a Ruby sa objavili v nejakej miestnosti kde sa všetko hemžilo ľuďmi. Vyzeralo to ako nemocnica ale namiesto okien boli nejaké biele žiariace plátna. Ruby sa zrazu cítila zle a spolu so Samom ako ho držala zniesla k zemi.
„Bože, zabudol som, že sme nemocnici pre anjelov. Prepáč Ruby ale tebe to bude spôsobovať ťažkosti“ rýchlo vysvetľoval Castiel a Ruby sa chytila za hlavu. Išla jej totiž prasknúť.
„A...čo...bude so...Samom? Aj on...má v sebe...démonickú krv“ horko ťažko dokončila vetu a lapala po dychu.
„No poď so mnou. Ja Vás zoberiem na také miesto kde na Vás naše ochranné čary nebudú oslabovať“ hovoril Castiel a začal za sebou ťahať Sama ako nejaké vrece lebo Ruby ho nevedela udržať od bolesti hlavy. Otvoril jedny dvere niekde na konci chodby, kde bola tma. Akonáhle sa Ruby dostala do izby tak sa jej stav oveľa viac zlepšil. Sam, ktorý bol bledý ako stena sa ani nepohol a Castiel s Ruby ho dali na posteľ.
„Privolajte sem okamžite sestru. Mám tu zraneného“ povedal Castiel do telefónu, ktorá bola na izbe a behom dvadsiatich sekúnd sa tam objavila aj sestrička. Keď uvidela Sama tak sa zhrozila, že ako vyzerá. Rýchlo mu nahmatala pulz.
„Má slabý tep a neviem či sa mi ho podarí vyliečiť lebo má v sebe démonickú krv“ Ruby na sestričku len zízala.
„A to ako viete?“
„No proste tak, že som nato špecializovaná a túto miestnosť používajú len démoni alebo ľudia s démonickou krvou“ usmiala sa a rýchlo vybehla.
„Aká namyslená stará škrata“ povedala Ruby a Castiel nato odpovedal škaredým výrazom.
„No je fakt trošku....“ chcela ďalej pokračovať ale na Casov výraz tváre onemela. „No proste sa mi nezdá“
„Ona je jedna z posledných liečiteliek nebeských a keď ju budeš naďalej zneuctievať tak ťa šmacnem na chodbu a budem sa pozerať nato, že ako pomaly vypúšťaš aj poslednú iskru svojho démonského naničhodného života“ Castiel to povedal kľudne a Ruby padla sánka. Ešte nikdy predtým ho nepočula takto rozprávať. Dostávala z neho husiu kožu tak sa radšej neozvala. Hneď nato prišla aj sestrička a v ruke niesla nejakú infúziu. Samovi rýchlo vyhrnula rukáv a vpichla mu injekciu. Ten sa na bodnutie ani len nepohol. Nedal žiaden náznak života. Sestrička si položila svoju ruku na Samove čelo a zo zavretými očami začala niečo mrmlať pre seba. Nebolo to po latinsky ale nejakým čudným jazykom, ktorý Ruby neznala. Keď dokončila tak biele svetlo ožiarilo izbu a po chvíli keď zmizlo mal Sam už oveľa lepšiu farbu ako predtým. Keď sestrička odtiahla ruku tak vyzerala spokojne.
„Musí ešte dostať tri dávky Proteinum plasmatis humani a bude mu lepšie“ povedala sestrička a Ruby len civela nad vetou.
„Čo musí dostať proteo.....“
„Proteinum plasmatis humani moja. V preklade proteíny. Už chápeš?“ povedala výsmešne sestra
„Áno ďakujem“ nahodila usmiavajúci sa ksicht
„Aha“ precedila sestra a odišla. Ruby podišla k Samovi a trošku ho potriasla.
„Sam, Sammy preber sa“ hovorila po tichu a Sam nato otvoril oči.
„Kde to som? V nebi?“ pýtal sa sam dezorientovane
„No tam by si nemohol ani tak byť lebo tvoj brat spolu s Lilith zničili nebo“ podpichoval Castiel a teraz sa Ruby pozrela na neho škaredo.
„No sme v nejakej nemocnici kde sa liečia anjeli“ skonštatovala Ruby pre Sama a ten len slabo prikývol.
„A ako sme sa sem dostali?“
„No ja spolu s Castielom sme ťa priviedli sem a jedna sestra alebo čo ťa uzdravila“
„Ona je liečiteľka“
„dobre tak liečiteľka. Spokojný“ karhala Ruby.
„Poďme. Musíme zastaviť Deana a Lucifera.“ Chcel sa postaviť ale Castiel ho zadržal.
„Ty pekne odpočívaj. Zatiaľ sa ja spolu s tvojou kamoškou pozrieme po niečom, čo by sme mohli použiť proti tým piatim démonom apokalypsy.“ Sam ale ako keby nepočul a chcel vstať.
„ty tu teraz zostaneš aj keby si povedal, že si fit. Sestra povedala, že ešte musíš dosťat tri dávky toho prote neviem čoho a až potom môžeš odtiaľto odísť.“ Zakričala Ruby na Sama a ten si ľahol naspäť. Usmiala sa naňho a spolu s Castielom sa vybrali niečo hľadať čo by im pomohlo v boji proti démonom apokalypsy.
***************
Lucifer, Dean a Kali sa blížili do predsiene a keď do nej vstúpili tak sa všetci démoni poklonili a nastalo hrobové ticho. Hneď nato sa Kali vybral k ostatným a po vzájomnom sa privítaní si sadol na svoje určené miesto. Z Lucifera sršala radosť a Dean cítil, že aj on je z niečoho kľudnejší a mal dobrý pocit u srdca.
„Konečne sa mi podarilo oživiť svojich dávnych priateľov“ začal Lucifer a ukázal na Hecate, Terziana, Karima, Mictaina a na Kaliho. Tí sa poklonila a démoni im začali tlieskať. Dean zdvihol ruku za Luciferovým chrbtom aby bolo ticho a démoni naraz akoby si zhltli jazyk stíchli.
„ Teraz nastal čas aby spoločne pripravili svet na apokalypsu čiže na nás“ Lucifer si užíval ako sa naňho démoni usmievajú a hltajú všetky jeho slová. Lilith sa pozerala z prvého radu a cítila príjemné chvenie. Lucifer vytasil svoje krídla a vzlietol hore k démonom. Dean si vytvoril pre seba trón a sadol si naň. Privolal si jedného démona k sebe.
„čo si želáte pane?“ pýtal sa Deana trošku zhrozene.
„Okamžite mi sem prines jednu dušu padnutú z neba nech ju môžem mučiť.“ Povedal dean a démon sa otočil a odišiel smerom hore. Lilith si pristúpila k Deanovi. Pričarovala si pre seba trón a uvelebila sa v ňom.
Medzitým Lucifer dával inštrukcie piatim démonom a asi po polhodinovom ustavičnom hovorení dokončil čo chcel a všetci prikývli.
„Takže viete čo máte robiť. Teraz môžete ísť“ dokončil a všetci piati sa vytratili. Dean netrpezlivo čakal na dušu a za pár sekúnd jednu aj démon priniesol.
„Nechaj ma na pokoji ty démonský naničhodník“ hovoril jeden ženský hlas a Dean ju spoznal. Dlhé blond vlasy a menšia postava.
„Jo?“ vykríkol Dean. Jo sa len obrátila smerom odkiaľ počula svoje meno a keď uvidela deana tak nechcela veriť vlastným očiam.
„Dean čo tu robíš“ pýtala sa zhrozene Jo.
„No ja som chcel jednu dušu, ktorú by som stiahol z kože ale netušil som, že to budeš práve ty“ šibalsky sa usmial a predtým než by Jo stihla niečo povedať už bola priviazaná na posteli. Bola celá nahá. Na hrudi a medzi nohami mala hrubší kožený pánt a ruky a nohy mala priviazané na posteľ. Dean k nej podišiel a keď sa pozrel na svoju ruku tak sa mu premenila na zelenú z ktorej končekov prstov vyrástli dlhé ostré pazúre. Pomaly prechádzal po Joinom tele a keď sa dotýkal jeho prst Joinho teľa tak jej krásne rezala kožu. Čím ďalej išiel dean tak išiel do väčšej hĺbky a po čase bolo počuť len Joine výkriky. Lucifer si sadol na jeden z trónov a s úsmevom na tvári pozeral, že čo robí Dean. Chytil som čo mala Lilith prichystané surovo ju nalial do rany. Jo vrieskala od utrpenia ale každý sa na tom len smial. Démoni si všetci užívali, že Dean ako mučí Jo a tvárili sa spokojne. Potom čo jej nalial do otvorenej rany soľ si teraz vyčaroval na koniec ukazováka malý plamienok a celú ranu pomalými pohybmi prstu prešiel a vypálil ranu. Jo vrieskala až pomaly strácala vedomie. Dean jej to však nedovolil lebo ju oblial vodou a prebrala sa. Jo vzdychala a hlasno nadávala.
„Dean prečo mi to robíš?“ plakala a prosila Deana aby to nerobil.
„No pre zábavu nie? Nepýtaj sa sprosté otázky. Nejako musíme zabiť čas kým nastane naša chvíľa“ povedal chladno a surovo vpustil svoje pazúre do práve vypálenej rany a pomalými krúživými pohybmi jej ranu prehlboval až kým mu prst nenarazil na nejakú vnútornosť. Jo kričala a kričala a bola proti deanovi bezmocná. Ten teraz celou rukou vsiakol do Jo a po jednom jej začal vyberať črevá. A všetky vnútornosti. Pomaly jej vyberal pečeň a slezinu a črevá. Jo kričala tak hlasno, že ju Dean musel nechať onemieť. Teraz len otvárala ústa ale hlas nevychádzal. Dean svojím ukazovákom prerezal Joine hrdlo a krv, ktorá sa jej valila z rany démoni pili a vydávali všelijaké uspokojivé hlasy.
Lucifer videl, že sa otvára nad nimi zem a zatvoril oči.
„ukonči prácu . Ideme na zem.“ povedal deanovi telepaticky a ten nevedel, že odkiaľ je ten hlas. Nakoniec mu to došlo a pozrel sa naposledy na Jo. Teraz ju telekinézou zdvihol a všetky reťaze boli preč. Vo vzduchu sa začala otáčať a išla už tak rýchlo, že bolo vidieť len bieli fľak. Nakoniec sa deanovi zafarbili oči na zeleno a premenil sa na zeleného démona. Každý okolo žasol. V ruke sa mu objavil nôž jedným ráznym ťahom ho potiahol po bielej čiare. Po chvíli démonov zavalila červená tekutina a kúsky mäsa boli v celej miestnosti. Po Jo nezostalo nič. Dean sa premenil naspäť a vydýchol si. Pozrel sa na ostatných lebo len ticho stáli.
„No čo je? Niečo sa Vám nepáčilo?“ pýtal sa ale na odpoveď nečakal lebo videl biele svetlo prichádzajúce z hore. Lucifer aj dean vytasili svoje krídla a veľkou rýchlosťou sa vybrali smerom k svetlu.

Medzitým.
Na piatich presne vzdialených miestach od seba sa zjavilo päť démonov. Všetci boli vo vzduchu a vytasili obe ruky do výšky. Jednu doľava a jednu doprava.
„Obscuritas secessio“ vykríkli naraz všetci piati a z rúk im vychádzal čiena žiara. Navzájom sa spojili a vytvorili jeden pentagram. Stred začal svietiť na čierno a vytvorila sa jedna diera. Po nejakom čase bolo vidieť dve postavy ktoré sa vynorili z vnútra diery. Držali sa za ruky a keď boli v patričnej výške tak sa obaja premenili a na zem priniesli temnotu a utrpenie.


Pokračovanie nabudúce. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 198137
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty11.05.09 20:49

OMG!!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 806497 Bože TO čO BOLO!! Shocked 602 BEST časť fakt kokos len žasnem !! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 104346
TAkže Cass Sammyho vzal do ANjelskej nemocnice no pekné Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 214863 sa mi páčila ta sestrička ako podpichovala Ruby Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 170639 a Castiel bol proste úžasný heh Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 284389 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 316745 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 177401
no zase mi sánka padala , keď si písal o Deanovi Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 949816 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 430869 , že ide mučiť nejakú dušu kokos , že Jo Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 214863 Shocked tak to som vážne nečakala bolo to fakt brutálne to mučenie drool auu muselo to bolieť hh musím povedať , že to mučenie som si užívala predstavovať si sexy Deana 702 drool Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 949816 ako mučí bitch Jo 704 bolo super Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 104346 nádherne si to napísal a potom keď ju rozondil po celej miestosti haha to bola predstava Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 49896 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 284389 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 325299 a ako tí Démoni na Deana len čumeli ked sa premenil , no ja som nemohla Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 733500 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 430869 702 ..a ten KONIEC!!!wtf!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 806497
citácia :
a na zem priniesli temnotu a utrpenie
no to je BOMBA!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 104346 si ma úplne tým dostal tou vetou Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 949816 namakané fakt máš môj rešpekt je to brilantné Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 325299 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 170639 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 949816 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 103511
POZOR!!-VÝSTRAHA NEUSTÁLE PLATÍ!!!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 449740 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 986581 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 707500
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty11.05.09 20:51

Bože soniq, ty ma fakt tvojimy komentmi odrovnáš. Strašne moc ti ďakujem a výstraha platí aj pre teba. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 43228 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 43228
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty06.09.09 14:04

No tak po strašne dlhej pauze som sa rozhodel, že napíšem pokračko. Dúfam, že ste nezabudli, že o čom táto poviedka je a že si pokračko prečítate a okomentujete.

ENJOY

Chapter 24 – SPOJENIE

„Dean poď sem. Musíš mi pomôcť“ kázal Lucifer Deanovi. Ten práve sťahoval z kože jednu ženu a na volanie otca sa len zamračil, vykríkol do neba Luciferovi jedno „hneď idem“ a dokončil čo začal. Jedným ťahom strhol kožu zo ženy ktorú mučil a nakoniec jej vytrhol srdce. Nebohé telo padajúce na zem sa samo spopolnilo ešte pred dopadom. Dean videl ako Tertian práve prehltol ženinu dušu a hneď mu došlo, že prečo sa telo spopolnilo samo od seba. Vytasil krídla a išiel za otcom. Za pár sekúnd už bol vedľa neho.
„Tak ty si dáš záležať počúvaj“ karhal ho Lucifer načo sa Dean len uškrnul a ani neodpovedal.
Lucifer nedočkajúci sa odpovede radšej už nerýpal lebo vedel, že je to zbytočné a radšej chytil deanovu ruku, načo sa dotyčný hneď premenil.
„Bože už zase? Pomaly ma to prestáva baviť stále sa meniť v netvora“
„Nie si netvor dean si len démon a len tak môžeš dostať patričnú úctu, keď preukážeš svoju silu a...“
„Dobre chápem ale nebudem stále takto vyzerať. Chcem sa pohrať aj s nejakou tou paničkou a takto by sa mi moc nedarilo“
„Nechaj takéto reči. Teraz ťa potrebujem nato aby si mi pomohol vytvoriť na svete chaos a utrpenie“ Dean unudene pozrel na otca a zatvoril oči. Lucifer držiac Deanovu ruku cítil ako v Deanovi rastie sila a šplhá sa na maximum. Rýchlo zatvoril aj on oči a obaja sa sústredili. Ich ruky sa spojili a pomaly sa ich telá začali spájať. Okoloidúci ľudia sa pozerali, že čo je to a keď videli, že na nich padá láva tak bežali o svoje, životy ale schovať sa nevedeli, lebo päť nebezpečných démonov ich za živa zožralo. Z tieňa sa vynorili Hecate, Terzian, Kali, Mictain a Karim.
„To teraz sa spoja v jedno?“ Pýtal sa Terzian.
„Bože si obor ale tupec“ karhala ho Hecate.
„Bolo napísané v proroctve, že Lucifer a jeho syn sa len spojením ich tiel stanú neporaziteľnými.“ hovoril Kali
„A my sme tu preto aby sme ich chránili“ pokračovala Hecate
„A preto nás anjeli zatvorili do väzení lebo spolu sme oveľa horší ako sami.“
„Dobre ale čo bude teraz?“ pýtal sa Mictain
„Teraz počkáme kým sa spoja a potom sa začne poriadna párty“ dopovedal Karim a začal sa smiať. Hneď nato sa všetci rozosmiali a čakali na spojenie Lucifera a Deana.
Dean cítil ako keby sa mu ľavá ruka stratila ale cítil sa silnejším ako predtým takže mu to nevadilo. Nakoniec cítil, že sa mu polovica teľa stratila a keď otvoril oči tak neveril očiam. Teda oku lebo druhé mal Luciferove.
„Takže si prekvapený?“ Pýtal sa ho Lucifer
„No ani nie, A načo je to dobré?“ dean sa cítil hrozne.
„No aby sme boli silnejší“
„No a ešte?“ vypytoval sa dean ale Lucifer mu neodpovedal.
„Démoni apokalypsy ku mne“ zrazu cítil dean, že hovorí zvláštnym hlasom. Ako keby svojím ale cítil tam aj Luciferov hlas.
Démoni sa k nim vybrali a vo vzduchu sa zastavili a poklonili sa pred nimi.
„Doneste mi sem jednu padlú dušu z neba“ prikázal Lucifer Deanovým hlasom a démoni sa vybrali aby našli jednu padlú dušu.
***********
Sam ležal v posteli a cítil, že mu je na vracanie. Vybral sa z postele na záchod aby sa trošku napil ale predtým ako by sa dostal k dverám spadol a kričal od bolesti. V tom momente tam bola sestrička a snažila sa mu pomôcť.
„Ale Sam prečo ste vstali z postele, keď som Vám povedala, že nemôžete vstať.“ Sam chcel nato niečo odfrknúť ale radšej udržal jazyk za zubami. Nakoniec len precedil „Bolí ma brucho. Ako keby som mal tisíc ihiel v žalúdku ktoré sa pomaly každým pohybom zatláčajú hlbšie do mäsa.
Sestrička len pozerala, že aký presný popis dostala. Položila sama na posteľ a rýchlo sa vybrala preč z izby. Sam mal zatvorené oči od bolesti, pot mu stekal z čela a ústa mal už biele od neustáleho stláčanie pier kvôli bolesti. Za pár sekúnd sa sestrička vrátila s veľkou injekciou, ktorú samovi vpichla priamo do brucha. Ten vykríkol od bolesti ale hneď nato začala bolesť ustupovať ako sestrička vytiahla ihlu zo Samovho brucha. Zložil sa na posteľ a poďakoval sestričke.
„Čo to bolo?“ Spýtal sa jej keď sa trošku napil.
„Dostali ste vírus“ otočila sa a ešte predtým akoby sa sam mohol ďalej vypytovať sa vytratila z izby. Sam sa posadil na posteli a počúval ticho čo nastalo v izbe. Ruby spolu s Castielom hľadali niečo na zničenie Démonov apokalypsy. Sam sa v duchu pousmial nad tým, že démon a anjel spolu hľadajú niečo na porazenie iných démonov. Hneď nato sa mu pred očami zahmlelo, zakrútila hlava a cítil, že pomaly stratí vedomie. Rýchlo stlačil gombík aby zavolal sestru ale už bolo neskoro. Sam odpadol do bezvedomia.
Sestrička dobehla hneď po zazvonení ale uvidela len sama v bezvedomí a rýchlo k nemu pribehla. Pozrala sa či dýcha. Našťastie dýchal. Potom sa mu pozrela na oči. Tam zbadala jednu čiernu škvrnu na ľavom oku až nakoniec celé bolo čierne. Rýchlo stlačila červený gombík na stene aby privolala pomoc. Pozrela sa na Sama a videla, že má celú ľavú stranu čiernu.
Za asi minútu bola izba plná sestričiek a anjelov. Všetci pozerali na Sama a mrmlali všelijaké zaklínadlá ale ani jedno mu nepomohlo. Nakoniec všetci odišli až na jedného anjela. Ten len stál nad ním a pozeral sa na sama.
Keď sa Sam rýchlo prebral tak sa striasol. Chcel vykríknuť ale Samova ľavá ruka muchitila krk a vykrútila anjelovi krk. Anjel padol na zem ako kus dreva. Sam sa postavil z postele a obzeral si ľavú stranu.
„Takto to asi nebude dobré“ pomyslel si a zatvoril oči. Hneď nato sa začala čierňava presúvať aj na pravú stranu Samovho teľa kým ne sa celý nesfarbil na čierno.
Do izby vstúpila sestrička ktorá bola pri samovi a keď ho ividela tak sa zrútila na zem.
Sam tam stál pred ňou celý čierny. Vlasy mu žiarili ako oheň, na rukách mal pazúry a oči prenikavo zelené. Prešiel cez sestričku a vytasil svoje krídla. Mal ich zlaté a boli nádherné ako sa leskli v svetle nemocnice. Okoloidúci sa rýchlo vytratili keď ho uvideli a Sam len vytasil ruku vpred a stena pred ním sa rozletela na milión kúskov.
Castiel sa s Ruby vracali späť do nemocnice a dohadovali sa. Keď uvideli sama tak sa obom zastavil krvný obeh v posadnutom tele. Sam celý čierny práve vystrelil do vzduchu stenu budovy.
„sam čo sa s tebou stalo?“ kričali naňho obaja. Sam sa zastavil a zelenými očami sa pozrel na anjela a démona.
„Idem zastaviť apokalypsu“ A hneď nato vyskočil z okna, vytasil krídla a odletel. Ruby sa pozrela na Castiela a nechápavo hľadela na zdialujúceho sa sama.
„Takže proroctvo by bola pravda?“ Hovoril si pre seba castiel ale Ruby to počula.
„čo? Aké proroctvo?“ pýtala sa. „čo sa to deje so samom?“
„On nás zachráni pred apokalypsou.“

Pokračovanie nabudúce Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 198137
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty06.09.09 14:16

To vieš, nezabudli sme. Je to fakt zaujímave ako Sam chce zastaviť apokalypsu. Len tak ďalej. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 1319
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty06.09.09 14:21

Jééééééééj nová čitateľka? Nepamätám sa, že by si sem propievala ale každopádne ti strašne moc ďakujem. 703 703 No a budem sa snažiť písať pokračká.
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty06.09.09 20:02

No takže Ramonko Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 430869 , práve dnes som sa chystala ti nadávať , že prečo ešte nie je pokráčko a čo nevidím , keď sa vrátim z vonku , pokráčko je čerstvo natreté na fóre, nahodila som svoj prekvapený wtf výraz Shocked a potom nasledovala nečakané toto- Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 87642 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 87642 no a potom toto dance Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 258431 .. A následne som sa všila do temného a torturingáckeho a eviláckeho sveta tvojej ff Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 707500 Twisted Evil 702 704 Hneď začiatok bol total brutálny , veď ako inak u teba , však Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 316745 Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 104346 Dean ztrhával kožu omg Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 177401 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 284389 Lucík ho samozrejme opäť otravoval a nenechal mu čas na zábavu Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 49896 Laughing Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 214863 a keď sa Démoni Apokalypsi hádali , že ty tupec , no ja som nemohla Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 99937 a chdátko Dean sa už nechce premieňať 701 lol! a keď sa spojili v jedno tak som čumela jako blázon Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 949816 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 469569 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 707500 kokos namakané Evil Dean sa spojil s Lucíkom Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 258431 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 284389 drool ďalej ideme na nášho Sammyho Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 430869 ehm ,ehm torturing Sammyho čo je veľmi dôležitý dodatok 702 Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 214863 No keď sa tam zrútil a tá injekcia , si asi vieš predstaviť čo som robila drool oh,yeah Twisted Evil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 934194 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 707500 no a keď sa preminil wtf !!!!!omfg!!!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 87642 Shocked Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 949816 Že čierny a zlaté krídla kks to musí vyzerať super Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 949816 a Ruby a Cas spolupracujú , no zasmejme sa Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 316745 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 316745 to je predstava Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 49896 a potom toto
citácia :
Takže proroctvo by bola pravda?“ Hovoril si pre seba castiel ale Ruby to počula.
„čo? Aké proroctvo?“ pýtala sa. „čo sa to deje so samom?“
„On nás zachráni pred apokalypsou.“
si ma total odrovnal Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 677692 chlapec okamžite pakuj písať ina si ma nežalaj Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 487389 výborná časť Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 104346 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 891817
Výstraha platí hlavne pre teba , takže dúfam , že už píšeš , a ak nie tak ja si ťa nájdem!!!!!!!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 449740 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 332617 ( lol! )
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty12.09.09 20:49

Sonka strašne moc ti ďakujem za tento nádherný koment. Normálne sa mi zdvihla nálada o 100% No a buď dnes neskoro večer alebo behom zajtrajšieho dňa by tu malo byť pokračovanie.

Spoiler:

Tak ja Vám sem dán jeden kratší spoiler. I love you
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty12.09.09 20:52

Jééééj už sa teším zlato dance nemôžem sa dočkať a ten spoiler ,
Spoiler:
omg Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 677692 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 325299
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty12.09.09 22:36

Tak ako som sľúbil, napísal som pokračko a teším sa na komentáre.
ENJOY

Chapter 25– ČIERNY RYTIER

Sam letel už niekoľko minút. Práve teraz bol nad New Yorkom a všade kam sa pozrel bola pustina a skaza. Jednoducho mu prišlo zle keď uvidel ako jeden démon trhá na kusy jednu starú ženu. Cítil taký príval energie, že sa z toho otriasol. Rýchlo sa otočil smerom k démonovi a naklonil sa dopredu. Začal rýchlo klesať a pred pristátím sa otočil a vytasil nohy vpred. Démon práve ťahal tepnu von zo stehna starej babky, ktorá bola našťastie v bezvedomí. Zrazu ucítil ťažký príval energie a rýchlo sa pozrel do smeru odkiaľ cítil príval. Akonáhle si dal hore hlavu tak hneď ucítil ako sa mu lámu rebrá. Sam sna démonovi pristál a prikoval ho na zem. Stál mu na hrudníku a démon len syčal od bolesti.
„Takže teraz mi pekne povieš, že kto si a kde je Lucifer“ prikázal mu Sam ale démon sa mu len pozrel do tváre a nehorázne sa začal smiať.
„Prečo si myslíš, že ti takéto veci poviem. Ako vidím si len jeden prekliaty anjel a už sa ťa nebojím“ démonovi sa hneď nato objavila v ruke dýka a chcel Sama bodnúť ale ten to vedel predtým ako sa o to démon len čo i pokúšal a odsekol mu ruku laserom vychádzajúcim z jeho očí. Démon kričal od bolesti a Sam mu zapchal vlastnou odseknutou rukou a naklonil sa ešte raz k nemu.
„Tak spýtam sa ešte raz. Kde je Lucifer?“ vytiahol ruku z démonových úst a čakal na odpoveď. Tomu bolo na tvári vidieť strach a nerozhodnosť.
„Nebudem čakať na odpoveď do nekonečna. Povieš mi to, ja ťa pustím. Keď nie tak sa pohrám s tvojimi končatinami a zabijem ťa“
„Neviem, že kde je. Nezavolal si ma na svoju ochranu. To päť démonov, ktorých vyslobodil ho bránia.“ Démon sa nadýchol a pokračoval ďalej. „a ten zelený démon. Mocný ako samotný Lucifer je ešte s nimi“
„A kde sú?“ sam začal vychádzať z mieri keď démon spomenul Deana.
„No myslím, že niekde v Južnej Amerike. Tam si vybudujú pevnosť a... Démon nemohol dokončiť vetu lebo náhle začal kašľať a hneď nato začal telo blikať a až nakoniec sa telo uvolnilo a bolo bez života.
„Nie, nie, nieeeeeeee“ Sam sa postavil a obzrel sa okolo seba.
„takže sú niekde v južnej Amerike, ale od čoho zomrel ten démon.“ Sam sa pozrel na telo a tam kde mal nohy sa zobrazili čierne odtlačky. Hneď mu došlo že čo sa stalo. To on zabil toho démona. Pozrel sa do rozbitého skla a uvidel, že je čierny ako noc. Zvalil sa na zem a ruky si dal do dlaní.
„prečo? Prečo práve ja? Čo som to za stvorenie. Chcem byť normálny človek“
„Nikdy nebudeš normálnym Sam“ Dotyčný sa otočil v smere hlasu a uvidel tam jednu neznámu osobu. Rýchlo sa postavil a podišiel k osobe. Prišpendlil ho k stene a začali mu oči svietiť. Sam si ho lepšie prezrel a došlo mu.
„ty si anjel“ povedal rázne a človek len zdvihol pravé obočie.
„No tak to ti trvalo počúvaj. Áno som anjel, tak isto ako ty“ Sam vyvalil oči a pustil človeka.
„Volám sa Orifiel a som tu preto aby som ti pomohol zmieriť sa s tvojím osudom“ Samovi hlave náhle začalo prúdiť minimálne tisíc otázok až nakoniec sa zmohol len na jedno „Ako?“
Anjel rýchlo zvážnel a pristúpil k Samovi.
„Tak teraz ti porozprávam jedno veľmi staré proroctvo. Ešte dávno keď bola Zem mladá, žili na nej ľudia s nadaním ako máš aj napríklad ty. Vedeli predvídať budúcnosť. A predpovedali dnešný deň. My anjeli sa na tento deň chystáme už veľmi dlho“ nadýchol sa a sam to využil aby sa ho pýtal.
„A čo presne predpokladali?“
„To ti idem práve povedať“ odvetil mrzuto Orifiel.
„Takže proroctvo znie. Keď na svet diabol sa zrodí a podmaní si ľudskú dušu čo peklo dvakrát navštívilo, tak sa zrodí z jeho krvi jeho protivník a stane jeho osudom aby zachránil svet pred zničením.“ Samovi začalo dochádzať, že o čom je reč.
„No samozrejme sa to pokračuje ale ja som pre teba povedal to najdôležitejšie“ precedil anjel.
„Takže ja mám za úlohu zabiť Deana?“ pýtal sa Sam otrávene. Anjel hneď neodpovedal až len po pár sekundách prikývol. Samovi sa začali liať slzy do očí ale nakoniec sa mu podarilo dostať na rovinu a prikývol.
„spravím to.“ Precedil s nenávisťou. „A mám ešte jednu otázku. Prečo vyzerám takto“ anjel nevedel či má brať túto otázku vážne alebo sa má zasmiať. Ale keď uvidel samovu vážnu tvár tak sa mu došlo že nežartuje.
„takže sz teba sa stal anjel od toho máš krídla. Zlaté preto lebo znázorňujú moc a svetlo. Si čierny preto lebo máš v sebe démonickú krv a spolu s anjelskými silami tvoria nekonečnosť – čierňavu a zlaté a zelené oči máš po Deanovi“ akonáhle anjel dokončil sam sa už pýtal
„No počkať. Všetko je mi jasné len tá nekonečná čierňava nie“
„To znamená neobmedzenú moc“ Týmito slovami opustil anjel Sama a vyparil sa. Ten len stál ako prikovaný a pristúpil k žene, ktorú predtým týral anjel. Položil jej na čelo svoju ruku a hneď nato sa žena prebrala. Hneď mu došlo, že je jeho moc FAKT bezhraničná. Ani anjeli nevedia vzkriesiť mŕtvych. Nechal tam ženu osamote lebo vedel, že sa uzdraví a odletel do Južnej Ameriky. Vedel, že kade má ísť. Za silou, za Deanom, za Luciferom.
************
Castiel stál pred dierou čo spôsobil pred chvíľou Sam a nevedel uveriť tomu, že práve on je ten vyvolený.
„Čo do pekla sa s ním stalo? Jednoducho je teraz...démon a anjel v jednom?“ kričala Ruby na Castiela, ktorý sa neobťažoval jej odpovedať. Ruby začala strácať trpezlivosť a odstrčila Castiela. Ten sa konečne prebral z driemania a teraz sa na ňu škaredo pozeral.
„Chcem vedieť, že o akom proroctve to rozprávaš“
„Dobre“ precedil nakoniec Cas. Podišli k lavičke a sadli si.
„Vieš, že o čom je proroctvo Lucifera?“
„jasné, že viem. Predsa, že človek, ktorého anjel vyslobodil a démon dostal do pekla naspäť sa stane Luciferovou krvou jeho synom atď.“
„áno je to tak. Ale existuje ešte jedno proroctvo čo platí taktiež k Luciferovi a jeho synovi“ Castiel sa nadýchol a pokračoval.
„Krv Luciferovho syna nech sa stane jeho súperom a premožiteľom.“ Na posledné slová castiela to Ruby došlo.
.takže Sam je určený nato aby zastavil Deana a tým aj Lucifera. Ale kým sa nespoja tak...“ Castiel sa pozrel na Ruby a tá vedela, že sa prekecla.
„Čo si to povedala?“ pýtal sa tvrdo Castiel
„Ale nič, len...“
„Povedala si kým sa nespoja. Čo to má akože znamenať? Ty vieš niečo a nepovedala si mi o tom.“ Castiel potriasol s Ruby a tá rýchlo chcela utiecť ale bola pomalá. Castiel ju chytil za vlasy a šmaril ju o stenu. Tá si narazila hlavu a ťažko dýchala.
„tak hovor lebo ťa zabijem“ Ruby sa len začala smiať a kopla Castiela do rozkroku. Ten sa hneď zrútil na zem v bolestiach. Okoloidúca sestrička sa stiahla akonáhle uvidela, že čo sa odohráva v nemocnici. Ruby pristúpila ku castielovi.
„Tak teraz počúvaj ty. To proroctvo má aj tretie pokračovanie.“ Stúpila mu na krk a zasmiala sa a potom pokračovala.
„Nech sa premožiteľ stane bezbranným čudákom po spojení Lucifera a jeho syna“ Po týchto slovách Castiel stratil dych. Takže spojením sa stane Lucifer nepremožiteľným. Ruby pritlačila nohu na castielovom krku a ten sa začal dusiť. Už cítil, že stráca dych keď náhle zase dostal vzduch. Otvoril oči a videl, že ako sa Ruby chytá za hlavu a, že sestrička práve odhodila lampu čím jednu Ruby šmacla. Tá si teraz chytala hlavu a kým si uvedomila, že Castiela už nemá pod kontrolou sa ocitla na stena chytená za krk. Castiel si pravú ruku dal na Rubyine čelo načo sa z jej úst a z očí začala valiť biela žiara až nakoniec ustúpla a Rubyine telo zostalo bezmocne ležať na zemi. Castiel si utrel ruky a vytratil sa.
**********
Dean s Luciferom stále v strede pentagramu a čakali, že kedy sa ich sili konečne spoja. Vyzeralo to byť zložitejšie ako si to sám Lucifer myslel, lebo ešte stále necítil ani jeden z nich príval energie. Dean na moment otvoril oko a videl niečo v diaľke prichádzať. Telepatiou upozornil svojho otca, že sem nejaká bytosť ide. Ten otvoril oko ale nevidel nič.
„Viem, že sem niečo ide“
„Ale ja nevidím nič a ani necítim“ Ale akonáhle dokončil Lucifer vetu tak náhle ucítil náraz obrovskej energie. Démoni ktorí tvorili päť cípov pentagramu sa otriasli pod energiou. Terzian sa pozrel doprava a videl, že niečo zelené sa k nemu blíži. Vytasil svoju ruku, že to zastaví. Zelená žiara bola čoraz bližšie a keď sa ho pokúsil zastaviť tak akonáhle sa dotkla jeho ruky sila sa v tom momente premenil na skalu. Pentagram bol porušený a Terzianovo telo padalo z veľkej výšky smerom k zemi. Už sa chystal rozbiť na betóne keď sa jedno zlaté lano omotalo okolo jeho pása a zachytil pád. Lucifer ho chytil ešte pred dopadom. Všetci šiesti sa pozreli na prichádzajúce stvorenie. Videli ako sa zlatá žiara približuje. Nakoniec zmizol a nikto ho nevidel. Všetci sa obzerali a Dean cítil, že je blízko. Zrazu sa pozrel dozadu a už len cítil, že ako sa delí od svojho otca a ukrutnú bolesť v hlave. Lucifer cítil to isté. Démoni apokalypsy nestihli reagovať na jav. Videli len, že niečo čierne nejakým mečom rozsekne na pol ich pána a jeho syna a hneď nato zmizlo. Dean sa rýchlo prebral a cítil neuveriteľnú zlosť. Vo vzduchu sa zastavil a obzrel sa. Sam vo vzduchu spojil svoje päste a celou silou udrel Deana do chrbta. Ten nečakajúc na úder sa rútil k zemi až nakoniec ucítil tvrdú zem. Krvácala mu horná pera a aj uši. Sam pristál oproti nemu len niekoľko metrov vzdialený. Dean si odpľul a vytasil svoje reťaze a hneď zaútočil. Sam sa rýchlo ubránil. Chytil v lete deanove reťaze a vpustil do nich elektrinu. Deana to zasiahlo priamo do celého tela. Bol počuť len krik vychádzajúci z jeho úst. Sam si ho pritiahol k sebe a kopol ho do brucha. Potom sa zjavil za jeho chrbtom a lakťom ho dorazil na zem. Cítil náhly príval energie a keď sa otočil tak videl, že Lucifer mieri naňho ohnivú guľu. Ešte sa stihol vytratiť odtiaľ prd tým ako by ho zasiahla guľa. Tá však zasiahla deana, ktorého sam predtým omráčil a schytal to na plnej čiare
„Zabite tú poletujúcu beštiu“ prikázal Lucifer démonom apokalypsy a tí sa naňho hneď vrhli. Sam s nimi začal bojovať. Zatial Lucifer pristál vedľa deana a videl, že nedýcha. Rýchlo nad jeho hlavu položil ruku a využitím svojich anjelských schopností ho Lucifer oživil. Dean sa prebral a bezradne žmurkal.
„poď chlapče.“ Chytil deana sa ruku a pomohol mu. Ten sa postavil a videl, že démoni bojujú s tým čiernym stvorením. Zrazu cítil neuveriteľnú nenávisť a premenil sa na obludu, zeleného démona ale nebol taký ako predtým. Bol oveľa vyšší a mocnejší. Oči mal zelenšie ako predtým a z paží mu vychádzali kanóny.
„Okamžite sa practe odtiaľ. On je môj.“ Démoni sa aj tešili lebo stáli na prehru. Vzdialili sa od stvorenia a dean konečne uvidel, že kto to vlastne je. Neveril vlastným očiam.
„SAM?“ vykrikol do vzduchu „Ale ako je to možné?“
„na tom teraz nezáleží Dean. Som tu preto aby som ťa zastavil“ povedal bezcitne Sam.
„Tak ty ma chceš zabiť?“ Dean sa začal smiať načo sam doňho pustil niekoľko bleskov čo ho trafilo do hlavy a ktoré mu hneď zmazali úsmev z tváre.
„Nielenže ťa zastavím ale ani nedovolím aby ste doniesli na svet apokalypsu. Čierny rytier sa o to postará“

Pokračovanie nabudúce. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 198137
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty16.09.09 13:52

No čo sa to zo Sama stalo, nestačim sa čudovať !!!!! Už maš pokráčko? affraid
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty19.09.09 10:46

No janča asi dnes večer by už malo byť ďalšie. A dík za koment. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 103511
Návrat hore Goto down
Peter67
Pocestný duch
Pocestný duch
Peter67


Počet príspevkov : 54
Age : 34
Bydlisko : Skalica :D
Nálada : Šetrím na nové auto..to staré som akosi rozdrb*l :D
Registration date : 30.09.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty19.09.09 11:40

Super pokračovanie. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 104346 Pekne sa to vyvýja. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty19.09.09 11:42

Paťo ty to čítaš? affraid affraid No to je super Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 170639 som ani nevedel. Alebo som sa len ja nepamätal? confused confused
Anyway dík za koment. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 103511
Návrat hore Goto down
Peter67
Pocestný duch
Pocestný duch
Peter67


Počet príspevkov : 54
Age : 34
Bydlisko : Skalica :D
Nálada : Šetrím na nové auto..to staré som akosi rozdrb*l :D
Registration date : 30.09.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty19.09.09 11:44

No jasne , že čítam. Len comenty nestíham písat Laughing
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty11.11.09 8:00

str8tking: Kedy bude pokráčko? Je to teraz take napínavé. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty18.11.09 18:20

Ježíííííš ľudia ja som na toto úplne zabudol. Momentálne mám krízu ale pokúsim sa niečo dať dokopy ešte v blízkej budúcnosti. Ešte raz sorry. 603 603
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty02.02.10 20:31

Dnes mi došlo, že je to prene rok čo som túto poviedku začal písať. affraid affraid No to ma ani nenapadlo, že už to je taká dlhá doba a hanbím sa, že som neprispieval čaťami skoro päť mesiacov 603 603 603 603 Shame on me.

Ale ja so dnes pokúsim napraviť a keďže ma kopla zasa múza, ktorú som ešte asi v septembri stratil tak Vám sem nesiem pokračko. Dúfam, že ešte niekto sa na to pamätá a, že aspoň iekto dá odozvu.

Talže ENJOY Wink

Chapter 26 - TITÁNI

„Takže ty sa o to postaráš aby sme na Zem nezniesli apokalypsu?“ vysmieval sa dean ale už si dával lepší pozor na Sama lebo ešte jeden blesk by nechcel schytať do tváre.
„Áno budem to ja“ odvetil prísne „ A vieš prečo, lebo to je napísané v proroctve o, ktorom sa tvoj NOVÝ otec nezmienil“ a po slove otec si odpľul.
„On mi povedal všetko čo je v proroctve len...“
„Asi vynechal tú časť, kde budú zelený démon a jeho stvoriteľ zabití a poslaní do večného utrpenia.“ Po dokončení slov videl Sam len to, ako strasce Deana od zlosti. Ten myslel len na to, že ako krásne potrápi Sama a po jednom mu bude vytrhávať jeho zlaté perie až kým nebude prosiť o milosť. Vytasil svoje meče a zmizol. Sama to ani na sekundu neohúrilo, vedel že Dean sa na niečo chystá a zostal v pozore. Akonáhle ucítil príval zlej energie tak sa uhol celou silou kopol do vzduchu. Dean to schytal presne do hlavy ale nevzdal to, zmyzol ešte raz ale Sam jedným priamym chytom za svojim chrbtom chytil deana za krk a necpustil ho.
„Tak mu predsa pomôžte!!“ kričal Lucifer na démonov apokalypsy. Hecate sa prebrala ako prvá a položila si svoje ruky krížmo na svoju hruď a zavrela si oči. Sam ako držal Deana cítil náhlu zdezorientovanosť a len na sekundu ho pustil ale Dean to využil a oslobodil sa so samovho zovretia a uvalil jednu so svojim kanónom Samovi do tváre, ktorý padal k zemy.
„Len takto ťa nepustím braček“ kričal dean a vybral sa za Samom. Už si počas pádu vytasil Dean svoje meče a chystal sa na úder. Ale ešte predtým akoby svoj cieľ udral tak Sama nebolo nikde. Rýchlo sa zastavil a obzeral sa, že čo to má znamenať.
„Hľadáš mňa?“ ozvalo sa za jeho chrbtom a hneď pustil za svoj chrbát blesk z prstu a aj v ten istý čas zaútočil ale keď sa otočil tak nič nevidel.
„Tak čo je Dean, nevidíš ma?“ a dean počul len ako sa Sam na ňom smeje a to ho privádzalo do šialenstva.
„Ukáž sa ty bastard, čo sa ma bojíš, alebo len nemáš gule aby si sa postavil svojmu bratovi?“
„áááách dean tak nerob sa, že si taký múdry, vždy si bol ten tupší a to, že si stále svoje komplexi vybíjáš tak, že najprv urážaš ľudí ti už dávno neberiem“ pokračoval sam v psychickom mučení a ako sa z výšky pozeral na Deana tak jeho slová zabrali a Deana išlo poraziť.
Náhle Sam cítil, že stráca energiu. Obzrel sa a videl ako má Mictain vytasenú pred seba svoju meč a uberá samovi silu.
„tam je ten bastard“ zakričal Deanovi Kali a ukázal smer nad neho. Deanovi sa v zlosti nahrnulo toľko sily do žíl, že sa celý trasie.
„Potestas maximo“ zakričal dean a obe ruky vytasil pred seba. Akonáhle dopovedal, tak mu z rúk vychádzala zelená žiara ale takou silou, že aj samotného Deana odhodila intenzita útoku.
Sam sa cítil čím viac tým slabšie a kým zbadal, že dean naňho poslal útok, tak nestihol zareagovať a schytal to presne do brucha. Bola to neopísateľná bolesť. Sam cítil ako to naraz páli, žerie, rozoberá jeho kožu a nezmohol sa na žiaden protiútok. Padal na Zem teraz už fakt bezmocne a keď videl deana ako sa k nemu približuje tak pozbieral svoju silu, ktorá mu ešte zostala a poslala naňho útok aby ho trošku zastail. Zlatá žiara Deana trafila do oka a ten od bolesti kriča. Sam tvrdo narazil na zem až mu vyrazilo dych.
„Synak poď, už je po ňom, dokončime čo sme začali“ náhlil Lucifer ale on necítil to čo on. Vedel, že Sam je na žive a otcovi povedal nie.
„Karim poď sem a pomôž mi“ Ten sa znechutene pozeral na okolitých ale nakoniec sa vedľa deana podtavil.
„čo by si rád?“ unudene odvetil
„Znásob moju ohnivú silu a zabime toho prašivca“ ukázal na sama, ktorý vyzeral tak, že je v bezvedomí. Karim len prikývol a zmenil sa na ihnivú guľu. Dean ju nasal do seba a sústredil sa na konečný úder. Oči sa mu rozsvietili na zeleno a z riky mu sršal oheň, ktorý ožil a nebezpečne sa blížil ku samovi. Ten otvoril oko a videl, že oheň v tvare draka sa k nemu blíži. Nevedel sa postaviť, lebo deanov útek ho ešte stále požieral ale zatvoril oči a sústredil sa. Vyčaroval si pred seba vodovú stenu, ktorú stihol požehnať a stala sa z nej svätená. Karim sa len usmial keď uvidel vodu, lebo vedel, že naňho takéto veci ako obyčajná vodička nezaberajú a zrýchlil na tempe. Ale akonáhle sa dotkol prvej kvapky tak ucítil strašnú bolesť a keďže sa nevedel zastaviť, tak ho celého svätená voda pohltila a nevedel sa vyslobodiť. Sam rýchlovytvoril z vody jednu kocku, ktorá držala Karima a bol vo väzení. Čudoval sa, že ako rýchlo sa uzdravuje a to ho napĺňalo energiou. Dean videl, že Karima pohĺtila voda a rozbehol sa, že ho ide vyslobodiť ale jediné čo cítil bol priamy blesk prichádzajúci od Sama, ktorý trafil deana presne do tváre.
„Tak ako vidím som ťa podcenil ale to sa už nestane a nedovolím aby si mi ešte raz spôsobil nejaké škody na mojom tele“ hovoril rázne.
Lucifer sa už nevelel zdržať a poslal na sama telekinézou skaly, ktoré práve videl. Ten však namieril svoju ruku vpred a všetky skaly zastavil a lusknutím ich rozdrvil na malé kúsky. Krúživím pohybom jeho prstu sa vytvoril vír a z malých kúskov kameňa sa spolu s vysokými otáčkami vetru stala stena. Sam to poslal naspäť luciferovi a ani sa nenazdal už prišiel ďalší útok od Deana. Ten naňho ešte raz skúsil preechádzajúci útok, ktorý samovi spôsobilo kopu bolestí ale keďže už bol pripravený tak predtým akoby našiel útok svoj ciel Sam zmyzol. Dean hlasno zakričal a cítil sa unavený. Sam to využil a chytil deanovu strelu ešte vo vzduchu a obrátil ju proti nemu. Ten sa nevedel ubrániť a plnou silou ho vlastná strela sotila na zem.
„Útok“ povedal Lucifer keď zbadal, že jeho syn letí smerom k zemi. „Zabite ho“ prikázal démonom a hecate, Mictain a Kali vytasili svoje zbrane a nebezpečne sa blížili k samovi. Naraz všetci štyria spolu s luciferom naňho poslali bleskové gule, pred ktorími s alen tak tak uhol ale nedal sa zahanbiť a poslal každému jednu plazmovú guľu. Okrem Lucifera trafil sam každého démona a ten teraz útočil zase telekinézou. Sam ešte predtým akoby lucifer dokončil svoj útok zmyzol a zjavil sa pred ním. Kopnutím do brucha odradil lucíka a jednou strelou do hlavy ho poslal k zemi. Ten sa ale ešte vo vzduchu zastavil a premenil sa na diabla. Sama to nijako neohromilo a čakal ďalej. Démoni sa prebúdzali zo šoku, ktorú im spôsobila plazmová guľa a chcela sa schýliť na útok. Sama to už nebavilo a pres sebou si vyčaril čiernu dieru a Mictain, ktorý bol prvý do nej vpadol a Kali a Hecate sa potom zastavili a už neútočili. Lucifer prileteľ k deanovi a dal mu na čelo svoju ruku. Začal si pre seba niečo mrmlať a pomali sa Dean prebúudzal.
„Takže vy sa nechcete byť“ prehovoril sklamane sam a zjavil sa pred luciferom.
„Len sa neboj, akonáhle sa spojíme tak budeme pripravený“ zhodnotil diabol a sama chytil za krk. Ten mu ruku chytil a pomali ho odstrčil. Lucifera samova sila náramne ohromila a keď videl, že nič nezmôže, tak sa prijal to, že jeho koniec sa blíži. Ale nestalo sa. Sam ho len odhodil a železnými lanami ho pripútal k stene. Pozrel sa na deana a zhodntil, že nevyzerá najlepšie. Cítil, že je konečne po všetkom, Lucifer sa dostane späť do hrobky a deana zabije. Už si ťahal svoj meč, že ide deana zabiť keď sa v tom niečo udialo....otočil sa a videl len biele svetlo prichádzajúce neukrutnou rývhlosťou. Postavil sa, že to zastaví ale žiara bola silnejšia a celá ho pohltila.Dean otvoril oči a zbadal, že sam nieje nikde a nad ním stojí Lilith a pohľadom by vedela zabíjať.


Pokračovanie nabudúce

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 198137
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty04.02.10 20:06

Tedy dostali oba pěkně do těla, až mě jich bylo líto. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 1319
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty17.04.10 11:45

Tak po dlhom čase je tu zase nejaké to pokračko. ENJOY: NO a toto je asi predposledné lebo mi už dochádzajú nápady. Sad Sad


Chapter 27 – LILITHINA MOC

Lilith chytila Sama za krk, ktorý teraz vyzeral úplne zmätene a nevedel, že čo sa deje. Šmarila ho o stenu a železnými reťazmi ho prišpendlila ešte viac aby sa nevedel hýbať.
„Takže ty si záchranca sveta?“ pýtala sa s nenávisťou a oči sa jej sfarbili na bielo. Sam sa pokúšal vyslobodiť ale nejako mu to nešlo a nechápal, že prečo, však on bol anjel a predsa na anjelov neplatilo pravidlo, že by ho železo oslabovalo. Dean sa zdvíhal zo zeme a keď to Lilith zbadala, tak k nemu namierila ruku:
„Cruor mea rebelio“ vyslovila a z jej dlane vychádzalo červené sletlo, ktoré mierilo k Deanovi a celého ho napokon pohltilo. Ten sa pokúšal odolať ale nešlo to. Lilithina krv v ňom zrazu začala vrieť a a cítil, že nad vlastným telom už nemá kontrolu.
„conor suus nutus, evenio ambactus“ nato sa dean celý začal triasť a celé teho ho bolelo a po asi päťminútovom utrpení bolešť ustúpla a podišiel k Lilith, ktorá sa spokojne usmievala. Pozrel sa na Sama a oči mu zbledli.
„Takže moje kúzlo pôsobí perfektnr“ zhodnotila a pritiahla si ho k sebe a náruživo ho pobozkala. Ten neustúpol a bozk jej opätoval. Samovi skoro vypadli oči z jamiek. Nevedel uveriť tomu čo práve vidí. Odtiahli sa od seba a pozreli sa na Sama. Dean k nemu pristúpil a jednu mu poraidne strelil do nosa. Samovi to spôsobilo to, že na sekundu videl pred sebou hviezdičky ale len na sekundu lebo jeho krv, ktorú teraz mal ho behom sekundy uzdravila.
„Len si poslúž“ povedala Lil a podišla k priviazanému Luciferovi, ktorý neveril vlastným očiam. Dean medzi tým Sama bombardoval ohnivými guľami a smial sa nad Samovým utrpením. Zvlášť bolo preňho dobré to, že sa uzdravý, a že jeho mučenie môže trvať aj na veky.
Po lusknutí Lilithinich prstov sa reťaze okolo Lucifera povolili a ten vstal.
„A teraz na mňadávaj pozor“ hovorila výstražne. „Mám v ruke tvojho syna a nezabúdaj, že som to bola ja, ktorá ťa vyslobodila. A čo som zato dostala? Ani len ďakujem a ja si na hlavu nenechám srať od nejakých démonov apokalypsy, ktorý sú voči mne podradným druhom. Len keď sú všetci piati, len vtedy by mohli nadomnou zvýťaziť“ všetko to povedala na jeden nádych a išlo ju poraziť, keď sa Lucifer začal nad tým smiať.
„Čo ti je také smiešne ha?“ ale Lucifer ju mávnutím ruky umlčal.
„takže nech sme po porade. Ty si ma vyslobodila, to je pravda, choval som sa k tebe ako k jednoduchému démonovi, ale pochop, že moja túžba po pomste bola väčšia ako túžba po tebe a tvojom tele“ Lilith sa trošku začervenala ale nezmäkla
„hah to sú len samé slová. Ty nevieš, že koľko utrpenia my spôsobovalo to, že sa na mňa ani nepozrieš? A nebo je už zničené, anjeli prehrali vojnu a vďaka tomu ste tu teraz všetci. Spočiatku som sa ti podradila, že raz si ma ajtak všimneš ale už ma to nebaví“ a pomocou telekinézy Lucifera odhodila k deanovi. Ten však bol silnejší ako Lilith a len vytasil krídla a priletel späť.
„Viem, že som ťa zanedbal“ začal ale Lilith ho ešte raz odhodila. Teraz už bol namosúrený a chytil ju pod krk a odhodil ju k Deanovi. Ona sa však len postavila a s kľudom podišla k Deanovi a niečo mu zašepkala do ucha. Ten práve sťahoval kožu so Samovej pravej nohy a uchechtával sa nad jeho kričaním. Zrazu prestal a jeho mimika prešla do škaredej grimasy.
„Viem, že mňa by si premohol dosť rýchlo, ale premôžeš aj svoju krv?“ začala a spolu s Deanom naňho spustili lavínu nožov, ktoré sa mu zabodávali v celom tele. Kričal od bolesti ale ešte pred druhým napadnutím stihol zmiznúť. Dean len zatvoril oči a hneď vedel, že kde je Lucifer. Bol nad nimi. Vystrel ruku a pomaly s ňou začal krútiť. Okolo Lucifera sa začal vzduch meniť na oheň a celého ho pohlcoval. Ten sa však ale nedal zahanbiť a obrátil oheň
na Deana, ktorý sa neobraňoval a zaskočil ho náhli obrat ohňa k nemu. Celého ho obklopil a sotil na zem. Lilith nelenila a pomohla deanovi.
Zrazu sa však pohla zem a začala z nej vytekať láva. Všetci sa obzreli, že čo sa to deje a videli len to, že Sam je vyslobodený a z očí sa mu iskrí.
***********
Castiel sa objavil neďaleko bojiska a sledoval, že sa situácia ako vyvíja ďalej. Keď však uvidel, že je Sam pripútaný na stenu a Lilith spolu s Deanom bojujú proti Luciferovi, tak nelenil a podišiel k samovi.
„Cas, rýchlo“ náhlil ho sam.
„Nebuď netrpezlivý“ karhal ho. „Už to aj bude. Nezbadajú nás lebo sú veľmi zaneprázdnení ničením sa navzájom“ už bol hotový a Samove telo sa zregenerovalo, takže bol pripravený znovu na boj.
„Choď Cas. Ja sa o nich už postarám.“ Zhodnotil a Cas len prikývol hlavou a odišiel. Sam si zatvoril oči a sústredil sa. Zrazu sa začala zem triasť a vznikala veľká dira. Sam nad ňu vzletel a oči mu iskrili zlatou farbou. Akonáhle sa iskri padajúce z jeho očí dotkli zeme tak sa premenili na lávu a naplnili ju celú. Vtedy si Sam pred hruďou spojil končeky prestov a medzi dlaňami sa mu zjavila žiariaci guľa.
„Ste na omyle keď si myslíte, že nadomnou vyhrajete“ povedal až sa zam otriasla. Všetci sa na neho len pozerali a nezaútočili. „Chystajte sa na smrť.“ Dopovedal a hodil do lávy žiariacu guľu. Najprv sa láva len výrila až nakoniec vybuchla a ako nad ním Sam stál tak ho celého obklopila.
„Pozrite sa aký je úbohý, on sa sám spály“ kričal Dean.
„len si to nemysli“ povedala Lilith a na jej tvári bolo vidieť, že sa bojí.
Láva okolo neho krúžila a krúžila až sa nakoniec rozdelila a pred nimi stál Sam v úplne novom kostíme. Celý bol akoby zo zlata a jeho krídla boli teraz biele.
„Transformácia je úplná“ zakričal do vzduchu a svoj pohľad uriamil na Lilith. Tá sa v momente začala dusiť a zniesla sa na zem. Dean sa už chystal, že na Sama zaútočí ale ešte akoby sa len pohol, letel iným smerom. Dean si udrel hlavu a na chvíľu sa zniesol k zemi. Telekinézou Sam chytil Lilith a privolal si ju k sbe. Tej sa však podarilo zmyznúť.
„nemysli si, že mi utečieč“ usmieval sa. Za svoji,m chrbtom ucítil Lilithinu silu a z otočky ju celou silou udrel do tváre. Tú nečakaný obrat prekvapil a než sa nazdala, bola znova v Samovom zovretí a znova sa dusila.
„Maj sa ty štetka.“ Sam ju znehybnil a priblížil sa k jej ústam. S rukou jej otvoril ústa a z vrecka si vytiahol jednu fľašu čo nalial Lilith do úst. Pustil ju a tá sa v momente prestala dusiť. Vyzerala akoby sa jej nič nestalo. Postavila sa a chcela zaútočiť na Sama. Lenže jej to nešlo.
„Hľadáš toto?“ pýtal sa Jej a vytasil k nej svoju ruku z ktorej vyšlo biele svetlo a Lilith celú pohltila. Bolo počuť len kričanie a utrpenie. Keďže sa okolo Sama zastavil čas, lebo Lilithina moc bola špeciálna tak k nej podišiel, a vyčaril si nôž. Lusknutím Lilith priklincovala k stene. Nezabudnime, že sú v inej dimenzií, kde je všetko možné a načo len sam pomyslí, tak sa aj stane. Prechádzal okolo jej krku a pomaly z nej začal pomocou noža odstraňovať kožu z nôh a rúk. Ona kričala ale nikto ju nepočul a Sam sa len smial. Vedela, že je tu koniec a ona nemôže nič urobiť. Sam sa s ňou ešte trošku pohral až kým jej na celom tele chýbala koža.
„Tak ty teda vizeráš“ povedal jej sam s výsmechom. „Konečne si odpykáš svoje za všetko, čo si kedy spravila, Ako si zabila Deana, pomocou neho vyvolala apokalypsu a vôbedz za všetky tvoje činy“ dokončil vetu a vytasil ruku vpred. Zlaté svetlo obklopilo Lilithine telo a po jednom do nej strielal ohnivé gule alebo nože kým jej neodeskli všetky končatiny. Už cítila, že je koniec blízko ale Sam v tedy znova vytasil ruku.
„Tempus Cansisto“ povedal sam a moment keď Lilith prežívala najväčšie utrpenie pred svojou smrťou sa zastavil a cítila, že nevie zomrieť a znnova prežíva to isté. Nerobila nič len kričala.
„Maj sa tu na veky ty štetka“ povedal sam a zatvorij ju do tej dimenzií.

„Kde je Lilith?“ Pýtal sa Dean keď biele svetlo ustúpilo a na mieste zostal len Sam a Lilith nebolo nikde.
„O ňu sa neboj. Celú večnosť bubde mať na to aby pykala“ dopovedal a rozbehol sa k Deanovi.
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty18.04.10 21:27

Hurá, pokráčko. Cool
Zase hoši dostávají do těla, ale nakonec se z toho dostali a Lilith je konečně pryč, super Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 103511
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty21.04.10 16:14

tedy Shocked páni....teprve až teď jsem si celou povídku přečetla a nestačím valit bulvy Shocked Shocked
je to fakt mazec.....Ruby a Castiel - fakt dobrej úlet jak si pomáhají....
torturing Dean 702 702 to bylo super - občas trochu nechutný ale super
no ale potom Dean jako syn Lucifera - no to je trochu moc i na mě - tohle mi nemůžeš dělat s Deanem Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sam jako největší zachránce - super nápad, ale mě k němu to hrdinství nějak nejde..... scratch

ale jinak koukej přidat rychle pokračko - i kdyby to měla být poslední část.... 704
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Zrodenie pána pekiel.
Návrat hore 
Strana 7 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: