Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Zrodenie pána pekiel.

Goto down 
+10
janka410
Anwiel
shelby
Ellen
Ettie
wiktoriano
Soniq
dion-fortune
KB
str8tking
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty26.02.09 10:22

že aj podľa mňa je lákavá Twisted Evil Twisted Evil

Takže menší spoiler k ďalšej časti.

Spoiler:
Myslím že toľko naraz stačí. I love you
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty26.02.09 12:32

omfg! tak ten spoiler ma dorazil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 677692 chudák Sammy Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 199226 to, pre neho asi nebude ľahké Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 199226

a dean a lilith Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 87642 omg! to som zvedavá ako to urobia Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 999804
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty26.02.09 12:46

Tak to mám perfektne premyslené dion. Inač pokračko jedine v nedeľu, bo zajtra celodenná prax a v Sobotu MBV 3D takže asi mi to nevijde len v nedeľu. No No
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty26.02.09 13:23

ale veď pohoda Wink dnes by som na to aj tak už asi čas nemala, v sobotu vôbec nie No jedine ak by si to zajtra sme hodil ani to si nie som istá, takže tá nedeľa je ok Wink
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty01.03.09 19:22

Tak a sľúbené pokračko je na svete. Enjoy Wink


Chapter 9 – SILA

Bobbyho dom
„Sam nechoď“ prosil ho Bobby ale márne. Sam mal zbalené veci, kľúče od Deanovej milovanej Impaly vo vrecku. V ruke držal pozlátenú urnu kde bol Deanov popol. Stál vo dverách keď ho Bobby chytil za ruku.
„Viem že ťa neodradím od toho aby si išiel, len mi sľúb že na seba dáš pozor a prosím neurob žiadne blbosti“ Sam sa len uškeril
„myslíš si, že by som zasa skúsil dohodu s démonom? Ja si myslím že by sa mi ani nezjavil. Dean je v pekle a ja ho nemôžem nijakým spôsobom vrátiť medzi živých, tak spravím to posledné čo pre neho spraviť môžem a pochovám ho vedľa mamy“ Bobbymu začali tiecť slzy a už nepovedal nič. Len ho objal a pustil ho. Sam si nasadol do Impaly a vyštartoval do Lawrencu aby pochoval svojho jediného brata, ktorého stratil už druhý krát. Cestou si púšťal Deanove obľúbené piesne a pritom sa mu na jeho spomienku začali gúľať slzy po tvári.
Urnu mal položenú na sedadle spolujazdca a odpočívala na mäkkom vankúši v sklenenej taktiež pozlátenej nádobe s nápisom Dean Winchester.
Dva dni takto cestoval a zopárkrát sa zastavil lebo bol od cesty vyčerpaný. Vtedy si urnu niesol zo sebou a stále ho ju dal na viditeľné miesto blízko seba. Keď konečne dorazil Lawrencu tak sa zastavil pri ich dome kde pred dvadsiatymi siedmymi rokmi zabil žltooký démon Azazel ich mamu. Sam si len na spomienku utrel slzy a pobral sa na cintorín.
Keď dorazil tak podišiel k hrobu ich mamy, vybral mramorovú tabuľu kde bol nápis zosnulého, položil Deanove pozostatky vedľa Maryiných a dal naspäť tabuľu. Chvíľku tam ešte zostal a so slzami odišiel. Keď sa vybral k Impale, tak zbadal jedného človeka. Aspoň si to myslel kým nezbadal jeho prenikavé zelené žiariace oči. Ten sa naňho otočil a žiara vychádzajúca z očí mu nevedel rozoznať že kto to je. Vedľa chlapa sa náhle zjavila jedna mladá brunetka. Ona mala biele oči a Sam hneď vedel že kto to je. Lilith len mávla rukou a na druhú sekundu už boli obaja preč. Sam sa horko ťažko pozbieral zo zeme a snažil pochopiť čo práve videl. Kto bol ten démon. Ešte nevidel žiadneho démona s prenikavými zelenými očami. Niekoho mu pripomínal aj keď ho videl len z obrysov lebo žiara jeho očí bola oslepujúca.
„To nie. Nemohol to byť on“ pomyslel si a hneď nato vytiahol telefón aby zavolal Bobbym, že čo práve videl.

V podsvetí
Dean aj Lilith sa prechádzali peklom a rozprávali sa
„Taká som rada že sa transformácia podarila“ Lilith sa naňho usmiala a on jej to opätoval.
„Ešte som nikdy necítil takú obrovskú moc. Čo v tom bolo?“
„To vieš. Niečo z toho a niečo z hentoho“ Lilith sa robila že je tajnostkárka.
„Bože čo ťa to porazí keď mi to povieš“ nahnevane sa na ňu Dean pozrel a z ruky mu vyletela ohnivá guľa. Trafila jednu dušu, ktorá v tom ako ju trafila ohnivá guľa premenila na prach. Lilith nahodila prekvapenú grimasu. Dean si toho nevšimol a hneď nato zase zvážnela, chytila mu ruku a pokrútila hlavou
„maj sa na uzde lebo tvoje emócie ovládajú tvoju silu. A keď to chceš vedieť, tak ten elixír bol z mojej krvi“ znela jednoduchá odpoveď. Dean sa len zamyslel a mykol plecom.
„Aha“ skonštatoval.
Dorazili na miesto kde mala Lilith svoj trón a obaja sa sadli na svoje miesta. Totižto už tam bol aj druhý trón určený práve pre Deana.
„Tak a teraz musíme nejako zlomiť posledné pečate.“ Začala Lilith a Dean sa zrazu postavil.
„Kam ideš?“
„Mám náladu na mučenie, hneď som späť“ Povedal a chcel otvoriť dvere ale Lilith ju zastavila.
„Teraz sa nehraj ale poď so mnou spraviť plány na zničenie.......“
„tak teraz si vyjasnime niečo moja milá“ cítil že sa mu chveje krv v žilách. Mal v sebe takú moc ako ešte nikdy predtým a nevedel ju poriadne ovládať. „Si plány rob sama. Povedal som že pomôžem ale plánovať nehodlám“ dokončil svoj monológ a vyparil sa. Lilith chcela naňho hodiť ohnivú guľu ale vedela že to naňho nezaberie. Vyšla za ním a stretla Kaleba.
„Poď dovnútra“ išla späť a Kaleb ju nasledoval.
„Čo by si rada“ začal sa vypytovať lebo mal ešte veľa práce
„Len som ti chcela povedať, že už nepotrebujem to ochranné kúzlo“
„Ale čo. Takže nechceš zlomiť pečate alebo čo? Však vieš že Luc...“
„Áno viem že bez toho ho nevieme vzkriesiť. A preto nepotrebujem to ochranné kúzlo“ Lilith sa nadýchla „lebo som obdarila Deana Winchestera elixírom zla“ ako Lilith hovorila tak sa Kalebovi pritvrdzovali svaly na tvári.
„Ty mi chceš povedať, že si dala celú moc podsvetia práve jednému lovcovi“ Kaleb si sadol lebo nechcel uveriť, že čo Lilith spravila.
„Neboj sa, mám ho pod kontrolou“ uisťovala ho ale ten sa lev viacej rozčúlil.
„Ty si fakt taká naivná alebo si úplne sprostá“ Kalebovi začali pretekať nervy „Vieš, že akú silu si mu dala? By vedel zabiť aj teba a dokonca aj Lucifera“
„Len sa neboj, on nato nedojde lebo som do elixíru dala aj svoju krv a budem ho môcť ovládať“ už aj Lilith zvyšovala hlas
„tak to je tvoja nádej? Áno? Som si nemyslel že si až taká naivná. Je len otázkou času aby nato došiel a bude ovládať on teba a nie ty jeho. Všakže si tam dala aj jeho krv čo?
„Áno dala, lebo y to naňho nefungovalo.“
„ako chceš, len dúfaj, že sa ti ho podarí udržať na uzde. A teraz je kde?“ Lilith sa uškerila
„Išiel si pomučiť nejaké duše“
„ty si ho len tak pustila alebo išiel bez toho aby si opýtal“ Lilith bola červená ako paprika
„Išiel sám od seba“ dodala pokojne „A teraz ti dám úlohu, lebo sa s týmto nehodlám viac zaoberať“ Oči sa jej sfarbili na bielo a Kaleb chápal, že si už nemôže voči nej dovoľovať.
„teraz choď za Tanyou a Dáriusom do Európy a doneste mi knihu zla. Kaleb sa bez slova vybral von z miestnosti a odišiel. Lilith sa obzrela a videla že Dean ako odstrčil Alastaira od Ruby a začal ju mučiť in sám. Usmiala sa a išla za ním
„Dean čo to máš z očami. Sú nejako viac zelené ako predtým“ Dean sa len uškeril a v tom momente ju stiahol z kože. Nebolo nič počuť len to že Ruby ako kričí od bolesti. Dean luskol prstami a hneď v ten moment bola zase normálna. Lapala po dychu a neverila tomu, že čo práve videla a cítila.
„nechcem veriť, že ti dala...“ nevedela dokončiť vetu, lebo ju Lilith umlčala a vyrezala jej jazyk. Dean sa len pozrel na Ruby a späť na Lilith.
„čomu nechce veriť?“ sa usmial a chytil ju za krk. V tom momente jej odpadla hlava a Dean jej držal hlavu a prezeral si ju. Lilith sa len usmievala a A prebrala od neho Rubyinu hlavu.
„teraz sa nehraj. Ideme na výlet do neba“ zhodila Rubyinu hlavu do lávy a pokračovala
„Keď budeme tam tak ty zadržíš anjelov, nech mi nestoja v ceste“
„A myslíš že to dokážem?“
„Neboj dokážeš“ usmiala sa naňho „Však máš väčšiu silu ako ja“ to si len domyslela lebo vedela keby mu to povie tak sa nedožije nasledujúcej minúty.
„Len pod jednou podmienkou. Vtedy keď uvidím Sama v bezpečí. Lilith prevalila oči. „tak dobre“ Dean sa usmial a obaja sa vyparili.
Dean sa zastavil hneď vedľa Impaly a videl Sama prichádzať z cintorína. Náhle sa cítil výborne, že mohol vidieť svojho brata v bezpečí a oči sa mu rozžiarili takou intenzitou že pohltilo skoro celý cintorín. Uvidel že Sam si zakrýva oči a hneď vedľa neho sa zjavila Lilith. Sotila Sama na zem, chytila Deanovu ruku a v tej sekunde aj zmizli.

Pokračovanie nabudúce Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 198137


Naposledy upravil str8tking dňa 04.03.09 12:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty02.03.09 2:04

705 dziwe Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 733500 peckaaa Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 806497 len tak dalej 704 mocny dean Sammy cgzdak cinter navsfivil Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 71416 no a ten koniec! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 312566
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty02.03.09 21:46

Ettie ďakujem za koment a snažim sa aby to bolo dobré. Wink
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty03.03.09 15:52

ten začiatok ako Sam išiel na cintorín to bolo také smutné Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 199226
a on tam videl Deana Shocked
inak by bolo super keby mal Dean takú silu že by mohol ovládnuť Lilith Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 312566
len neviem prečo musíš stále písať také brutálnosťi. ja som chcela obedovať ale ako som to prečítala úplne mi prešla chuť Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 1319
ale inak dobrá časť 704 704
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty03.03.09 22:44

Wiki no ako sa hovorí tak spisovateľ opisuje pocity a v poslednom čase sa cítam tak ehm že by som vedel zabíjať. Tak to vpíšem do poviedky a bude mi lepšie 603
Thanx za komment a dúfam že kvôli mne nezačneš držať diétu. Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 99937
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty03.03.09 23:23

tak to je potom dobre že si to vybíjaš len takto Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 316745
a s tou dietou sa ešte uvidí možno si zvyknem a ked nie zhodiť par kíl neuškodi Wink
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty04.03.09 11:01

no dobre, konečne som si našla čas a prečítala pokračko. akože Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 806497 holy... dean mocnejší ako lilith? možno ešte aj dokonca mocnejší ako lucifer? 602 no OMFG! tak to je pecka! ja nemám slov. paráda 704 strašne sa mi to páči dance

no, ale ten začiatok Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 199226 chudáčik Sammy Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 199226 ako plakal a spomínal si na deana... kriste už druhýkrát o neho prišiel Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 568939 no ale hrozne zlatý bol, že tu urnu odnieslo k ich mame Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 177401 to bolo od neho fakt pekné Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 430869

no a super bol rozhovor kaleba a lilith Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 99937 ako lilith až očervenela Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 99937 hehe je fakt naivná. ja dúfam, že sa proti nej dean obráti a ukáže jej kto je tu pán Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 284389

inak nechcem buzerovať, ale tak na jednu chybu predsa len poukážem:
Cestou si púšťal Deanove obľúbené hudby- ehm, hudba nemá množné číslo, takže buď si púšťal jeho obľúbené piesne alebo obľúbenú hudbu. Wink to len tak, aby si vedel do budúcnosti ak budeš niečo takéto ešte písať 603

no inak je poviedka fakt super Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 103511 z tých deanových očí stále nemôžem 702 to bol skvelý nápad Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 214863
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty04.03.09 12:55

Strašne moc ti ďakujem dion a chyba je už opravená. Wink
Takže čo sa týka Deanových schopností tak môžem prezradiť že keby vedel používať všetok svoju moc tak by Lilith bola minulosťou.

Spoiler:

Tak toto je spoiler k ďalšej časti. Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty04.03.09 13:09

affraid aaaa to je pecka spoiler. teším, teším Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 258431

som zvedavá, čo to nezvyčajné bude Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 999804 bože dúfam, že niečo s deanom Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 260605 mohol by si uvedomiť, čo všetko dokáže a lilith by bola minulosťou Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 316745 alebo by sa mohol objaviť Sam Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 284389 a použiť jeho rúčku Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 284389 júúúúúj toto je tak napínavé.
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty04.03.09 23:43

Dion nechaj sa prekvapiť. Wink Teraz som stiahol zopár obrázkov aby ste si potom vedeli lepšie predstaviť že kto ako vizerá keď ehm no nepoviem lebo by to už bol spoiler. Wink
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty05.03.09 17:31

Ty kokos to je namakané Shocked fakt je to čoraz lepšie lepšie lepšie Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 214863 nemôžem si pomôcť ,ale keď si písal , že Dean odohnal Alaistera a začal mučiť Ruby musela som sa začať rehotať už len pri tej úžasnej predstave Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 99937 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 325299 ... úžasne opisuješ peklo a všetko Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 104346 a už aj Dean má trón však tak to má byť Twisted Evil ....a potom keď som si prečítala , že Dean má takú moc , že by mohol poraziť Lilith a aj Lucifera TY KOKOS Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 806497 602 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 677692 proste som len priblbo hladela na monitor môjho notebooku asi dobrých 10 minúť , že ČOOO!!!?? Shocked Proste ty si môj človek konečne ďalší , ktorý píše o Evil Deanovi Twisted Evil cheers a ešte K TOMU ÚPLNE PECKOVO!!!! 704 dance A potom sa mi páčilo ako Dean aj pri tom všetkom nezabudol na Sammyho a chcel sa presvedčiť či je v poriadku Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 430869 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 430869 a krásne si napísal Samove pocity proste chudáčik Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 71416 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 87642 a Deanove pozostatky dal vedla ich mami jednoducho to je krásne Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 177401 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 199226 ...fúú a tie Deanove zelené žiariace oči úplne ma fascinujú Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 284389 , keď si ich predstavujem a potom prišiel ďalší ŠOK!!! Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 733500 Že Lilith ide s Deanom do NEBA!!!WTF!!? Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 806497 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 677692 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 677692 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 677692 ?no páni chlape ja ťa zbožňujem Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 104346 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 469569 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 170639 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 949816 proste chcem ďalšie pokráčko Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 260605 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 260605 inak skapem áááá 602 toto je úplne bestová poviedka keby si videl aká som z nej hotová Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 949816 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 104346
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty05.03.09 22:30

Soniq tak ty ma stále dorazíš tvojimi príspevkami. Samozrejme v dobrom slova zmysle. I love you I love you . ďakujem zaň strašne moc a snaším sa napísať čo najrýchlejšie pokračko ale bude to asi len v nedeľu. No
Tak som zvedavý či po pokračku bude ešte Dean taký fascinujúci. Wink Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 934194
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty07.03.09 21:13

Tak a nese sa Vám pokračovanie. prešlo zmenami lebo som si to viac premyslel a zmenil som niečo z pôvodného plánu. Wink Aj tak ENJOY I love you

Chapter 10 – NEBO
V Lawrence bolo nádherné počasie. Slnko svietilo na všetky strany, jednoducho bol krásny deň. Jedna malá dievčinka venčila svojho psa. Chcela sa pozrieť smerom k slnku a zbadala na oblohe dve lietajúce bytosti. Nevedela že sa jej to teraz sníva alebo či je to pravda. Nakoniec sa predsa lepšie pozrela a videla že sú to ľudia. Boli to jedna žena a jeden muž. Ako sa pozerala tak si všimla že sa na ňu ten muž pozrel. Zľakla sa keď uvidela žiariť jeho zelené oči a rozbehla sa že sa ukryje. V tom muž vytasil roku vpred a z nej mu vychádzala horúca láva. Dievčatko už márne hľadalo bezpečie lebo láva bola totiž taká akoby žila. Špirálovite sa začala približovať a dievčatko cítilo že je koniec. Schmatla psa a rozplakala sa dúfajúc že je to len zlý sen. Láva bola už tak blízko že cítila ako sa jej spaľuje koža. Nakoniec prišla záchrana v tú najlepšiu chvíľu. Jeden vysoký chlap sa sústrediac nato aby zastavil blížiacu sa lávu vytasil ruku a nakoniec sa mu to aj podarilo.
„Bež lebo to už dlho neudržím“ precedil cez zuby a dievčatko len tak uniklo tomu aby bola za živa spálená že sa chovala za jeden veľký balvan. Muž to už nezvládal a začala mu tiecť krv z nosa a tak ho bolela hlava že videl hviezdičky. Keď sa tak ako zotavil z bolesti sa rýchlo pozrel na oblohu a videl len prenikavú zelenú žiaru.
************
Ako sa Dean s Lilith vybrali na cestu do neba sa začali rozprávať lebo cesta je dlhá aj letmo.
„ďakujem že Sama si nechala v poriadku a neublížila si mu“ ďakoval jej Dean a ona sa len usmiala a nahodila hneď nato vážny výraz. Dean sa len začudovane pozeral na jej reakcie jeho otázky. Chcel pokračovať ale Lilith ho predbehla.
„Čo ja poviem bude tak. Som démon ale slovo držím. Však keď ja držím dohody tak musím byť spoľahlivá nie?“ pozrela naňho a čakala odpoveď ale keď sa jej nedočkala tak spustila.
„Pre imidž všetko. Keď nemáš dobre stanovené podmienky tak sa nedočkáš zákazníkov“ skonštatovala a Dean sa len zasmial.
„Si to teda bosorka“
„Ale, ale žiadna prekliata čarodejnica. Démonka“ vyžiadala si to slovo a vybrala si z vrecka jeden modrý prsteň a dala ho Deanovi. Ten len pozeral že čo to je a keď uvidel prsteň lesknúci sa už v jeho dlani tak len prekvapene díval naň. Ešte nikdy predtým nevidel taký dokonalý prsteň.
„ďakujem“ zmohol sa len na len na takú odpoveď lebo akosi ho ten prsteň priťahoval a nevedel že od čoho. Lilith sa pozrela naňho a tvárila sa spokojne.
„nasaď si ho“ ponúkala ale Dean odtiahol pohľad z prsteňa a skúmavým pohľadom sa na ňu zahľadel.
„Je to krásny prsteň ale načo si ho mám dávať?“ opýtal sa priamo a ani nedokončil svoju vetu a Lilith hneď nato hodila odpoveď
„Je to prsteň sily. Keď si ho nasadíš tak tvoja moc sa ti znásobí.“ A po dokončení čakala na odpoveď a pozrela sa smerom dole. Videla že tam stojí jedno malé dievčatko a venčí svojho domáceho maznáčika.
„tak si to nasaď keď mi neveríš“ ponúkla mu možnosť a on si to dal. Vtom sa mu oči prefarbili namodro a po niekoľkých sekundách ich už nemal prenikavo svetlozelené ale tmavozelené z ktorých žiarila moc a hnev. Dean cítil že v momente musí niekoho zabiť. Zbadal to dievčatko že sa na nich pozerá. Vytasil ruku vpred a z dlane mu vystrelila láva. Dean sa len čudoval že ho to nebolí a pocit moci ho naplňovala príjemným pocitom. Videl že dievčatko snaží utiecť a tak po latinsky povedal dve slová a láva ktorá sa mu valila z ruky keby v tom momente ožila. Lilith sa len prizerala a pocítila pocit nádhery. Videla že Dean zabije svoju prvú obeť a netrpezlivo čakala že nech už trafí lebo vedela veľmi dobre, že čo je to za tekutinu. Je to zemská magma a pekelný oheň dokopy. Dean len cítil, že nemusí vydať veľa energie nato aby udržal na uzde lávu ktorú spustil na dievčatko. Pred cieľom sa však láva zastavila a videl že dole vedľa dievčiny stojí jeden vysoký muž. Dean zbadal že to bol Sam a preto ani nepokračoval lebo jemu nechcel ublížiť ani za svet. Zbadal že sa pozerá smerom nahor a rýchlo vytvoril okolo seba a Lilith jednu neviditeľnú bublinu ktorá z vonka svietila tiež tak ako jeho oči predtým ako si dal prsteň na ruku.
***************
Sam sa cítil vyčerpaným lebo už dlhšie nepoužil svoje sily a musel vydať zo seba viac energie nato aby vedel zastaviť útok toho démona. Oči ho boleli z tej zelenej žiary a trocha aj matne videl.
Pozrel sa na dievčinu a videl že plače a preto mu išiel na pomoc. Dievčatko chytila svojho psa a schovala sa do jednej diery keď videla ako sa Sam približuje k nej. Videl, že sa pred ním schovala a začal ju prosíkať nech vyjde zo skrýše, že jej chce pomôcť ale márne.
„neboj sa ma ja ti nechcem ublížiť“ prosil ju Sam už po dvadsiaty krát a pomaly mu začala prechádzať trpezlivosť. Na počudovanie dievčatko vyšlo zo svojej skrýše a objímajúc svojho psa sa pozrela na Sama. On si kľakol k nej nech jej prezrie zranenia. Mala menšie popáleniny ale sam sa radšej rozhodol, že ju odvezie do nemocnice.
„Musíme ísť do nemocnice nech ti to pán doktor ošetrí“ začal milým hlasom nech sa dievčatko nezľakne.
„Dobre ale maminka mi povedala, že sa s cudzími nemám rozprávať“ povedala mu odhodlane
„Tak mi aspoň povedz, že kde bývaš?“
„Bývam tam“ dievčatko ukázalo na jeden menší domček neďaleko cintorína a rozbehla sa tým smerom
„Počkaj“ zakričal na ňu Sam a rozbehol sa za ňou. Keď došli k domu, tak povedal matke toho dievčatka, že čo sa stalo. Trošku to vykreslil lebo nechcel aby si jej mama myslela, že nie je normálny.
Keď odchádzal tak to bolo prvé, že zavolá Bobbymu aby mu povedal, že čo sa stalo.
„Bobby? Ahoj. Teraz som videl niečo čudné.“
„A čo také“ pýtal sa ho trošku ospalo lebo sa práve chystal spať.
„Práve som išiel z cintorína a videl som cestou naspäť, že niekto stojí pri Impale. Keď sa otočil mal prenikavo žiarivé zelené oči.“
Bobby len počúval a prišlo mu to zvláštne „Bol to nejaký démon?“
„Ja neviem, ale lepšie je, že sa nato hneď objavila aj Lilith“ Bobby skoro odpadol.
„A nestalo sa ti nič?“ pýtal sa ho zdesene
„Nie nestalo, len ma sotila na Zem a spolu sa s tým druhým démonom alebo čo to bolo vyparili“ Bobbymu sa odľahlo.
„Tak načo to bolo dobré“ Nechápal. Lilith sa len tak neukáže a zase zmizne.
„A bolo tu ešte niečo. Sedel som v Impale keď som zbadal že ten zelenooký démon zaútočil na jedno dievčatko“
„A čo si urobil?“
„Bol strašne silný ale podarilo sa mi zachrániť to dievčatko pomocou mojich schopností“ skonštatoval Sam a pokračoval „Keby si videl, že aká to bola sila“ pozrel sa na miesto kde láva pristala. V betóne bola jedna škaredá obrovská diera z ktorej vytekala tmavočervená tekutina. „ledva som to dokázal zastaviť. Prosím nájdi niečo o tom démonovi“
„A s tebou bude čo?“
„Idem k tebe lebo chcem vedieť že kto to bol. Úprimne mám strach Bobby lebo sa ten tvor podobal na Deana“ Dokončil vetu a netrpezlivo čakal na Bobbyho odpoveď. Bolo ticho ale nakoniec sa ozvalo „Nemohol to byť on. Démonom sa stane niekto len vtedy....“
„Ja viem ale čo keby to bol naozaj on?“ to by si Sam nikdy neodpustil
„Sam na také nemysli“ kázal mu Bobby „Naštartuj a poď“ Sam sa mu pozdravil a nasadol do Impaly. Cieľ Bobbyho dom v južnej Dakote. Cestou nevedel myslieť na nič iné len nato že čo práve videl.
**********
Dean zbadal nejakú svietiacu bariéru. Lilith mu prikývla nech zastavia a tesne pred dverami sa zastavili. Podišla k dverám a dotkla sa ich. Hneď nato odtiahla ruku lebo ju to popálilo.
„Tí prekliaty anjeli. Dali sem ochrannú bariéru pred démonmi. Aké úbohé“ pomyslela si a zavolala si Deana. On sa len pozeral na Dvere ale nejako ho to neprekvapilo.
„Teraz ma počúvaj. Musíme sa ukryť pred anjelmi takže na nás použijem kúzlo neviditeľnosti ale musíš mi podať ruku.“ Dean mu mlčky podal ruku a Lilith začala niečo hovoriť po latinsky. Nakoniec cítil, ako sa na jeho celé telo usadzuje nejaký biely prášok a zrazu si nevidel svoje ruky a bol neviditeľný.
„oooops sorry my sa musíme navzájom Lilith“ zazmätkovala a dala si aj ona taký istý prsteň aký dala aj Deanovi.
„Už ma vidíš?“ znela otázka a odpoveď bola áno. Lilith zdvihla ruky a spojila si ich tak aby sa jej len dotýkali len konce prstov. Zavrela oči a sústredila sa. Dean sa len prizeral že čo robí a zbadal že sa jej objavila nejaká žiariaca guľa v ruke a otvorila oči. Mala ich čierne a nie biele. Začalo fúkať a zosilňovalo sa to. Vlasy sa jej prefarbili z hnedých na biele a na čele mala vyrytý pentagram. Položila ruky k telu a guľa vsakovala do seba ten vietor ktorý dean ešte stále nevedel ako vznikol. Lilith začala odriekavať zaklínadlo a energia ktorá z guľa žiarila bola pomaly neznesiteľná. Keď sa dostala na koniec zaklínadla počkala chvíľu a chytila sa za spánky. Vtom sa guľa rozletela a prerazila pozlátené bariérové dvere takou silou, že Deanovi naskakovali zimomriavky. Nakoniec sa otočil k Lilith:
„čo to malo byť. To bola nejaká transformácia,“
„To som privolala svoju silu a používam ju teraz na sto percent“ znela odpoveď ale hlas mala hrubší ako predtým a tak sa Dean ani nepýtal ďalej.
„Ideme“ rozkázala a pobrali sa hore schodmi. Boli to pozlátené schody ktoré sa šplhali do veľkých výšok. Bolo cítiť pokoj a mier ktorý žiaril z celého prostredia. Deanovi to naopak vôbec nebolo príjemné. Cítil pokoj ale liezlo mu to na nervy. Lilith tiež nevyzerala šťastne. Toľko dobra a mieru. „Fuj to je teda otras. Tu nie je žiadne zábava“ prehovorila a Dean len súhlasne prikyvoval „Ani mne sa to tu nezdá“ Lilith sa usmiala a zastala.
„Čo je?“ spýtal sa jej Dean a videl ako sa Lilith otáča smerom doľava. „Cítiš tu energiu?“
Dean začal koncentrovať a vycítil tiež nejakú neopísateľnú príťažlivú silu.
„pečate sú nablízku“ Dean išiel ďalej ale Lilith ho zastavila.
„Vidíš toto?“ ukázala na dve žiariace bodky ktoré boli položené na zem v presnej vzdialenosti. „tak toto je prvá prekážka“
„Prekážka? A aká prekážka“
„Toto informuje anjelov keď cez ne prejde nejaká zlá alebo démonická bytosť“ Zase si položila ruky na spánky a po dlhom sústredení sa jej podarilo zneškodniť poplašné zariadenie. Bola unavená lebo použila svoju moc viackrát za krátky čas a kým sa znova dostane na vrchol svojej moci bude potrebovať čas. Z nosu jej tiekla krv a potila sa.
„nemáme veľa času. Nebo nás oslabuje lebo sem nepatríme“ dokončila a rozbehla sa. Dean ju prenasledoval a zrazu uvideli zlaté dvere a zastavili sa.
„Konečne“ umohla sa Lilith na toľko lebo vedela že dorazili a ciel majú na dosah ruky.
„Dean potrebujem tvoju pomoc. Spoj si ruky tak ako som mala ja a hľadaj v sebe svoju moc. Dean aj tak urobil a cítil že ako mu prúdi elektrina do celého teľa. Medzi prstami sa mu začala vytvárať zelená plazmová guľa a tak isto ako Lilith sa začal meniť. Vlasy sa mu predĺžili a zafarbili nazeleno. Prsty sa mu predĺžili a svaly mu narástli. Pokožku mal taktiež zelenú ale keď otvoril oči tak ich mal modré. Lilith sa len pozerala a žasla lebo ešte také niečo nevidela. Ani Azazel sa nevedel takto premeniť. Z Deana žiarila moc a pýcha. Položil si ruky a plazmová guľa trafila presne stred dverí ale nič sa s tým nestalo.
„Ukáž skúsim to ja“ ponúkla sa Lilith
„NIE“ znela odpoveď a Dean cítil v sebe zlosť „ty si už unavená. Ja to zvládnem“ Lilith bez slov ustúpila a Dean sa postavil pred dvere a zatvoril oči. Ruky mu začali žiariť a keď sa dotkol dverí tak sa zrazu zamračilo a začalo sa hromobitie. Celé telo mu začalo žiariť a Lilith vedela že povoláva silu najničivejšieho spomedzi živlov – ohňa. Ruky vytasil vpred a z dlaní mu vyprskol prúd zeleného ohňa a začal sa zosilňovať. Nakoniec otvoril oči a z nich vystrelil akoby laser a presekol vchodové dvere. Búrka čoraz viac silnela a lilith sa obávala že prišli nato že sú tu. Dean sa odtiahol a Lilith vbehla do miestnosti. Tam bolo sedem pozlátených truhličiek. Lilith schmatla jeden a kým hovorila zaklínadlo tak Dean dával pozor. Po desiatich minútach sa konečne otvorila a v nej bol jeden kľúč. Dean sa pozrel smerom odkiaľ prišli a videl prichádzať anjelov.
„Hoď kostrou lebo už idú“
„Zadrž ich lebo potrebujem viac času.“ Dean sa chystal do boja. Keď zbadal, že Castiel je vodca anjelskej gardy tak zvýšil svoju moc. Vytasil ruky vpred a zo zápästí mu vyšli dve elektrizujúce reťaze. Začal s nimi točiť a keď už boli anjeli dosť blízko tak sa začal boj.


Pokračovanie nabudúce Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 198137
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty07.03.09 21:25

no WOW to bolo dlhhhe pokracko.... Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 104346 slov nemam...ale bolo to super! len tak dalej Smile 704 a hlavne co najskor sa bude dat Smile Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 312566
castiel vs dean Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 806497 602
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty07.03.09 21:27

Ettie tak ty si teda rýchla. Shocked Shocked . ďakujem za pochvalu a možno zajtra bude. Wink Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 92299
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty13.03.09 11:46

Shocked Shocked Shocked fu*k. tak toto teda bolo Twisted Evil akože najprv to s tým úbohým dievčatkom Sad sammy jede!!!!!!!!!! 704 potom dean s tmavozelenými očami affraid a ako už vošli do toho neba a on sa premenil Shocked srsly... toto enmá chybu.

som zvedavá, čo Sam s Bobbym zistí Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 999804 a čo bude teraz, keď má Dean bojovať proti casovi Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 132491 bože toto je proste super. fakt skladám poklonu Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 214863
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty13.03.09 18:28

Dion strašne moc ti thanx za krásny comment. som v 7. neby 702

Spoiler:

Spoiler na ďalšiu čast. I love you
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty14.03.09 21:59

affraid affraid ok, tak jsem si přečetla celou povídkou a jako HOTOVO Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 677692 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 677692 602 super nápad máš...perfektní zápletka...já normálně při čtení v některejch okamžicích ani nedýchala. 602 jako některé části 702 ale za některé bych tě nejraději uškrtila Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 43228 co to jako bylo s tím mučením Sammyho a Deana Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 132491 (zase na druhou stranu...ne že bych si to nevychutnávala,že? Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 284389 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 316745 torturing forever Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 328356 ) No ale pak teda jsem tady u toho řvala jak malá Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 568939 scéna,kdy se snaží Sammy ukecat Castiela aby ožiávil Deana a on nechce Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 199226 to chlapec teda přehnal Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 43228 pak jak šel Sammy uzavřít dohodu a zase nic Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 71416 (no ne že bych ráda viděla, jak Sammy prodal duši Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 71416 ) ...ale jako hotovo když zjistil, že nemůže v žádném případě dostat brášku z pekla...že si to Lillith pojistila Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 87642 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 568939 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 568939 no a pak ta scéna,jak spálil Deanovo tělo a jelů ho pohřbít a tu urnu měl pořád u sebe...já tady řvala jak malá Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 568939 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 568939 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 568939 no a jak viděl na hřbitově Lillith se zelenookým démonem (Deanem Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 71416 ) ...to byla dnes moje konečná Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 87642 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 568939
Perfektní povídka Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 214863 ...super nápad jsi měl Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 312566 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 319161 a já tě prosíííííííím ...bude brzo pokráčko,že? Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 260605 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 260605 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 260605 fakt jsi mě teda dostal Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 177401
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty15.03.09 14:37

janka410 strašne moc ďakujem za tvoj comment a dúfam, že sa vo mne nesklameš.
Vážené mám tu pre Vás prvú časť pokračka. Potom nes bude aj druhá, len troška neskoršie.

Chapter 11 - ZELENÝ DÉMON
Južná Dokota
Sam bol na ceste k Bobbymu a celou cestou mu vŕtalo v hlave to čo videl, a modlil sa že nech to nebol Dean. Zabočil k Bobbyvmu domu a ako vystupoval z auta mu stále nenechalo pokoj že Dean môže byť zlý. Pomaly mu to liezlo na mozog a keď uvidel Bobbyho že ide k nemu tak sa tváril keby mu nič nebolo. Bobby podišiel k nemu a skúmavo ho začal pozorovať. Poznal sama a videl že ho niečo trápi.
„čo ti je Sam,“ spýtal sa ho Bobyb aj keď vedel že čo mu je. „nemysli nato že Dean.....“ Akonáhle počul Deanove meno sa mu začali liať slzy do očí.
„Bobby ja viem že to bol Dean. S ním som vyrastal. A poznám ho ako vlastnú dlaň“ Bobby nechcel ďalej o tom hovoriť tak radšej nechal aby sa Sam vyhovoril a potom išli do domu. Sam si sadol na pohovku a už sa tak ako pozbieral. Bobby išiel do kuchyne a o pár minút predal Samovi horúcu šálku kávy.
„Budeš vyčerpaný tak si choď pospať“ začal Bobby ale Sam sa necítil vôbec ospalí a tak len pokrútil hlavou.
„Nie Bobby. Chcem vedieť že čo si zistil“ náhlil sam a Bobby naňho len škaredo pozrel
„pravdu povediac nie veľa ale na teba bude aj toto moc“ Sam hltal po jednom Bobbyho slová a to že niečo našiel mu pripisoval dobré body.
„tak hovor“ Bobby sa zobral do knihovne a Sam išiel za ním.
Keď došli do knižnice tak Bobby vybral z poličky jednu prastarú knihu, ktorá mala jasnozelený obal. Sam len hľadel naň ako keby ho už poznal. Bobby si sadol a otvoril knihu. Strany mala taktiež zelené ako obal a bolo na nej písané hrubým modrým písmom. Bobbymu sa ledva vedeli prečítať písmená v knihe lebo boli skoro neviditeľné. Nakoniec našiel to čo hľadal a obrátil knihu Samovi.
Sam prečítal posledné dva strany a skoro skolaboval. Tam bolo napísané.

„človek, ktorý sa narodí na spln mesiaca na začiatku tretieho mesiaca, mamu nemal otca mu zabili a prešiel samo peklo sa stane najmocnejším stvorením na svete. Ale len po opätovnom pekle. Démonka najvyššieho rádu mu ponúkne stať sa démonom za tú cenu, že bude stáť po jej boku a bude jej verným otrokom, lenže démonka nevie, že čo spravila a tak stvorí najsilnejšie stvorenie na zemi. Jedine Lucifer samotný sa vyrovná jeho schopnostiam a nakoniec po rokoch utrpenia sa dostane spod utlmujúcej sile a zabije samotného diabla“

Keď Sam dokončil poslednú vetu, tak len civel na Bobbyho a nevedel čo povedať.
„Sam, nemusí to znamenať to čo si ty myslíš“ začal ale sam ho neposlúchal, len začal kričať.
„Akoto, že neznamená to, že Lilith stvorila najsilnejšie stvorenie na svete a je ním práve Dean.“ Sam sa zrútil a celý sa triasol. Bobby rýchlo na listoval ďalšiu stranu a ukázal mu ho. Bolo to jedno proroctvo. Sam sa naň pozrel a keď prečítal tak sa mu zjavila iskrička nádeje.

„človek, ktorý bol infikovaný démonickou krvou sa môže pokúsiť zastaviť zeleného démona ale nie je isté že ho porazí. Ten keď si ho podrobí svojej vôli môže ovládať pekelné stvorenie a tak zabrániť rozširovaniu apokalypsi na zemskom povrchu“

Sam bol na nohách tak rýchlo, že Bobby nestihol zaregistrovať pohyb a už bežal do kuchyne.
„Sam čo ideš robiť?“ spýtal sa ho udychčaný Bobby lebo nevedel že čo Sam vlastne chce. Keď mu uvidel v rukách sviečky a kriedu tak hneď vedel, že čo chce Sam spraviť.
„Sam nie. Nedovolím ti aby si sem zavolal Ruby nato aby ti pomohla zväčšiť tvoje sily“ sam sa zarazil a nepočúval ďalej Bobbyho. Zastavil sa a odhodlaným pohľadom pozrel na Bobbyho.
„ja ho zachránim pred tým aby sa stal tým neviem zeleným démonom či čo, a ako som čítal tak len tak to pôjde ak si znásobím svoje schopnosti a to pôjde len tak ak ma to Ruby naučí“ Bobby sa nestihol zotaviť z toho čo počul a Sam už vyvolával Ruby.
„Sam dúfam, že vieš čo robíš?“ pokrútil nad ním hlavou a sadol si vedľa neho na kreslo lebo vedel, že čo si Sam zoberie do hlavy, tak z toho nepustí.
Začal latinské zaklínadlo a keď dokončil sa zjavila pred ním Ruby a hneď nato zmizla. Sam nechápal čo sa stalo. Pokúsil sa ešte raz a keď Ruby bola tam tak ju chytil ale nejaká ruka ju ťahala naspäť.
Na tretí krát sa Sam vzoprel a keď Ruby bola tu kat ruku, ktorá ju držala odsekol. Bolo počuť len hlučný výkrik a Ruby bola znova na zemi. Rýchlo sa vytratila a keď otvorila vchodové dvere tak bola krásna blondínka.
„ďakujem Sam, ale nevieš, že koho si teraz naštval.“
„to mi je jedno. Musíš mi pomôcť. Musíš mi pomôcť zachrániť deana“ Sam čakal na odpoveď a Ruby sa len uškrnula.
„hah! Takže si myslíš, že deanovi je možnosť pomôcť? Mýliš sa Sam“ dokončila a sadla si
„Ale však...“
„dean to sám prijal. Videla som to v jeho očiach pred tým ako my mysľou sťal hlavu“ Ruby sa nato len bolestivo uškerila a poškrabala sa na krku. Vtom sa začalo mračiť a prišla taká silná búrka že vytrhala všetky stromy okolo Bobbyho domu a porozbíjal vietor všetky okná.
„čo sa to tu do pekla deje?“ bobby schmatol stôl a priložil ho k okne. Ruby len nešťastne pokrútila hlavou. Sam si to všimol.
„Hovor. Čo vieš o tom všetkom“ náhlil ju Sam
„Sam nechceš to vedieť“ dokončila a trucovala
„Ale chcem a povieš mi to lebo ťa pošlem späť do pekla“
„Vsaď sa že tam by bolo teraz bezpečnejšie“ surovo odvetila a pokračovala.
„ Lilith donútila Deana nato aby vypil jeden elixír. Bol to elixír temnoty, ktorý bol vytvorený z Luciferovej krvi a ten kto ho vypije sa stane mocným démonom pohromy. Dean to vypil len preto, lebo Lilith sa mu vyhrážala, že ťa zabije, keď jej nepomôže“ povedala to na jeden nádych a hneď nato pokračovala „Lilith tam primiešala svoju krv aby ho vedel ovládať ale nebude to fungovať, lebo Deanova duša je strašne silná a keď sa Poddá tej moci tak bude silnejší ako Lilith.“ Sam nevedel uveriť vlastným ušiam. „teraz sú na ceste do neba aby zlomili posledných sedem pečatí“ ruby sa pozrela smerom na oblohu, ktorá bola teraz čierna ako noc. „A darí sa im. Typujem, že dve alebo tri už Lilith prelomila“
„A to len takto hovoríš?“ Sam neveriacky hľadel na Ruby
„A ako by si mu v tom vedel zabrániť? Nijako. Teraz len dúfajme, že je tam hore dosť anjelov, lebo ak sa dean premenil tak je po všetkom“ dokončila a videla ako sa Sam zvalil na zem.


Naposledy upravil str8tking dňa 19.03.09 21:41, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty15.03.09 15:08

OMFG Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 806497 to čo bolo? ja umriem. akože chudáčik sammy Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 199226 tak mi ho na začiatku bolo ľúto Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 199226 a potom tie proroctvá Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 87642 no moja smrť.... to ako nerozdýcham... že najmocnejšie stvorenie Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 87642 wow Shocked a potom to so samom affraid

bobby bol super ako obyčajne Laughing a keď Sam privolal ruby 602 by ma zaujímalo koho to bola ruka, čo ju odsekol Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 999804 ale inak dobre mala hlášky ruby... hlavne ten koniec... ako ja nemám slov. že darí sa mi 602 no amen tma.

som ohromne zvedavá, že čo sa stane. či sa dean premení alebo čo a čo bude so samom.... kriste toto ma ničí Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 202744

no nič, skladám poklonu ako obyčajne Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 103511 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 214863 Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 312566 704 pokračko sa páčilo Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 430869 ozaj super nápad máš Twisted Evil
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty17.03.09 18:18

Takže trocha oneskorene Vám nesiem druhú časť chapter 11. Sorry za preklepy. Enjoy I love you I love you
sorry že to je krátke

************
Dean stál ozbrojený, pripravený na boj a čakal, že anjeli kedy zaútočia. Videl, že na čele anjelskej gardy je Castiel a začala v ňom vrieť zlosť. Nevedel si to vysvetliť keď pred tým mal k anjelovi blízko.
„Koľko ti to ešte bude trvať,“ spýtal sa Lilith keď videl, že anjelov je čím ďalej tým viac.
„Vydrž pokým musíš. Otvorenie pečate nie je také jednoduché ako si myslíš.“ Odštekla mu Lilith a stálo dookola opakovala to isté latinské kúzlo k otvoreniu pečatí.
Anjeli boli blízko a Dean začal krútiť reťazami, ktoré mu vychádzali zo zápästia a počas točenia elektrizovali. Prvý anjel chcel zaútočiť na Deana. Už mal vytasený meč keď sa za ním ozvalo.
„Každý zostane stáť“ počul to aj dean a vedel, že Castiel dal príkaz, nech zastavia. Keď Castiel uvidel Deana tak sa mu na tvári objavil nechápavý výraz. Dean si toho všimol a začal sa smiať.
„čo je Cas, neveríš vlastným očiam?“ spýtal sa ho ironicky dean.
„To nie je možné. Ako.....?“ začal ale dean sa len stále smial.
„No vieš už som bol raz v pekle a po tom čo ste ma nevedeli vrátiť som sa rozhodol, že posilním svoju dušu a zničím Vás“ castiel neveril tomu čo Dean práve povedal.
„Aj keď si tam už bol dean, ani vtedy sa ti nevrátia späť schopnosti, ktoré si mal vtedy v pekle“ Lilith uvidela ako sa Dean s castielom rozprávajú a okolo nich sú anjeli vyzbrojený a pripravený kedykoľvek zaútočiť.
„dean zabi ich!“ castiel počul že Lilith čo povedala deanovi a hneď nato vytasil svoj meč a chcel ju ísť zabiť. Dean si všimol castielov rýchli pohyb ale bol silnejší a z otočky ho kopol do tváre. Castiel sa zvalil na zem a anjelom to úplne stačilo na to aby zaútočili. Vytasili meče a vrhli sa na Deana ale aj na Lilith.
Dean začaroval vchod do miestnosti kde bola Lilith a lámala pečate jeden za druhým. Akonáhle sa toho hocijaký anjel dotkol tak ho to odhodilo do výšky a skončil niekde na druhej strane neba.
„Zabite ho!“ rozkázal Castiel anjelom a oni s všetci pustilo do deana. On mal vytasené svoje reťaze a keď nimi švihol ako s bičom tak tam kde sa koniec reťaze dotkla zeme vznikla elektrická guľa a Dean s nim hodil anjela do hrude ale ten len vytasil meč a čepeľ meče pohltila celú energetickú guľu a hneď nato poslal anjel na Deana blesk. Ten nestačil reagovať a blesk ho prebodol. Zvalil sa na zem a chytil sa za brucho, presne tam kde ho to prebodlo. Čudoval sa nad tým, že ho to vôbec nebolelo. Iný anjel sa chystal, že mu odsekne ale Dean vytasil ruku a laserom mu prestrelil hlavu a v tom momente aj zabil anjela.
„niéééééééééééééé. Victor.“ Kričal ďalší anjel a vrhol sa na deana spolu s piatimi ďalšími anjelmi.
Vrhli sa na deana a začali ho udierať do hlavy a do brucha a a ten ich mávnutím ruky odhodil do vzduchu a postavil sa. Ako anjeli leteli všade po okolí tak dean zastavil čas. Anjeli zamrzli ale nie na dlho. Dean stihol jedného zabiť mečom, ktorý si vyčaroval len tak so vzduchu. Ostatný sa prebrali zo zmrazenia a tak ako predtým sa vrhli na Dean ten sa bránil ale bolo ich veľa a po niekoľkých minútach obrany už nezvládal a spadol na zem. Anjeli išli k Lilith lebo deanovo pole, ktoré jej zabezpečilo ochranu pred anjelmi pominulo a tí teraz mali voľný prístup do miestnosti.
„áááááá stačilo“ Anjel ktorý sa dostal k Lilith bol na mieste mŕtvy lebo ho Lilith zabila. Deanovi začali žiariť oči na modro a spojil si ruky tak, že sa mu len dotýkali konce prstov.
„wehementia obscuritas uti-que malum suspensus mea dynamis epi apex“ Lilith sa pozrela na Deana a na tvári jej bolo vidieť strach.
Dean sa začal vznášať a po poslednom slove mu medzi prstami svietila čierna guľa – sama temnota. Ruky si zdvihol nad hlavu a temnota vstúpila do jeho vnútra. Telo sa mu začalo premieňať. Okolo seba mal zelené nepreniknuteľné pole lebo keď sa k nemu anjeli priblížili tak ich to jednoducho odpudilo. Deanovi sa začala meniť tvár. Oči mal modré a hlava sa mu rozšírila. Zmizli mu pery a bolo vidieť len jeho zuby. Oči sa mu zúžili a hneď nato sa mu začali meniť ruky. Mal ich kostnaté a z oboch mu vychádzali reťaze. Premena bola dokončená. Keď sa naňho anjeli pozreli tak videli zelené monštrum z modrými očami.
„tak čo je? Ste zo mňa posratí?“ hlas bol jeho ale bol prekrytý temnotou. Mal ho hrubý a zlostný.
„Nie.“ Povedal mu Castiel a hneď nato vydal rozkaz na útok. Anjeli sa približovali k deanovo a on tam len pokojne stál. Luskol prstami a pred ním sa objavil nejaký portál a pohltil anjela do seba. Na druhú sekundu bolo počuť krik a utrpenie. Keď prestal portál víriť tak hneď nato začali z neho vypadať kúsky zomletých kostí a krv tiekla všade okolo.
„niéééééééé. Ty beštia“ kričal naňho iný anjel ale dean ho chytil za krk a otvoril ústa. Z nich mu začal sršať láva a po sekunde nemal anjel hlavu. Vrhli sa naňho naraz šiesti. Dean vytasil ruky a anjelov v lete zachytili neviditeľné laná. Nevedeli sa pohnúť a čím ďalej, tým viac ich to stláčalo.
„takže si zostal sám castiel“ skonštatoval dean a videl, že Lilith otvorila aj poslednú skrinku. Castiel tam stál ako prikovaný a zbadal to že ho dean drží za krk.
„Tak teraz počúvaj ty sebecký zasran“ v hlase mu bola počuť nenávisť. „Aby si vedel tak toto všetko máš na vine ty lebo kvôli tebe som sa dostal naspäť do pekla. Takže teraz pozeraj ako tvoji vojaci zomierajú.“ Pustil Castiela a otočil sa k anjelom, ktorých stláčali laná. Videl, že Lilith je vonku a usmial sa.
„takže dovidenia“ zažiarili mu oči a v tom momente všetky laná začali horieť. Anjeli kričali od bolesti. Oheň začal okolo nich víriť a pomaly ich to pohltilo celých. Nakoniec sa postavil do stredu hexagramu, ktorý vytvorili anjeli, postavil sa do stredu a vyriekol kúzlo zániku neba.
„potestasdeamon oleracea extingue neve“ opakoval to tri krát a hexagram sa spojil. V strede stál dean a hodil ohnivú guľu do stredu hexagramu.
„a teraz preč“ povedal lilith a rýchlo odišli. Zleteli schodmi, ktorými prišli hore a už len videli, že nebo pohltil oheň a pozerali sa ako upadá všetok nádej ľudstva do ničoty.

Pokračovanie nabudúce

A aby ste si vedeli predstaviť, že ako vizerá dean tak tu máte obrázok
[img=https://2img.net/r/ihimizer/img18/5635/geargreendemon.th.jpg]
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrodenie pána pekiel.   Zrodenie pána pekiel. - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Zrodenie pána pekiel.
Návrat hore 
Strana 4 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: