Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Zrodenie pána pekiel.

Goto down 
+10
janka410
Anwiel
shelby
Ellen
Ettie
wiktoriano
Soniq
dion-fortune
KB
str8tking
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorSpráva
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 Empty21.04.10 17:41

Nemix díky pekne. Shocked Shocked Shocked Ani som si ne myslel, že niekto to ešte číta okrem janči. Ďakujem ešte raz za koment.

Janča díky pekne za komment tiež. I love you I love you

No a čo sa pokračka týka tak na to si budete musieť počkať lebo teraz nejako múza nekope, a chcel by som túto poviedku ukončiť nejako šokujúco. Cool
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 Empty21.04.10 20:21

no ježkovy voči affraid ty tam chceš dát ještě šokující konec - už takhle je to celé šokující - a varuju tě, koukej mi tam Deana nějakým způsobem zachránit Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 43228

no a jinak já mám už přečtené téměř všechny povídky a to dokončené i rozepsané - líbí se mi jaké tady mají všichni nápady - já bych něco takového nikdy nevyplodila - takže i ty máš mou hlubokou poklonu Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 104346
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 Empty22.04.10 18:04

Nemix dík za komenty. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 430869 NO a samozrejme že plánujem nejaký akčný koniec ale na to treba čas.

citácia :
varuju tě, koukej mi tam Deana nějakým způsobem zachránit

Tak ja ani neviem... Nechajme sa prekvapiť. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 264347 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 264347
Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 284389 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 284389
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 Empty28.01.11 22:10

Pridávam vám sem predposlednú časť poviedky. Dúfam, že sa zapáči a sľubujem, že keď budem ešte niekedy písať, tak príspevky budú častejšie pribúdať. ENJOY Very Happy

Chapter 28 – PÁD PÁNA PEKIEL
Dean sa pripravil na zastavenie Sama a v ruke mu žiarilo červené svetlo. Sam bol už blízko a medzitým si vytiahol svoj meč. Na deanovej tvári sa zjavil škaredý úškrn.
„Len poď“ hovoril si v duchu a keď bol Sam asi dva metre od neho tak vytasil ruku vpred. Z nej odpálilo žiariace červené svetlo a celého Sama pohltila.
„Šikovný chlapec“ prehovoril za jeho chrbtom Lucifer. Dean sa otočil a dostal päsťou do nosa z čoho sa zatackal. „To máš za to, že si sa obrátil proti mne“ povedal kľudne a chytil ho za krk.

Sam medzitým bojoval so žiarou. Celá ho obklopila a zužovala sa. Akonáhle sa priblížila k jeho pokožke tak ju začala rozpúšťať. Vedel, že sa odtial musí dostať čo najskôr a to bez straty nejakej končatiny. Rýchlo prešiel prstom po meči, ktorý sa hneď premenil na zlato a pomocou cej rozsekol guľu na dva pole. To si vlastne myslel, že sa stane. Tá sa zužovala ešte viac akonáhle použil svoju moc. Nevedel, že čo má robiť. Nič ho nenapadalo.
„Sam počuješ ma?“ znel odniekial hlas.
„Cas? Kde si?“ pýtal sa ho prekvapene.
„Toto je najsilnejšia démonická sila. Živí sa silou svojej obete. Teda tým koho obklopuje a to si ty. Nedostaneš sa odtial len keď si s niekim vymeníš miesto.“
„A to mám ako urobiť?“
„Zatvor oči a mysli na to, že stojíš niekde inde. Oddialený od sily. A potom mysli namňa, že tam stojím.“ Dokončil Castiel.
„Nie“ povedal rázne a zakričal od bolesti keď sila začala rozkladať jeho ľavé krídlo.
„Sam neboj sa o mňa. Už som bol na tomto svete dosť a keď týmto viem pomôcť tomu kto vie zastaviť apokalipsu tak to spravím. A teraz si konečne zavri oči kým bude neskoro“
„Ale prečo to musíš...“
„len to rýchlo sprav“ prikazoval mu Castiel.
„Dobre“ povedal a zatvoril si oči. Akonáhle silnno myslel na svoje vyslobodenie a na Casa ako tam stojí tak sa zrazu ocitol niekde vonku. Rýchlo sa obzrel a videl ako Castiel stojí tam kde pred chvíľou on. Sila sa zužovala čoraz viac a bolo počuť len Castielove kričanie až všetko stíchlo a sila spolu s ním na veky zmizla.
„Je mi to ľúto“ povedal Sam a pozrel sa okolo seba. Videl ako Lucifer drží Deana za krk a na tom sa začudoval. Oči mu iskrili a vytasil ruku vpred a poslal na nich Lilithine biele svetlo.

„Pusti ma“ povedal Dean Luciferovi, ktorý ho ešte raz udrel a pokračoval ďalej. Deanovi to spôsobovalo nesmierne bolesti lebo Luciferove rany boli naplnené okrem démonickej sily aj hnevom a keďže vrela Luciferova krv, ktorá jemu nespôsobí nič ale Deanovi spôsobuje nesmierne bolesti., lebo nieje čistokrvný. „Pozri“ povedal a videli obaja ako sa k ním približuje biele svetlo. Lucifer zdvihol svoj prst a v momente sa okolo nich vytvoril obranný štít. Sila ich obklopila ale im sa nič nestalo. Neocitli sa v inej dimenzií ale zostali tam kde stáli. Keď sila ustúpla tak štít povolil. Obaja sa obzerali za zdrojom sily a keďže Lilith už nebolo hneď vedeli, že Sam prežil Deanov útok.
„Poď synak“ povedal Lucifer a vyletel do vzduchu.
„idem, ale niečo si vyjasnime“ kričal za ním „nebudem to robiť čo mi rozkážeš a aby si vedel, tak Lilith ma prinútila lebo mám v sebe aj jej krv a nevedel som odolať“ dokončil a Lucifer len kričal jedno „Dobre“ a takto bolo akože všetko v poriadku. Ale nič nebolo v poriadku. Dean sa na svojho otca nahneval a Luciferova krv v jeho tele pomaly prestávala pôsobiť lebo sa dean vzoprel a ľudská krv bola silnejšia než démonická.

Cestou sa zastavili a pozreli sa naspäťna Sama, ktorému sa jeho zožeravené krídlo pomaly dávalo do kopy. Lucifer sa uškrnul a mykol aj deanovi aby mu pomoho. Ten len prikývol a obaja vytasili ruky. Zrazu sa z oboch rúk vanorila čierňava a mierili rovno na zraneného Sama. Ten bol v bolestiach a vyčerpala ho aj Lilithina moc, ktorá bola silnejšia ako si myslel. Pozrel sa smerom hore a videl ako všetko okolo Lucifera a deana sčernie a chcel sa rýchlo vytratiť ale nevedel. Akoby ho priklincovali k zemi. Už sa blížila temnota priamo k nemu, keď sa zrazu zastavila a nabrala úplne iný smer – Lucifera. Všetko sa odohralo behom niekoľkých sekúnd. Dotyčný sa ani vspamätať nevedel a už ho zasiahla jeho aj Deanova čierná mágia. Ten teraz nesmierne kričal od bolesti a po niekoľkých sekundách začal padať smerom k zemi. Dean sa spolu sa Samom prizerali, a ani sa len nepohli. Sam sa začudoval a teraz videl po prvý krát nádej v to, že dean nie je stratený prípad. Akonáhle Lucifer dopadol na zem, tak tá sa otriasla a okolo seba spravil obrovský kráter.
„Sammy....“ zakričal Dean na svojho brata, ale ten sa naňho ani len nepozrel. „Sam, prosím“ Dean k nemu priletel. „prosím vypočuj ma“ obrátil sa smerom k Samovi aby sa mu vedel priamo pozrieť do očí. Ten teraz zdvihol hlavu a oči mu žiarili od hnevu a tiež aj od nadšenia.
„Čo chceš??“ arogantne sa hospýtal Sam.
„Chcem ti povedať, len toľko, že ma mrzí, že som v ten osudný deň išiel tam na pomoc anjelom, keď nás napadli a Lilith mi vykrútila krk“ začal zo seba liať Dean. „a aj to, že si ma omotala okolo prastu. Ale chcem aby si vedel, že som to spravil všetko len kvôli tebe.“ Nato sa Sam len čudovane pozeral.
„že si to robil všetko kvôli mne??“ opýtal sa ho po asi minúte rozmýšľania. „Tak, ja by som to nikdy v živote nepripustil aby so mnou Lilith manipulovala, a ani kvôli tebe by som sa neobetoval“ zo Sama to vychádzalo všetko prudko a bez rozmýšľania. „a neviem, čo ti nahovárala ale to čo si urobil nepozná ospravedlnenie“ A vrazil jedno deanovi. Ten len vyplul krv, ktorá sa mu nahromadil v ústach a sucho odvetil
„tak som sa v tebe splietol ako vidím. Vôbec nie som pre teba dôležitý“ Deana Samove predchádzajúce slová úplne zlomili. Teraz keď už nebol pod vplyvom Luciferovej krvi myslel úplne inak a pomaly sa na jeho tvári skotúľala jedna jediná slzička, ktorú si aj hneď zotrel z tváre. Pozrel sa ešte raz Samovi do očí a napadla ho jediná možná vec, ktorú môže spraviť, aby všetko to zlo čo spôsobil za tieto dni mohol napraviť.
„Musím zničiť Lucifera“ odvetil sucho a vzlietol aby videl do krátera, ktorý spôsobil Luciferov tvrdý pád. Sam sa na neho len pozeral. Chcel vzlietnuť za Deanom ale jeho krídlo sa ešte celkom nezahojilo takže musel počkať. Z diery ešte stále vychádzal dym a preto aby si urýchlil robutu mávnutím privolal vietor, ktorý odpratal všetok dym, ktorý obklopoval diabla. Teraz ho už bolo vidieť, a bol v bezvedomí. Deana to troška prekvapilo ale vzpamätal sa a rýchlo okolo neho vyčaril železné reťaze, ktoré ho priviazali k zemi. Zatvoril oči a sústredil sa. Mrmlal si niečo pre seba a zrazu sa nad ním objavilo zeleé svetlo, ktoré sa zväčšovalo a naberala aj svetlo a žiarilo celkom slušne na to aby niekoho oslepilo. Nezastavoval sa vo svojom verši, kým celé nezožltlo. Vtedy otvoril oči a nevidel jeho obeť tam kde bola pred tým. Rýchlo sa obzrel a naraz ucítil jeden silný úder do svojej hlavy a akoby bez života sa zniesol k zemy. Vpadol akurát do toho krátera, ktorý pred nedávnom spreavil Lucifer a pri dopade cítil ako sa jeho kosti pomaly lámajú a lámajú.

Lucifer sa zobudil na to, že ho niečo prevracia na chrbát a, že ho niečo pripútáva k zemi. Videl, že to je Dean a chytila ho strašná zlosť. Vzoprel sa a silou sa pokúsil pretrhnúť reťaze, ale nešlo mu to. Už ho pomaly začala oslepovať zelená žiara a už naprala žltkastý odtieň keď konečne povolili reťaze. Rýchlo vzlietol tak aby si toho Dean nevšimol a v momente, keď ten otvoril oči ho zrazil k zemi.

Dean sa horko ťažko vytackal z kráteru, ale už bolo neskoro. Predtým akoby mohol vzlietnuť, ho zastavil neviditeľný štít. Snažil sa ako len mohol ale nijako sa mu nepodarilo vyslobodiť sa. Lucifer sa len s grimasou prizeral na neho a bez slova na neho spustil jeho vlastnú zbraň. Slnečná guľa sa začala pomaly vznášať nad deanovou hlavou a začala sa spúšťať smerom k nemu.

Medzitým sa Sam len bezradne prizeral. Videl keď sa Lucifer oslobodil a v zlome sekundy sa prizeral ako jeho brat padá k zemi. „pre krista, že sa mi to hojí tak pomaly“ nadával si hlasno. Rýchlo sa pokúsil sústrediť, aby sa jeho krídlo čo najskôr uzdravelo a zavrel oči. Asi po piatich sekundách sa okolo neho rožiarila modrá farba a celého ho obklopila. Nato sa mu hneď začalo rýchlejšie hojiť krídlo a po minutke sa mu celé zahojilo. Modrá farba ustúpila a otvoril oči. A zbadal, že sa k deanovi blíži tá žltá guľa.

Vytasil svoje už zdravé krídla a vzlietol k luciferovi, ktorý sa prizeral ako zničí deana jeho vlastná kliatba. Ten si nevšimol, že Sam stojí za ním, len sa začudoval na náhli príval energie za svojím chrbtom. Z reflexu sa otočil a hneď aj schytal jednu do svojho nosa. Hneď na to druhé do brucha, kop do hlavy a veľa ďalších mierených íderov na jeho adresu. Ani sa nestihol obrániť, tak rýchlo sa rútil na jeho Samov hnev. Ten teraz ako koniec svojho ataku kopol luciferovi do čela a bleskom z pravého krídla vastrelil Luciferovo oko. Ten sa v bolestiach chytal za oko, ktoré mu pomaly vytekalo a na jeho začudovanie sa nezačalo hojiť.
„čo sú to za kúzla??“ pýtal sa vystrašene a Sam sa na neho len usmial.
„ja zastupujem všetko dobro na tomto svete a tak isto aj vlastním všetky prírodné sily a najväčší zdroj dobrej mágie, lásku“ začal Sam, načo sa Lucifer len uškeril
„Ale aj pred tým si ma udrel a nestalo sa mi nič“ precedil
„To bolo asi preto lebo sa Dean obrátil proti tebe“ slávnostne odvetil „A samozrejme keď na mňa zaslal tú temnotu pekla, čo mi spôsobilo ťažké zranenia bol posledným krokom k mojej dokonalosti a aby som svoje sily využil na sto percent. A samozrejme ja som ich použil na vlastné uzdravenie a je to už taký príval dobrej mágie, ktorý už nemôžeš zniesť. Takže si skončil“ povedal víťazoslávne.
„Tak to sa ešte uvidí“ vyštekol zo seba Lucifer a namieril ruku k Samovi ale pred tým, než by sa mu niečo podarilo bol sam dávno preč a ucítil len pálenie na jeho pravej nohe. Tá mu teraz horila a nevedel ju ako zhasiť. Nakoniec ho napadlo, že dole je jedna mláka. Silou mysle vyčaril vodu zo zeme a uhasil si svoju nohu. Otočil sa a Sam ho zase len predbehol a úderom do brucha ho zase poslal na zem. Lucifer si pripadal ako nejaká padavka. Jednoducho sa nezmohol na nič.
Sam sa chystal, že to s ním skoncuje ale naraz počul Deanov hlas.
„Sammy pomôž mi“ kričal dean zo zeme. Ten sa otočil a videl, že Dean drží v rukách jeho vlastný útok a nevie si s ním poradiť. „Určite s tým niečo ten hajzel spravil“ vykrikoval Samovi, ktorý k nemu priletel a pokúsil sa ho odtial dostať, ale deana nevedel vytiahnuť, ani teleportovať niekam inde.
„Čo to je za kúzlo?“ Pýtal sa Sam, keď sa Deanovi rozhodel pomôcť s tlačením veriac, že sa im dvom podarí prelomiť kúzlo.
„je to časť zo slnka“ znela deanova odpoveď
„A nevieš na to nejaký protikúzlo alebo niečo?“
„Ale viem, len mi to nepomáha. Vôbec to nereaguje“ znel Dean trošku nervózne. „Určite s tým Lucifer niečo urobil“ dokončil a začali sa im podlomovať nohy.
„Hlupáci. Neviete, že sa slnečná žiara nedá nijako zastaviť? Ste len úbožiaci a spolu aj skapete.“ Znelo posmešne odniekal zhora. Obaja sa pozreli a videli ako sa lucifer chytajúc za jeho brucho smeje a škodoradosne uškiera.
„ja ti ukážem až sa odtialto dostanem“ precedil Sam.
„Tak to si nemyslím, lebo by si snáď nenechal aby tvoj veľký brat len tak zhorel“ zakričal mu napäť.
Sam a Dean sa na seba pozreli a nevedeli, že či majú robiť. Nakoniec sa dean ozval a povedal.
„Sam len ty ho môžeš zastaviť. Možno, keď zomriem, tak zoslabne ešte viac, lebo aj moja sila ho nejaku udržiava pri živote a tak isto aj mňa jeho. Od toho úderu čo som sme chceli na teba poslať a ja som to odvrátil na jeho by nemala prežiť nijaká bytosť. A teraz mi to len došlo. Trošku neskoro ja viem ale musíš nechať, aby som sa obetoval“ dokončil a pozrel na Sama, ktorý sa ani ozvať nevedel. Asi po niekoľkých sekundách bez slova prikývol a osišiel.

Akonáhle opustil deana tak ten povolil a celou silou doňho trafila slnečná guľa. Vyvolalo to asi taký efekt ako atómová bomba. Takoou silou to odhodili Sama aj Lucifera, že sa skoro nedokázali udržať ani vo vzduchu. Nskoniec sa to celé skončilo a nezostalo z okolia nič len čiernota a veľký dym. Sam sklonil hlavu a zo slzami v očiach pustil do Lucifera, ktorý bol od neho asi kilometer. Ten sa teraz spamätával z výbuchu a ani si nevšimol, že sam už nieje tam, kde ho pred pár sekundami videl.
„Hľadáš mňa?“ znel hlas za jeho chrbtom a spolu s otázkom sa rútila k nemu aj jedna železná ruka. Chytila ho za krk a začala s ním točiť vo vzduchu, kým nenabrali poriadnu rotáciu a celou silou ho hodila k zemi.
Lucifer ucítil ako mu praskajú kosti. Vzoprel sa a ako najrýchlejšie mohol sa postravil, len nevedel, že už má dávno prehraté lebo sa proti Samovej sile brániť nemôže. Ani keby sa premenil na anjela, ale nemal by ani na to silu aby vôbec rituál premeny začal. Tak sa len obzeral a vytasil ruku vpred a do vzduchu, a všade okolo seba uačal rozhadzovať ohnivé gule, plazmu a všetko načo sa zmohol a čo ho napadlo.
„darmo sa pokúšaš“ znelo za jeho chrbtom. Otočil sa schytalto zase do nosa, brady a všade kde ho akurát trafil. Bolo mu to jedno, že kde len nech trpí. Lucifer sa opokúšal brániť ale nešlo mu to. Bol už tak oslabený, že sa nezmohol na nič.
„A teraz nastal čas tvojej smrti“ precedil chladno Sam a ani na odpoveď nečakajúc ostrhol Luciferove ľavé krídlo. Ten len bez seba kričal a zrútil sa na kolená pred seba a pozrel s mu jedným ešte zdravím okom do Samových žiariacich svietiacich.
„Len nech to netrvá dlho“ precedil naposledy Lucifer
„O tom ani nesnívaj“ znela odpoveď a posledné čo videl bolo, že sa zo samovo krídla rúti blesk, ktorý sa trafil do jeho druhého oka a oslepil ho. Nato mu Sam ztrhol druhé krídlo. Nič nebolo počuť len ako Lucifer kričí od bolesti. A nakoniec Sam vytasil k nemu ruku a biela žiara ich oboch pohltila. Zase sa ocitli v inej dimenzii kde išiel úplne inak čas.
„Tu bude tvoja konečná hrobka, žiadna klec, alebo väzenie. Toto je miesto tvojej smrti“ povedal sam a začal po latinsky niečo mrmlať. Nato sa Lucifer zdvihol a začal horieť. Nakoniec už zastavil čas aby donekonečna prežíval moment tej najsilnejšej bolesti pred smrťou. A aby mu nebolo ľúto tak okolo neho vyčaril dvadsaťpäť mečov, ktoré sa mu stále zarývali do nejakej zostalej časti teľa. Ale aby si Sam zobral nejaký suvenýr, tak jedným s tých nožov Luciferovi vyrezal srdce.


Posledná časť nabudúce
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 Empty29.01.11 9:51

téééééda já už ani nedoufala, že bude nějaké pokračování Very Happy
tato část je opět výborná - to že se Dean takto obětovat Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 71416 no jo - je to hrdina.....a Sam a jeho schopnost -paráááda Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 284389
moc se těším na tu závěrečnou část dance
a ještě jednou díky za pokračko 704 704 704
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 Empty29.01.11 16:34

Ano, dlouho jsi nepsal, tak o to je to větší a lepší překvapení. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 934194
Dean se obětoval, jak jinak. Sad
Sam také nezklamal, má tedy schopnosti. A ten suvenýr. Shocked
Věřím, že poslední část bude opravdu nějaká šokující. affraid
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 Empty30.01.11 11:03

ďakujem pekne Nemix a Janča. Ste ma potešili a som strašne rád, že ste si aspoň trošku pamätali z tohto celého. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 103511 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 103511

janča inač aj ty by si už mohla niečo hodiť na tvoju poviedku, lebo by som ju rád čítal zase. Very Happy

No a čo sa týka toho šokujúceho konca....tak ja neviem, či to pre vás bude šokujúce ale nebude to ako predtým, to vám môžem sľúbiť Very Happy

A ešte raz vám ďakujem za vaše komentáre . 603
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 8 Empty

Návrat hore Goto down
 
Zrodenie pána pekiel.
Návrat hore 
Strana 8 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: